Як стало відомо «Прес–Центру» з власних джерел, дівчина, яка постраждала при штурмі облдержадміністрації зараз знаходиться на операційному столі. Медики оцінюють її стан як тяжкий.

Будь ласка, тримайте кулаки та моліться за дівчину, яка постраждала сьогодні під час акції біля облдержадміністрації. Дівчина майбутній науковець. Навчається в аспірантурі одного з місцевих вищіх навчальних закладів.


реклама

Коментарі  

 
0 #8 субъективно 24.01.2014 15:54
за свои действия нужно отвечать. никто не виноват в том, что она полезла штурмовать раду. она совершеннолетня я, должна соображать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 МИКОЛА 24.01.2014 13:00
Цитую Д*рачок:
Я - д*рачок. Не розумію, як їй на голову впав вазон? Там на площі було біля 2-х тисяч народу, а вазон впав на голову їй... Народ стояв собі і насолоджувався видовищем. Вона, по ходу, пішла штурмувати Раду? Питання - воно тобі нада було? Стій, дивись... Захотілось слави Тетяни Чорновол? Ну, ну - вперед...

МОЖЛИВО /НЕ ДАЙ БОГ/, ДІВЧИНА -- МІЖ ЖИТТЯМ І СМЕРТЮ. А ...., ЯКИЙ ІМЕНУЄ
СЕБЕ ПРОСТО, "Д*РАЧКОМ", НЕДОУМКУВАТО "ЖАРТУЄ".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Д*рачок 24.01.2014 11:18
Я - д*рачок. Не розумію, як їй на голову впав вазон? Там на площі було біля 2-х тисяч народу, а вазон впав на голову їй... Народ стояв собі і насолоджувався видовищем. Вона, по ходу, пішла штурмувати Раду? Питання - воно тобі нада було? Стій, дивись... Захотілось слави Тетяни Чорновол? Ну, ну - вперед...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Шо 24.01.2014 03:13
Цитую Кленов:
Девчёнку жалко.Но вот они хоть сами понимают или те кто их подстрекает в какую рулетку играют.Уже сотни покалеченных,ес ть и первые трупы.И это еще дело не дошло до прямой бойни.И всё равно находятся те кто жаждет крови.

Основной Подстрекатель всем известен. У него, кстати, была продиагностиров ана странная тяга к золотым унитазам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Кленов 24.01.2014 02:16
Девчёнку жалко.Но вот они хоть сами понимают или те кто их подстрекает в какую рулетку играют.Уже сотни покалеченных,ес ть и первые трупы.И это еще дело не дошло до прямой бойни.И всё равно находятся те кто жаждет крови.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 стабилизец 24.01.2014 01:35
Надеюсь, прооперируют бесплатно, успешно и счет ей не выставят.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Шо 24.01.2014 01:29
Цитую mikle:
Ну, почему так? Девченка, у которой жизнь впереди, в раеанимации, а тулуб цел и невредим?

Потому что подлости и коварства прошел очень хорошую школу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 mikle 24.01.2014 01:05
Ну, почему так? Девченка, у которой жизнь впереди, в раеанимации, а тулуб цел и невредим?