реклама Делікат

Влада готується до розгону мітингу - завданням мінімум силовикам поставили повернення контролю над вулицею Грушевського і Європейською площею.


Згідно з інформацією, отриманою редакцією ZN.UA від джерела у Раді національної безпеки і оборони (РНБО), влада підготувала поліваріантний план зачистки Майдану.


За даними джерела, в операції планують задіяти 4631 співробітник внутрішніх військ, 1460 міліціонерів і 1530 бійців "Беркута".

Керівництво операцією, згідно з рішенням, здійснюватимуть заступник начальника ГУ МВС у м. Києві підполковник Діхтяр Ю. і заступник начальника ГУ МВС у Київській області полковник Спаський Ю.


Завданням мінімум є встановлення повного контролю над вулицею Грушевського і Європейською площею.

Завдання максимум - повна зачистка Майдану. Розглядається також варіант - відрізати від Майдану Будинок профспілок. Реалізація максимального плану буде залежати від кількості протестувальників.


Остаточний час початку і масштаб операції на момент отримання інформації були ще не визначені.

Крім того, за даними, отриманими ZN.UA від Автомайдану, зараз містом курсують два десятки автомобілів, в яких перебувають озброєні молоді люди спортивної статури.

 


 


 Усі фото - Романа Чорномаза - люб’язно надані інформаційному агентству "Прочерк"

У цей час Роман Чорномаз (фотограф-фрілансер з Умані)  перебуває з групою активістів від Черкащини у столиці, де від неділі триває протистояня між мітингувальниками і правоохоронцями.

реклама

Коментарі  

 
0 #15 Нестор Іванович 23.01.2014 10:12
Цитую Ковпак:
щось довго готується :-? . Якби екстремісти точно так же біснувалися під Білим домом у Вашінгтоні, чи бундестагом у Берліні, чи Букінгемським палацом у Лондоні, їх би вже давно зачистили.


Дивна ви людина, хто ж беркутівців зачистить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 Чукча 22.01.2014 13:37
Обратите внимание на первое фото. Пока митингующие не кидают бутылки с бензином в милицию, не стреялют с рогаток металлическими шариками от подшипников, не кидают камни - милиция их не трогает, нет гранат, нет резиновых пуль. Уберите этих "мирных демонтрантов" на майдан, и не будет больше жертв. Опозиция, не кидайте людей на смерть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 Фотограф 22.01.2014 13:34
На Майдане – общий перекур Именно не затишье не перемирие а реально перекур Митингующие наконец, выдохлись Трое суток швыряли коктейли Молотова – надорвались

Мы в свою очередь решили выяснить готова ли милиция отступить да и вообще какой настрой в "стане врага"?
Заходим с тыльной стороны Там все перекрыто но прессе можно
- Среди журналистов более 30-и пострадавших На кой черт вы бросаете под ноги гранаты и целитесь в человека в жилетке "Пресса"? – перехожу к личным претензиям
- Так может это бутафорская пресса Жилетку надеть может каждый, - выдает один из бойцов – И кстати активисты в таких жилетках метко кидают коктейли Молотова
- Но есть реальные журналисты Вы бы перестраховалис ь
- Так мы и перестраховалис ь - боец делает вид, что спускает курок – Ну, чтобы не успел зарядить из рогатки Вы знали, что они стреляют в нас металлическими болтами? А мы стоим терпим В какой Европе вы найдете такой терпеливый спецназ?
(Комс. Правда в Украине)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 стабилизец 22.01.2014 12:58
Дададада ! Мешают яныку проедать 15 млрд., а чуркасским запроданцям 200 грн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Василь 22.01.2014 11:48
донбасня вилізла, пакуйте чемодани, гниди
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Сима 22.01.2014 11:28
........................
Вы хоть раз майданутые может прийти к власти цивилизованым, европейским путем - путем выборов, а не путем путчей-майданов? В 2004 незаконно пришли к власти, а через 5 лет позорно ушли с своим Президентом набравшим всего 3% голосов и сейчас подсовываете народу Украины очередную свинью.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Олег 22.01.2014 11:07
Давно пора прекратить это безобразие.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Кирилл 22.01.2014 10:58
Скорее-б уже :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Н2о 22.01.2014 09:50
на виборах потрібно показувати,хто на що спроможний! ( і не надо тут писати,що все куплено!) Так,підкуп є,але з обох сторін. Не кричати потрібно,а закони ухвалювати. Хто заважає опозиції вносити законопроекти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Ковпак 22.01.2014 09:23
щось довго готується :-? . Якби екстремісти точно так же біснувалися під Білим домом у Вашінгтоні, чи бундестагом у Берліні, чи Букінгемським палацом у Лондоні, їх би вже давно зачистили.