Черкащанину Олександру Мельнику та його дружині цієї ночі порізали колеса автомобілів та залишили на лобовому склі авто записку з погрозами. Про це Мельник повідомив кореспонденту «Прочерку» та надіслав до редакції фото з місця події.

 


– Я активно виступав проти призначення начальником Черкаського обласного управління МВС Леоніда Бойка. Вважаю, що це помста. Звісно я звертатимуся у зв’язку з тим, що сталося, до правоохоронних органів. Проте це буде більше для формальності. Я не вірю міліції. Тож хотів би, щоб громадськість знала про такий факт, – сказав Олександр Володимирович.




Нагадаємо, що днями під обласним управлінням МВС збиралися прихильники та противники новопризначеного начальника обласної міліції Леоніда Бойка.

У свою чергу в. о. керівника прес-служби черкаської міліції Дмитро Грищенко повідомив, що оприлюднена інформація вже перевіряється.

– Важливо те, щоб людина, якщо вона ще не писала заяву, звернулася до міліції з відповідною заявою про пошкодження автомобілів та щодо погроз. Очевидно, що це чиясь провокація. Проте правоохоронці намагатимуться з’ясувати усі обставити та знайти порушників, – наголосив Дмитро Грищенко.

реклама

Коментарі  

 
+9 #12 Володимир 03.03.2014 10:08
М.........о Микола Адамович - самий корумпований колишній міліціонер Черкащини. Дійсно він "кришував" трафік наркотиків, отримував "зарплату" від Торпеди, якому доповідав ( як міністру ВС) про оперативні розробки, плани міліції по затримуванню злочинців і тп. Мав і має широкий торговий та інший бізнес. Ця людина ніколи в житті не стримувала дане нею слово. Продавав своїх товаришів за понюшку табаку, аби було вигідно собі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #11 Поркі 03.03.2014 03:50
Вже гуму на літо скоро ставить,а хто винен Бойко хай займается справами а не колеса людям міняе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 точка зрения 03.03.2014 00:06
Цитую Кабул:
"Потерпілий" належить до групи, яка активно намагається запхати на цю посаду 59-річного Музичка. В корумпованості з ним мало хто зрівняється.

У Бойка достатньо розуму не робити таких тупих залякувань. Він міг організувати страшніше і не привселюдно. В Україні така ситуація, що будь-які деструктивні дії дорівнюються диверсії. Просто підло так вчиняти, коли країну лихорадить. Ганьба!

Музон, уже имеет некое состояние неподъемного "лежачего" полицейского. Также всем понятно, что из-за послужного списка, Бойко, в сознании гражданского общества конкретно "завис".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Кабул 02.03.2014 21:26
"Потерпілий" належить до групи, яка активно намагається запхати на цю посаду 59-річного Музичка. В корумпованості з ним мало хто зрівняється.

У Бойка достатньо розуму не робити таких тупих залякувань. Він міг організувати страшніше і не привселюдно. В Україні така ситуація, що будь-які деструктивні дії дорівнюються диверсії. Просто підло так вчиняти, коли країну лихорадить. Ганьба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 дім дімич 02.03.2014 20:37
За інформацією від самих правоохоронців, ця ....... ....... кришував увесь наркотрафік по черкасах. Всі місця збуту ним кришувались і було табу на точки по розкриттю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Микола 02.03.2014 19:38
Примітивно, пане Бондаренко, примітивно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 комент 02.03.2014 18:56
Ага, і Бондаренку бомбу додому кидали. Та чогось не зачепило. По шаблону хлопці діють. Скучно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Віталіус 02.03.2014 18:13
ну так Бойку Аваков дав декілька днів для знаходження спільної мови з громадськістю Черкас, інакше його знімуть. Оце і є його методи спільної мови?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 Тем, кто знает 02.03.2014 17:01
вопрос: Мельник А.В. - это бывший работник милиции?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 черкащанин 02.03.2014 16:47
Кто-то явно не желает видеть Бойко на этой должности и скорее всего что этот кто-то сам на нее стремится.