реклама Делікат

Депутати Черкаської міської ради від ВО «Свобода» 14 жовтня, на свято Покрови, у перерві сесії підняли біля будівлі міськради червоно-чорний прапор боротьби на честь козаків, воїнів УПА та їхніх нащадків - бійців Східного фронту, які нині воюють за свободу і спокій України.


Цій дії висловили підтримку й інші депутати ради, – інформує у «Фейсбуці» депутат-«свободівець» Юрій Ботнар.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #31 choe 15.10.2014 09:19
пропіарились.показали картинку в новинах. а хоч одного борця за україну - старого, хворого,немічно го - особисто привітали цього дня?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #30 007 14.10.2014 21:26
Цитую адекватний:
... Я знаю два прапори. Жовто- блакитний державний і прапор міста Черкаси. Ще поважаю прапор Радянського Союзу, як могутньоі держави в якій жив і яку поважав або рахувався весь світ.Решту .... вішайте вдома, на машинах, на дачах, але не на державних установах. Як якесь ла...но то там і Бетнер, чияк його там ледацюгу. До речі прочерку, коли так часто він у вашій увазі прошу повідомити місце роботи ...нара та хай повідає людям з чого живе??? Він же відкритий? Або хай повідомить з чієі пригоршні кормлять таку ледацюгу.

100% підтримую.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #29 адекватний 14.10.2014 20:47
... Я знаю два прапори. Жовто- блакитний державний і прапор міста Черкаси. Ще поважаю прапор Радянського Союзу, як могутньоі держави в якій жив і яку поважав або рахувався весь світ.Решту .... вішайте вдома, на машинах, на дачах, але не на державних установах. Як якесь ла...но то там і Бетнер, чияк його там ледацюгу. До речі прочерку, коли так часто він у вашій увазі прошу повідомити місце роботи ...нара та хай повідає людям з чого живе??? Він же відкритий? Або хай повідомить з чієі пригоршні кормлять таку ледацюгу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #28 007 14.10.2014 17:28
Цитую Хто провакатор:
Серед затриманих на мітингу під Верховною Радою був співробітник міліції. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник
міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

“Серед затриманих – співробітник міліції, який був у Балаклаві серед нападників. У нього вилучено рогатку і гайки, якими стріляли у вікна ВР і у працівників МВС, журналістів, пересічних громадян”,- написав він.

Як тільки правосєки або самооборона накосячать так зразу ж кричать про невідомих, які з ними йшли до цього в обнімку, провокаторах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #27 007 14.10.2014 17:24
Цитую Хто провакатор:
Серед затриманих на мітингу під Верховною Радою був співробітник міліції. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник
міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

“Серед затриманих – співробітник міліції, який був у Балаклаві серед нападників. У нього вилучено рогатку і гайки, якими стріляли у вікна ВР і у працівників МВС, журналістів, пересічних громадян”,- написав він.

Цитую Гатила:
Ботнер - перша нормальна дія на посаді депутата

Точно що Ботнер, а Ботнар
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #26 Гатила 14.10.2014 17:05
Ботнер - перша нормальна дія на посаді депутата
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #25 Хто провакатор 14.10.2014 16:34
Серед затриманих на мітингу під Верховною Радою був співробітник міліції. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник
міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

“Серед затриманих – співробітник міліції, який був у Балаклаві серед нападників. У нього вилучено рогатку і гайки, якими стріляли у вікна ВР і у працівників МВС, журналістів, пересічних громадян”,- написав він.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #24 Патрiотичний Американець 14.10.2014 16:23
Ботнар це гарний ЗОНДЕР буде новим Васюрою.Побудує Вам дуже багато шибенець,а може спале в повiтцi.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #23 Черкаси 14.10.2014 16:15
Цитую Богун:
Цитую Тася:
А нинішніх

Я вже назвав вам минулих, нинішніх і майбутніх героїв особисто для мене і не з книжок, а з життя. Не перекручцйте будь-ласка, якщо для вас гіркін.. герой (ви навіть прізвище цього гада пишете з великої літери), то про який рух ви мені пропонуєте почитати, .........., я ніколи не буду на відміну від вас і отих парубків, нащадків ................на фото!

Я і до Вас звертаюсь з великої літери,хоч і незнаю з ким спілкуюсь.Такі правила правопису,тому і прізвище ,навіть покидька,пишу з великої.А про УПА я не тільки з книжок знаю,я часто буваю в Карпатах,спілку юсь з людьми.Архіви теж є,папери подивитись можно.Я за незалежну Україну,борці за її незалежність,бу ли,є і будуть для мене героями!!!Совєт и на ЗУ ніхто не звал,нема чого було туди лізти.Так як і в решту країн, "Пражська весна" і тд,"совку" любові не принесло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 Богун 14.10.2014 15:57
Цитую Тася: