реклама

реклама

Учора до ради черкаського відділення народного об’єднання «Майдан» прийняли представника Української асоціації студентського самоврядування Сергія Рубана. Як стало відомо під час засідання ради, раніше 26-річний Сергій працював помічником голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба.


Головуючий зборів, голова обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко запропонував обговорити кандидатуру Рубана.

Представившись, Сергій Рубан зазначив, що є членом Української асоціації студентського самоврядування з 2007 року.

– Навчаючись у Польщі, я представляв інтереси асоціації за кордоном. Ми активно брали участь у розробленні закону «Про вищу освіту», а саме – опозиційної редакції, яка була дещо змінена і підтримана. Більшість мене, думаю, знає. Маю досить активну громадянську політичну позицію, певний досвід у політичному та громадському житті, зокрема, нашої області. Євромайдан підтримую з перших днів, – коротко охарактеризував себе Сергій Рубан.

Натомість голова обласної організації партії «УДАР» Віталій Іляшенко запитав, який напрямок би хотів очолювати в черкаській раді «Майдану» Сергій.

– Молодіжні, студентські питання. Загалом я вважаю, що ми тут не поділяємося на якісь конкретні напрямки. Всі маємо одну мету – боротьбу з цим режимом. З радістю робитиму все, що від мене залежить, – пообіцяв Сергій Рубан.

У соцмережі «Фейсбук» Сергій Рубан в альбомах має фото біля ялинки на Євромайдані

У соцмережі «Фейсбук» Сергій Рубан в альбомах має фото біля ялинки на Євромайдані


Зрештою член ради черкаського відділення народного об’єднання «Майдан» Михайло Малінін запитав, чи справді свого часу Сергій Рубан був помічником черкаського губернатора Сергія Тулуба.

– Я був помічником не Сергія Борисовича Тулуба, а голови Черкаської обласної адміністрації, коли її очолював Сергій Тулуб. Мотивом звільнення були політичні питання. Працюючи в облдержадміністрації, я не був членом Партії регіонів. Зараз я не є членом жодної партії. До 2009 був членом партії «Батьківщина», до того часу, як поїхав навчатися у Варшавський університет, – відповів Сергій Рубан.

Натомість Михайло Малінін пояснив, що поставив таке питання, щоб усі знали про факт роботи Сергія Рубана в команді губернатора і «ні для кого це не було новиною».

Під час голосування за вступ Сергія Рубана до ради черкаського відділення народного об’єднання «Майдан» Ігор Сичов, Михайло Малінін, Антон Ведула і Назар Обідзінський утрималися. Втім кількості голосів вистачило, щоб Сергій Рубан таки став членом ради.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #20 стабилизец 23.01.2014 08:47
А выбачення просил ? "Чужой" бы никогда не просочился в тулубские помощники.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #19 Наталія 22.01.2014 23:50
Знаю цю людину ,так як працювал разом певний час!Можна сказати одне - за такими наше майбутнє!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #18 Н2о 10.01.2014 10:43
а чому ж Ваш "розумний" хлопець бігає то до красивих,то до рузумних? хоче мати дивіденти? нехай відкриває свою справу(якщо розумний) і працює,а не ляпає язиком.

Цитую Звенигородка:
Знаю Сергія приблизно 2 роки.Він з села Багачівка Звенигородськог о району.Працював у штабі Звенигородськог о УДАРУ на останнніх виборах.Повірте-в цього хлопця розуму набагато більше,ніж у таких партійних БОССІВ опозиції,як Булатецький чи Бондаренко.Як кращого студента Уманського Універу його направили на навчання до Варшавського Універу.
Саме за такими молодими хлопцями майбутнє України,а не за колишніми комсомольськими вожаками,які зараз керують,як партією Регіонів так і Опозиційними партіями.
Знаю,що зараз наставлять мінусів проплачені Тулубівські прихвостні та партійні вожаки типу Булатецького чи Бондаренка,але рано чи пізно старі СОВЕЦЬКІ ..... мають піти геть і поступитись своїм місцем Українській молоді.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #17 Звенигородка 09.01.2014 23:43
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #16 Elvision 09.01.2014 20:44
Борьба за места в пустых инициативах. Играйте дальше, а мы будем наблюдать за этим цирком)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #15 Гонта - 2 09.01.2014 19:38
Толік Бондаренко і ГО "Майдан" це якась хохма! У що ця тусовка грає? В бутилочку? Ці революціонери просто давно видохлися!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 Сеня Рудик 09.01.2014 19:25
ПРийняли , значить ТАК ТРЕБА, старший сказав... І не сперечайтесь!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #13 Осавул 09.01.2014 18:13
Чим би діти не тішилися... Пора вже робить ротацію ради.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #12 Вася 09.01.2014 17:53
"Головуючий зборів, голова обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко"- а это вообще кто? Не тот ли Бондаренко который с подачи Тулуба пристроился к власти в горсовете и в период Майдана решил быстренько сдернуть, типа я мол АППАЗИЦИЯ. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #11 Рада 09.01.2014 17:19
Кінець опозиції, суцільна ПР, скоро вибори. Все робиться з подачі київських патронів. Головне - фото біля йолки.