реклама Делікат

Депутат Черкаської обласної ради Любов Майборода у суботу на народному віче в Черкасах розповіла людям, що далеко не всі депутати обласної ради від опозиції на сесії 27 грудня підтримали її пропозицію про висловлення недовіри голові Ода Сергію Тулубу.

– Аж десять депутатів підтримали цю пропозицію! – іронічно сказала Майборода. – Частина депутатів від «Батьківщини» перелякалися і не голосували за цю пропозицію. Зокрема, за неї не голосував Михайло Мушієк, Микола Овчаренко, Ольга Мартинова.

Громада закричала «Ганьба!» таким «батьківщинівцям».

При цьому депутата запитала громадян, що зібралися на площі перед міськрадою, чи вони підтримують рішення про відставку Тулуба. Усі дружно відповіли «Так!»

Насамкінець Любов Майборода повідомила присутнім, яку зарплату та пенсію отримує черкаський губернатор – по 20 тисяч гривень. Люди знову дружно висловили своє незадоволення.

Дивіться також ВІДЕО.


реклама

Коментарі  

 
0 #30 Сеня Рудик 02.01.2014 20:19
Такий результат можна було прорахувати. Окрім патріотизму ще потрібні виважені тактичні ходи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #29 Семьон 31.12.2013 11:44
Цитую Покращення життя вже сьог:
Цитую Семьон:
Цитую ветеран:
П А за що Тулубу платять 20 тисяч?

ВДОГОНКУ
карманам заглядывать, как вся помаранчевая братия

Ви забули долучить до переліку дві вілли в Марбельї, куплені за свої кровні, зароблені непосильним трудом.

Ну вы немножко не правы. За три года невозможно заработать на такие виллы. А если бы у пана губернатора были финансовые нарушения, так пан Луценко давным давно его засадил за граты. Он еще в 2004 пообещал всех бандытов пересажать. Значит или пан губернатор кристально чистый человек или вы молитесь на майданах и в припадках срывает голос "бандыты" с помарачево-бело-чердечными лузерами и бездарями. Типа Турчинова, Сени, Томенка, Луценка, Майбороды и иже. Повторяю, оклады и зарплаты рук.чиновникам до таких размеров УВЕЛИЧИЛА пани Тимошенко, в 2006! :P И пан Черевко получал такую же зарплату но тогда у п.Майбороды была близорукость и она этого не видела :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #28 Семьон 31.12.2013 11:35
Цитую Покращення життя вже сьог:
Цитую Семьон:
Цитую ветеран:
Пропрацював 41 рік вчителем, зараз хворію на цукровий діабет, пенсія - 1400 гривень. А за що Тулубу платять 20 тисяч?

Могли бы на крайний случай напрячься и стать начальником образования области и навести порядок с поборами денег с родителей. А Тулуб был министром энергоатома, запустил в эксплуатацию Хвельницкую АЕС, ликвидировал бывшие та популярым раньше отключения света по-вечерам..за это получил Героя Украины. А что сделали Вы?

Вдогонку. Ви забули сказатb, що кар'єру в совдепії можна було зробить тільки в компартійних органах, як Тулуб - колишній перший секретар Харцизького містккому КПУ.

А Вы Майбороду спросите, она ж тоже писала заявление в КПэСС и регулярно взносы платила :lol: Но как видите ей и энта книжка не помогла. Да и это учитель уверен был и комсомольцем и наверное даже членом КПСС, но!!! кроме этого нужно ишо мозги иметь :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #27 ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО 30.12.2013 20:42
А який придурок записав в списки БЮТ Миколу Овчаренка, який НІКОЛИ не був у БЮТ та НІКОЛИ не був в опозиції, але постійно тирив комунальні землі?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #26 Покращення життя вже сьог 30.12.2013 20:14
Цитую Семьон:
Цитую ветеран:
Пропрацював 41 рік вчителем, зараз хворію на цукровий діабет, пенсія - 1400 гривень. А за що Тулубу платять 20 тисяч?

