ПАТ «Черкасиобленерго», яке ось уже кілька днів відключає Черкаси від електроенергії, саме не економить на світлі, пише сайт «Про все».


З понеділка місто знеструмлюють у різних частинах міста і без попередніх чітких графіків. Причиною називають аварійне відключення блоку №3 на Запорізькій АЕС.

Міський голова Черкас Сергій Одарич радить черкащанам по мінімуму користуватися ліфтами, а Міністерство енергетики та вугільної промисловості України пропонує підприємствам перейти на роботу в нічний час для зниження споживання електроенергії в пікові години.


Але попри це черкаське «Обленерго» не особливо економить власну електроенергію. Кожного дня територія товариства яскраво освітлюється. Ліхтарі увімкнені як по периметру території, так і на паркані. До речі, на паркані їх «палає» аж 14.

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 цікаво 06.12.2014 18:12
чи багато краян до того ЛАС ВЕГАСУ втрапляло.от би попитать :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Надзиратель 06.12.2014 17:53
Цитую Злий:
АХМЕТИК "ЗІРОЧКУ" ПІЙМАВ..

Хай би вiн ii з*iв злодюжка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Надзиратель 06.12.2014 17:53
Цитую Дмитро:
Пара коктелів молотова і ця будівля не тільки запалає, а й буде приносити тепло людям.

Токо им тепло будет?),а в других районах- шо нам в темняке ходить??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Надзиратель 06.12.2014 17:51
Цитую Дід Трохим:
Ну, єслі без істерики, то нічого надзвичайного. Ефект темного фону, при якому й мобілка "сіяє".

То хай собi айфонякой свiтять,коли грошi краденi раХУЮТЬ )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Глухуватий 05.12.2014 21:09
Звиздуни з лiхтариками ))) Вже крадуть не вмикаючи клепку ))) Свою мiчену ( як котами) територiю освiтлюють,а населенню - кукiш. А гребудь з населення на своi фуршетики та айфоники. :zzz
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Вухо 05.12.2014 13:40
А я оце кілька днів ввечері їду по вул. Громова. Так там і фірма "Манеж" сяє, як новорічна ялинка... І наплювати їм, тим двом креативщикам, на вашу економію...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Дід Трохим 05.12.2014 09:36
Ну, єслі без істерики, то нічого надзвичайного. Ефект темного фону, при якому й мобілка "сіяє".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 пєнсіонер 05.12.2014 08:22
саме на нічний режим споживання радять нині енергетики перейти усім. а ще не перевищувати потужності.матеріал свідчить про нерозуміння проблеми: електроенергію не можна накопичити чи запастися про всяк випадок :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #3 гость 05.12.2014 01:07
А "иллюминации" на админзданиях, включая ОГА и ЗАГС, никого не беспокоят? Или у нас выборочная экономия - на рядовых гражданах?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Дмитро 05.12.2014 01:01
Пара коктелів молотова і ця будівля не тільки запалає, а й буде приносити тепло людям.