Учорашній мітинг на підтримку Євромайдану в Черкасах завершився пікетуванням торгової точки «Волошкове поле», яка, на переконання учасників акції, належить нардепу Олександру Табалову.


Акція протесту, у якій взяло участь понад сотню черкащан, розпочалася на площі біля міської ради.

Перед початком мітингу видали посвідчення новим членам ГО «Майдан». Нині в лавах цієї організації вже близько 400 жителів Черкас

Перед початком мітингу видали посвідчення новим членам ГО «Майдан». Нині в лавах цієї організації вже близько 400 жителів Черкас

 

Перед мітингувальниками виступили активістка Євромайдану Таїсія Плахута, голова обласної організації партії «УДАР» Віталій Іляшенко та голова обласної організації ВО «Свобода» Юрій Ботнар. Вони розповіли про народне віче, що відбулося 12 січня в Києві та про форум євромайданів у Харкові.

Промовці наголосили, що найефективнішими засобами боротьби євромайданівців на сьогодні є «Автомайдан» та пікетування об’єктів бізнесу регіоналів.


– Сьогодні ми тут зібралися, щоб виконувати важливу стратегію – закликати людей не підтримувати цей режим своїми покупками, – наголосила активістка Євромайдану в Черкасах Таїсія Плахута. – Щоб ми не купували продукти торгових марок, які належать Партії регіонів і фінансують цей кривавий режим.

Взяти участь в акції прийшло більше сотні черкащан

Взяти участь в акції прийшло більше сотні черкащан


– Бойкот бізнесу представників Партії регіонів – один із найефективніших, на нашу думку, методів, – наголосив голова облорганізації «УДАРу» Віталій Іляшенко. – Уже в суботу регіонали це відчули. Вони почали між собою передзвонюватися, переписуватися. Вони заявляють, що вони, бачте, платять податки і допомагають дітям-сиротам. А про те, скільки грошей вони виділяють на злочинну діяльність, не сказали.

Під час мітингу біля Черкаського міськвиконкому його учасники виставили свої гасла вздовж бульвару Шевченка. Машини, проїжджаючи повз, висловлювали схвалення гудками

Під час мітингу біля Черкаського міськвиконкому його учасники виставили свої гасла вздовж бульвару Шевченка. Машини, проїжджаючи повз, висловлювали схвалення гудками


Як зазначив головний свободівець Черкащини Юрій Ботнар, бізнес регіоналів – це «фінансування тітушок, антимайданів, неправомірних рішень суддів, прокурорів тощо».

– Минулого тижня ми ходили пікетувати кав’ярню «Сантімо», власником якої є регіонал Володимир Ходак. Нагадали йому, що вже час іти з Партії регіонів. Бо може бути нормальний чоловік, а пішов у Партію регіонів – отже, все, будемо бойкотувати його бізнес і закликати людей не ходити в його кав’ярню. Щоб ніхто не сказав, що ми «причепилися» тільки до Ходака, днями буде складений список тих, хто матиме з нами проблеми.

Юрій Недільченко не має відношення до жодної політичної сили. Він не може більше терпіти «лицемірства державних мужів»

Юрій Недільченко не має відношення до жодної політичної сили. Він не може більше терпіти «лицемірства державних мужів»


Юрій Ботнар оголосив, що акція 13 січня присвячена бойотуванню торгової точки Олександра і Андрія Табалових – «перших «тушок» цього скликання Верховної Ради».

– Йшли на вибори від «Батьківщини», а в перший же день відмовилися вступати до фракції цієї політичної сили, яка їх висувала, – розповів Ботнар. – Зараз вони сидять у Верховній Раді біля регіоналів, і ті їх захищають. Табалови думали, що зробили правильний вибір. А зараз їх усі цькують. І сьогодні ми їм трохи нагадаємо, що вони є «тушками». І людям повідомимо, що це за торгова марка – «Волошкове поле».

Відтак колона мітингувальників, вигукуючи гасла на підтримку бойкоту торгових марок, що належать представникам ПР, рушили до площі перед «Будинком торгівлі».


Тут відбувся пікет торгової точки «Волошкове поле». Її власника Олександра Табалова мітингувальники назвали «першою «тушкою» у Верховній Раді нинішнього скликання».


Завершилася акція традиційним виконанням Гімну України.

Дивіться також ВІДЕО з події.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #45 стабилизец 22.01.2014 14:14
Цитую Андрей:
Если нашой ТМ упадут продажи - нам скорей всего снизят зарплаты. Как и за что я буду кормить и содержать свою семью?

Дык всем уже, озвучивая разные причины, снизили и довели до уровня 2006-2007 г. Быдло должно жить за 1147 и ни копейкой больше. Чем вы лучше других ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #44 Андрей 22.01.2014 11:34
Если нашой ТМ упадут продажи - нам скорей всего снизят зарплаты. Как и за что я буду кормить и содержать свою семью?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #43 Н2о 15.01.2014 12:09
та не проблема,чи я проти? Приймайте(опози ція) закони,а не блокуйте раду!! Чи Ви без законів будете покращувати? Яким чином? розкажіть?