Скажите, а сколько вам отпуска полагалось будучи учителем? 24 дня? И кто вам мешал делать карьеру а не протирать штаны и читать 41 год конспекты написанные еще в 22 года. Могли бы на крайний случай напрячься и стать начальником образования области и навести порядок с поборами денег с родителей. А Тулуб был министром энергоатома, запустил в эксплуатацию Хвельницкую АЕС, ликвидировал бывшие та популярым раньше отключения света по-вечерам..за это получил Героя Украины. А что сделали Вы?

Вдогонку. Ви забули сказатb, що кар'єру в совдепії можна було зробить тільки в компартійних органах, як Тулуб - колишній перший секретар Харцизького містккому КПУ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #25 Покращення життя вже сьог 30.12.2013 20:10
Цитую Семьон:
Цитую ветеран:
Пропрацював 41 рік вчителем, зараз хворію на цукровий діабет, пенсія - 1400 гривень. А за що Тулубу платять 20 тисяч?

ВДОГОНКУ
Достроил меньше чем за год областную детскую больницу (памаранчевые 5 лет над этим пучились но так ничего у них не получилось), построил с нуля диагностический медцентр, достраивает перинатальный центр, урожай собрал рекордный, вернул в государственную собственность речной вокзал.. Не хочу вас обидет, но мне кажется вы из той обоймы что только языками чесать и по чужим карманам заглядывать, как вся помаранчевая братия

Ви забули долучить до переліку дві вілли в Марбельї, куплені за свої кровні, зароблені непосильним трудом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #24 Покращення життя вже сьог 30.12.2013 19:57
Цитую Семьон:
У Нимечиині громадянин має право, згідно закону страйкувати три дні, у відведеному місці. В іншому випадку демократично отримає дубиною по горбу. Переходят дорогу на пішоходному переході і тільки на зелене світло. Ви почніть з перехожих, покажіть результат оєвропєювання народу. А то всі хочуть пенсію, зарплату як у Німкчинні, но не хочуть йти на пенсію у 65 років яке у тій же Німеччині. У Німеччині не жруть, як у Україні, там рахують гроші, і посуд не миють під проточною водою, бо це дорого. Ви там були? Чи дядько розказував?

Робочий тиждень у Німеччині складає 35 годин, в Україні - 40. Середня тривалість життя німців складає 80 років у жінок і 74 року у чоловіків. Тривалість життя в Україні становить 70,4 року (для чоловіків – 65,2 року, для жінок – 75,5 року). Тому ще питання, хто: українці чи німці відпочивають довше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #23 Володимир-Семьону 30.12.2013 19:55
В Німеччині був, вода там чиста і посуд миють під проточною водою.І на відміну від нашої води, її ще можна напитись без шкоди для здоров`я. Вам, пане Семьоне, скажу наступне: надо було поменше будувати ракетних поліногів і запускати разом з Росїєю космонавтів; будувати дитячі лікарні, діагностичні та перинатальні центри без обладнання, харчування та медикаментів для пацієнтів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 Семьон 30.12.2013 19:03
Цитую Україна - це Європа:
В Німеччині, яка Програла війну :-x , мінімальна пенсія 1200 євро, або 13тисяч гривень! Різниця між мінімальною та максимальною становить 5-кратний розмір. У корумпованій Україні, де 70% пенсіонерів мають пенсію в 10!!! раз менше німців, вори в законі типу тулуба - мають пенсію в 15 раз!! :D :lol: :D більше пересічного українця. Кому потрібна ця монголо-татарська орда?

У Нимечиині громадянин має право, згідно закону страйкувати три дні, у відведеному місці. В іншому випадку демократично отримає дубиною по горбу. Переходят дорогу на пішоходному переході і тільки на зелене світло. Ви почніть з перехожих, покажіть результат оєвропєювання народу. А то всі хочуть пенсію, зарплату як у Німкчинні, но не хочуть йти на пенсію у 65 років яке у тій же Німеччині. У Німеччині не жруть, як у Україні, там рахують гроші, і посуд не миють під проточною водою, бо це дорого. Ви там були? Чи дядько розказував?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #21 Прокурор 30.12.2013 18:03
Бандитам - тюрьми!Де Тулуб накрав грошей на іспанські дачі?