реклама

реклама

Після того, як директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міськради Олег Стадник опублікував у "Фейсбуці" фото з міських поліклінік, то знову отримав порцію критики від депутата Павла Карася.

Нагадаємо, що під час минулої сесії міськради Павло Миколайович заявив, що інформатизація черкаських поліклінік супроводжується великими чергами до реєстратур та новими незручностями для лікарів. Останні змушені заповнювати документацію двічі: ручкою на папері та згодом на комп’ютері.

Щоб навести власні аргумент, Стадник сфотографував о 7.30 і 7.50 людей біля реєстратури і повідомив, що їх дуже мало.

"Як не соромно брехати Олеже Михайловичу Стадник. Наче ми живемо в різних реальностях. Поліклінікп №3 9 ранку... Ви б ще перевірку середночі зробили... людей жодного не було б", - напівжартівливо написав у "Фейсбуці" Павло Карась.

17634377_1376143512405658_2920688090605038878_n

реклама

Коментарі  

 
+6 #14 Олесь 09.04.2017 20:27
Цитую Шура.:
Стадник хоча б фахівець , а Коломієць,- тупий і з амбіціями замість розуму!

Не смішіть людей :P :P :P Гірше не буде. В місті повно людей при здоров`ї та розуму.15 років деградації і руйнації медицини Стадником "інвалідом" пора припиняти...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 Юлия 09.04.2017 14:22
Цитую свобода:
бондаренко має поставити Коломойця на місце Сталника!!!!!

Тобто, замінити одного вора на іншого?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Шура. 09.04.2017 13:26
Стадник хоча б фахівець , а Коломієць,- тупий і з амбіціями замість розуму!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Сидоров. 09.04.2017 11:43
А що хоче Карась? Справедливості? Тоді де він був раніше,чому тілько зараз схаменувся?Скільки років він депутат, і що корисного він зробив для медицини міста.Аж нічого. То може ну його на фіг, такого робітника.Мож він хоче зайняти крісло очільника медицини міста. Але ж він нічого не зробив для медицини.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 свобода 08.04.2017 23:45
бондаренко має поставити Коломойця на місце Сталника!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 лайно 08.04.2017 23:24
от хто ж то туда намірився?Невже Паша?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Крилохпол 08.04.2017 21:54
Цитую федор принципиальный:
Что олежа,что параша,звыняйте ,паша-два сапога пара.

Бог любит троицу - и тебя, Федя, туда же!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Юлия 08.04.2017 21:28
А с какого перепугу господин Лепский наградил господина Стадника инвалидностью? Обоих на люстрацию. Одни хапуги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 федор принципиальный 08.04.2017 19:59
Что олежа,что параша,звыняйте ,паша-два сапога пара.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Шура. 08.04.2017 17:34
Паша, переживаємо що у тебе в черговий раз може статися фальшстарт. Щось ти рано розпочав виборчу гонку...