реклама

реклама

Пам’ятник Бандері та Шухевичу в Черкасах знову спаплюжили невідомі. Цього разу його «прикрасили» провокативними написами, пише "Вичерпно".
56-710x434

Зокрема, на пам’ятнику можна побачити написи «ВДВ» та «Никто кроме нас».

Нагадаємо, встановлений минулого року «свободівцями» знак уже неодноразово псували. А нещодавно його реконструювали після негоди.

21754525_1269942656467376_336589703_n

реклама

Коментарі  

 
+12 #14 СОЛДАТ 15.09.2017 14:38
Цитую ZNZ:
У Одесі і Харкові, де в 2014 році на кожному сайті сиділо мінімум по дві сотні пукінських ботів - накрутили віртуальну картинку так, що рашка спробувала залізти у ці міста - і потім у Одесі всі сепаратисти раптом згоріли від самозаймання, а в Харкові усіх, хто не втік до рашки, пересадила СБУ.
Цікаво, яким буде ефект у Черкасах, де проросійських даунів немає і тисячної частини від того, що було у Харкові з Одесою? ;-)

В Черкасах "ватани" сцикливі.Найбільше на що вони спроможні - гадити в коментах і розмальовувати вночі памятники.Деякі уже зовсім зникли (маю на увазі "БУЛЬБУ").Ніякого особливого ефекту чекати не приходиться.Тут залишилися старі партноменклатур ні щурі і відставники-політруки.З часом і вони повиздихають. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #13 Кінолог 15.09.2017 14:30
Цитую ZNZ:
За ніч якийсь полудебільний ватан проплюсував усі українофобні коменти і відмінусував ті, які ставлять діагнози пукінським опущєнцам. ПОВЕСЕЛИЛО. Ущербний ушльопок вважає, що завдяки змінному айпішнику, остервенілому у соплях кліканню по клавішах і подібній голосувалці можна викликати у кремлівського хазяїна іллюзію того, що в Черкасах є більше хоча б одного відсотка ватномозких-руцкомірних? :-)

У ватанів, як і у собак, різні породи є: від лугандоса обикновєнного - до бесараб-терьєра і шавкі новоросской. У Черкасах же розповсюджена рідкісна порода "ватан вислоухий": все, на що здатні - гадить у ліфтах, під пам'ятниками і у коментах на "Прочерку". Порода малонебезпечна, бо швидко вимирає і абсолютно беззуба 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 ZNZ 15.09.2017 12:31
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 ХМ 14.09.2017 17:49
Черкассы никаким боком к этим людям не относится... по этому и отношение к памятнику неоднозначное
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Чип 14.09.2017 16:55
А до чого пам'ятник цим "діячам" у Черкасах. Чи будуть іх ліпити по всіх містах,дякуючи свободівським недоумкам, як колись Леніна
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Зоолог 14.09.2017 16:40
Цитую прохожий:
Де Ви бачити памятник? Це просто камінь під яким кожна собака може справити свою нужду. ВДВ браво!

Кажеш, "художник ВДВ" - це собака, яка "нужду справила"? Навіщо ж так грубо ображать? Маю на увазі, СОБАКУ так навіщо ображать порівнянням із цим козлом двоногим? Хоча й козел наче кращий...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 Ансамбль пєсні і пляскі 14.09.2017 16:33
Цитую .:
Дурак, разрисовавший памятник, имеет точно такое отношение к вдв, как кремлевский окурок - к понятию "офицерская честь"

Для лоха-малолєтки, який це зробив, написати три слова без помилок - і то "подвиг"! :D
Правда, свастику намалював вивернуто-каряву і без одного променя - так, наче хтось у вухо дав, не дозволивши домалювать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 Накипіло 14.09.2017 15:58
А хто давав дозвіл на розміщення цього непотрібства в центрі міста? Це несанкціонована споруда. Встановлена для провокацій та РосЗМІ. Бо щоб в світі повірили, що у нас кругом фашисти треба надати докази. От і створюють такі собі горе-патріотичні організації (Свобода, Азов, Правий сектор та т.і) за гроші януковича, путіна та їм подібних, щоб людей лякати. Рядові члени цих організацій свято вірять в ідею, насправді їх використовують як останніх лохів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 СОЛДАТ 14.09.2017 15:37
Цитую прохожий:
Де Ви бачити памятник? Це просто камінь під яким кожна собака може справити свою нужду. ВДВ браво!

Мабуть ці написи зробив такий самий "ВДВшник",як і той, що дав по морді кореспонденту НТВ в мацкві 2 серпня.Пошукай в інтернеті. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 Антистец 14.09.2017 12:54
Метастаза смертельной болезни. Ее стоит не разрисовывать, а вырезать.