реклама Делікат

Завтра пройдуть народні віче фактично по всій Черкаській області. Про це у «Фейсбуці» повідомив керівник обласної організації партії «УДАР» Віталій Іляшенко.

«У Черкасах на площі біля міськради віче пройде о 12:00, в Золотоноші в центрі міста о 10:00, у Каневі о 12:00. В Золотоноші та Каневі буду я, Юрій Ботнар та Леонід Даценко. Є вірогідність того, що о 15:00 поїдемо в Кедину Гору (Золотоніський район) на дачу до регіонала Володимира Олійника», – повідомив Іляшенко.

«Віче буде також у Звенигородці о 12:00 і можливо в Кам’янці та Чигирині», – попередив «ударівець».

реклама

Коментарі  

 
0 #13 Черкас 26.01.2014 16:01
фото не з майдану аз тахриру(Егiпет)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Со стороны 19.01.2014 01:40
Цитую Василь з камянки:
Сисоєв.ій - кінець ураааааа!! Молодим і розумним дорогу!!!

А к Сысоевой тоже заедут ?) интересно посмотреть как она живет и главное с кем :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 ужас 18.01.2014 19:21
От бы там оцим "розумникам" м*рди понабивали. Якого беня лазити, вишукували де б залишити свій поганий слід. Більше ні на що не спроможні, опозиція прибацана.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Вірний читач 18.01.2014 14:50
Журналісти "Прочерку": чи можете з'ясувати у Віталія Ілляшенка, чи відгукнулись на пропозицію Миколи Булатецького, лідери обласної "Батьківщини" (Бондаренко, Мушієк, Овчаренко)? Вони беруть вони участь в пікетуванні дачі Олійника?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 Василь з камянки 18.01.2014 13:03
Сисоєв.ій - кінець ураааааа!! Молодим і розумним дорогу!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Язвига 18.01.2014 10:51
Цитую Максим Залiзняк:
американськi шiстки, зрадники i запроданцi горе вам, кара не за горами

Імені не паплюж, скотоп**длющий!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 здоровий глузд 18.01.2014 09:50
«Віче буде також у Звенигородці о 12:00 і можливо в Кам’янці та Чигирині», – попередив «ударівець».

Не смикайте людей, не набридайте, не демоструйте своє невігластво, якщо не хочете всенародної підтримки Януковича.
Люди виберуть скоріше тих хто є, а ніж набридливих клоунів.
Невже урок Булатецького не став для вас уроком ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 незнайка 18.01.2014 08:23
Интересно будет посмотреть на дачу Олийныка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Здравый смысл 18.01.2014 03:03
Цитую Сірко:
Янучарам підходить кінець!!! З народом правда і Бог!

Кони обозные, янучары такими как вы на завтрак закусывают.
Ну а если серьезно, то глядя на вас многие задумались над тем стоит ли менять шило на мыло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 ННК 18.01.2014 02:22
І кого ви, не*дари, під тією дачею плануєте зустріти, а?! Свій власний успіх в об`єктивах!?! Досить вже!!