...

Ні, ми тільки хочемо, щоб нам дали можливість працювати і жити по-людськи. Щоб підприємців не душили поборами, робітникам виплачували чесну офіційну зарплату. Щоб міліція захищала нас, а не тих, кого їм накажуть захищати. Щоб не закривали лікарні й щоб медперсоналу нормально платили. При цьому не обов"язково витрачати мільйони на діагностичні й перинатальні центри. Щоб в органах влади до громадян ставилися з повагою, а не змушували бігати туди-сюди і стояти в чергах за нікому не потрібними бумажками. А для цього потрібно, щоб чиновники перестали красти й думали не тільки про себе, але й про звичайних, пересічних людей. От і все.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #42 Н2о 15.01.2014 12:06
Тая,потрібно справою займатися,а не горло дерти! Ви молода людина,і вами просто "користуються". Вони(партійні вожді) домовляться,а Вам,вибачте,кіс тку зі столу кинуть. Закони потрібно писати(закони для людей,а не для лобіювання бізнесових інтересів)а потім виконувати,і не потрібно на барикади лізти.


Цитую Тая Плахута:
Цитую Лариса:
Тая Плахута,тобі 25 років.Ти б краще *************** ***народила б дитину.А ти ходиш з цими жевжиками та дурня валяєте.Не розумію тебе.

Так, мені 25 років. І я точно знаю, що мені не буде соромно перед дітьми, коли вони мене запитають: "А що ти робила, коли була можливість відстояти Україну?".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #41 Тая Плахута 15.01.2014 01:40
Цитую Лариса:
Тая Плахута,тобі 25 років.Ти б краще *************** ***народила б дитину.А ти ходиш з цими жевжиками та дурня валяєте.Не розумію тебе.

Так, мені 25 років. І я точно знаю, що мені не буде соромно перед дітьми, коли вони мене запитають: "А що ти робила, коли була можливість відстояти Україну?".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #40 ДеБЮТ? 14.01.2014 22:29
Цитую oleg:
Цитую чел:
нето що ліва або права рука незнають................
1.де арендувать офіс як для партії і НАРОДНОГО ДЕПУТАТА СИРОТЮКА.( і цим підставив свободу і Сиротюка.)
2.ця людина краде гроші з скриньки во свобода (НАРЕВОЛЮЦІЮ)
3.цей Ботнар дурить партію (за офіс бере откат)
4.Ботнар говорить усім що хоче вирватись у нардепи і заробить бабла(гроші)

Яке підтвердження цих слів?

А що опозиція робити з майбутнім кандидатом в мери Черкас від тушок Табалових — Старіковою?(Заступник Голови БЮТ) Вона вже 4 роки на його грошах, машині і в його офісі » опозиційно» працює?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #39 Богун 14.01.2014 18:14
Ой дивлюся на Юрка, серце обливається, в лідери малий все пхне, горлопа старається: "Ой побач же Тягнебок, як ми тут гельгочемо, із тобою на чолі дуже влади хочемо. Всім люстрацію зробить, щоб не насміхалися, дуже класне слово це, тай щоб всі боялися. З революцією вас, хоч не знаю, що це, та сказав нам отаман, кожен то й гельгоче". Ой не хоче працювать з рупором хлопчина, хоче мерса, дачу мать, щоб була дівчина - метра два мала в ногах, метр у обхваті, щоб ікра текла рікою, кожен день на паті! Що зробив в цьому житті?, відкида питання, бо важливе особисте для нього питання! З святами будьте здорові! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #38 oleg 14.01.2014 16:03
Цитую Петрык Пяточкин.:
"Нагадали йому, що вже час іти з Партії регіонів." Так а почему аппазыционеры не спросили у Ходака как Яйценюк его прокинул на деньги, на прошлых выборах?

Іти з ПР не означає вступати в опозицію - можна бути позафракційним депутатом.
а про який "кидок" Ходака Яценюком ідеться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #37 oleg 14.01.2014 16:01
Цитую чел:
нето що ліва або права рука незнають................
1.де арендувать офіс як для партії і НАРОДНОГО ДЕПУТАТА СИРОТЮКА.( і цим підставив свободу і Сиротюка.)
2.ця людина краде гроші з скриньки во свобода (НАРЕВОЛЮЦІЮ)
3.цей Ботнар дурить партію (за офіс бере откат)
4.Ботнар говорить усім що хоче вирватись у нардепи і заробить бабла(гроші)

Яке підтвердження цих слів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #36 oleg 14.01.2014 15:59
Цитую Семьон:
Я о другом... вам опозиция не напоминает развязавшийся и рассыпавшийся на 47 (до этого с ГО "Майдан" было 46, теперь окремо и 47-й еше "Громадська позиция" рулит) веточек веник в поединке против бейсбольной биты?

Багатьом людям опозиція багато чого нагадує - але ви правильно написали - віник проти біти. Я не хочу підтримувати біту. Тому що з цією бітою нашій країні настане кінець, як суверенній країні. І всім людям, що будуть проти них, якраз бітою можуть і надавати