У Черкасах навпроти магазину «Делікат», що по вулиці Університетській, 25, почепили попереджувальні стрічки із «мотивувальними» написами для водіїв, які через брак місць на парковці залишають свої автомобілі просто на газонах.


«Достукатися» до свідомості власників машин вирішили написами «Посади квітку», «Посади дерево», «Люби місто», «Піклуйся про оточення», «Не топчи газон», «Ми – за правила паркування», «Зміни себе» та «Не будь віслюком».



Зауважимо, що паркування автомобілів просто на газонах бульвару Шевченка дуже обурює черкащан. У соцмережах постійно з’являються гнівні пости фотопідтвердження некоректного паркування черкаських автовласників. Найбільше обурення жителів міста викликає скупчення автомобілів навпроти ТРЦ «Любава». До сьогоднішнього дня другим у списку було паркування поряд із магазином «Делікат».

 

 

 




реклама

Коментарі  

 
+1 #9 Сергій 18.03.2014 10:47
Біля "Делікату" вже все обірвали наступного ж дня і безліч б...ла запаркувало свої авто на газоні. Біля "Любави" стрічки поки що цілі. Чи надовго?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Надежда 16.03.2014 13:12
Цитую водії:
А ще зверніться до проектантів і посадовців, які дозволили будівництво таких магазинів без відведення території для автостоянки. Що робити водію, якщо немає майданчика, паркуються хто де може.

Правильно, лучше парковку сделали, чем ленточки натягивают. Ленточки и даже штрафы не решат эту пробему с парковкой, водители всеравно остаются в безвыходном положении, и будут парковатся. РЕШЕНИЕ ОДНО - СДЕЛАЙТЕ ПАРКОВКУ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Стар 15.03.2014 23:41
Это и все на что способна миськрада )))) а денег наверное списали как на кованый забор!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 ЗУБ 15.03.2014 23:33
Був у Чернігові - там точно такий же бульвар, але проблема років 20-25 як вирішена! Зелена зона за півметра від проїжджої частини обнесена чавунним парканчиком (який колись був і в Черкасах) та бордюром сантиметрів у 25, де припаркуватись просто неможливо, та і пішоходи (крім неадекватних) не переходять! А з правого боку не дай Боже припаркуєшся під знаком (що у нас суцільно) - через 5 хвилин буде накладено штраф! Так що тут треба ображатись не на водіїв, які діють за принципом сусіда, який припаркувався раніше і якому нічого за це не було - тут треба ображатись на органи влади і органи внутрішніх справ за їх бездіяльність!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 зеленая травка 15.03.2014 23:11
а почему не штрафуют тех водителей которые ставят авто на газонах? державтоiнспекц iя з народом?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 водії 15.03.2014 21:50
А ще зверніться до проектантів і посадовців, які дозволили будівництво таких магазинів без відведення території для автостоянки. Що робити водію, якщо немає майданчика, паркуються хто де може.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Микола 15.03.2014 20:27
А толку. Через два дні обірветь, палички викинуть і ставитимуть авто
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #2 Васо 15.03.2014 18:39
Все це на бульварі вже було, не допомагає! для наших неандертальців на колесах тільки удар кувалдою по капоту дасть ефект.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 Українець 15.03.2014 18:25
МОЛОДЦІ! ОЦЕ СПРАВЖНІ УКРАЇНЦІ!