реклама

реклама Делікат

реклама

Пам’ятник «Борцям за волю України», відкриття якого планується приурочити до Холодноярських подій, вже у стадії завершення.

Нині там триває процес завершення робіт.

Це пам’ятний знак висотою 15-16 метрів, з місцевого граніту, з орнаментною металоковкою та променевим нижнім освітленням. За задумом митців, він постане на вісі між Площею та Пагорбом Слави, тобто на тій території, яка у Черкасах історично сформувалася як «місце пам’яті» (від Дніпра і до бульвару 5 відповідних об’єктів увічнення подій Другої світової війни, дунайської та афганської кампаній).

У підніжжя будуть розміщені пам'ятні брили-блоки. На них викарбують події, яким присвячений пам'ятник. На вершині стели буде фігура Архистратига Михаїла.

проектне фото

проектне фото

реклама

Коментарі  

 
-2 #19 бульба 20.04.2016 19:16
Цитую Реаліст:
Цитую Черкащанин:
Дивлюся, на "ватних" пам'ятник діє, як ладан на нечисть :lol:
СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!
Хороша і знакова подія.

Ага пам'ятники в пам'ять що була колись цілісна і незалежна, до приходу запроданців до влади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #18 стабилизец 20.04.2016 09:55
эй, шо это там за желтого тараканчика водрузили... на ангеле и то уворовали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 МИР 20.04.2016 09:27
Такой памятник должен был быть установлен в Черкассах еще в 1991-м году, на Соборной площади! Но лучше поздно, чем никогда. Слава Украине!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Бульба 20.04.2016 02:30
Цитую федор принципиальный:
Обещали,что на открытии будет приглашен Президент.

Най він тобі потрібен, Фєдя?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Нє обєщалі 20.04.2016 00:08
Цитую федор принципиальный:
Обещали,что на открытии будет приглашен Президент.

Брехня! Ніде така обіцянка не озвучувалася. Ляпнув був тільки таку вигадку на Фейсбуці "громадський діяч" Єзик - якому щось ляпать, як з гори котиться)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 фауст 19.04.2016 22:21
Цитую правда:
тобто він буде спиною стояти до матері-Батьківщини і до церкви? Якось некоректно ,але головне, що вдалося грошіки відмити....


може й так
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 бульба 19.04.2016 21:04
Цитую А-320:
Бетмен? :D

Бетмен на жирдині якщо точніше. Пам'ятник кому? Воїнам армії що загинули за країну? Тоді дуже якось завуальовано. Жертвам політиканів що розпалили громадянську війну? Тоді це жертви і стиль теж не підходить. Данина моді аби що втілити щоб були кожен рік куди сганяти школярів і чиновників? Тоді можна щось і поскромніше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 федор принципиальный 19.04.2016 19:36
Обещали,что на открытии будет приглашен Президент.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 стабилизец 19.04.2016 18:00
ага, классный памятник, поучительный, депрессивный. типа борись-не борись, в конечном итоге никомуэтоненадо .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #10 А-320 19.04.2016 17:01
Бетмен? :D