реклама

реклама

Дії правоохоронців, зокрема підрозділу «Беркут», які побили у суботу увечері десятки підлітків та дорослих у центрі Черкас – є прямою вказівкою голови облдержадміністрації Сергія Тулуба. Про це йдеться у коментарі заступника міського голови Черкас Павла Карася, який передано у інформаційне агентство «Прочерк».

«Дії Беркута ввечері в Черкасах - це відповідь тим, хто говорить що штурм Черкаської ОДА є провокацією, - зазначає Павло Карась. - Якщо б хтось вийшов до людей, цього б не було, люди мирно увійшли б у будівлю, яка є їхньою власністю,як це було в інших областях».

Активіст Євромайдану та заступник мера Черкас пропонує губернатору добровільно звільнитись.

- Сергію Борисовичу це кінець. Коли Ви хочете, щоб у Черкасах вас пам'ятали не тільки як ката та окупанта, напишіть заяву та підіть. Черкаси не здадуться і не допоможе ні Беркут ні Березині "Тітушки", - підкреслює Павло Карась.

Нагадуємо, що команда губернатора вважає самого Павла Карася головним провокатором, чиї заклики призвели до погрому приміщення ОДА. Про це заявив заступник голови облдержадміністрації Едуард Івакін в ході зустрічі із керівництвом новоствореної обласної народної ради.

реклама

Коментарі  

 
0 #19 Уманский Еврей 28.01.2014 03:31
Кому кому, а б...рдовцем точно скоро будет полный конец. Европа и США уже знают кто такие свободовцы, правый сектор и т.п. Так что в лес бегите и сидите там на лет так на 300-400.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #18 шаман 27.01.2014 13:21
Паша вечный мудозвон.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 Лана 27.01.2014 12:33
где был Карась и Булатецкий, когда людей калечили и паковали? Оппозиция готова применять оружие, защищая от б....тов граждан на митинге? Почему не были возведены оборонные укрепления после захвата? где отряды самообороны с вилами, битами, огнестрел.оружием? Вот и не удивляйтесь, что вам не доверяют.
Есть другой выход - более длительная, партизанская война. Все мы знаем, где живут рыгианалы, где менты; спичкиигорючее еще не запрещены, а также суперклейдлязам очныхскважин.
Главное - доверие и организация. Создайте координационный центр :с)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #16 Украина 27.01.2014 12:08
Карась правий! Губернатора призначили, тому він і тримається за крісло. Губернаторів як і мерів народ повинен вибирати на виборах, щоб можна було потім мирним шляхом громаді відправити його у відставку. А наразі народ протестує, пролилась кров, і губернатор за це відповідальний. Тому є один шлях вийти з цієї ситуації, губернатор у відставку, щоб закінчилось кровопролиття, народ пустити до будівля облдержадмініст рації тільки щоб були присутні депутати облради та не було погромів, провести сесію на якій розглянути вимоги протестуючого народу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Наталя 27.01.2014 10:59
#4 Алена 27.01.2014 08:13: А то ещё и матери выйдут на Майдан.
ВЖЕ ЗБИРАЄМОСЯ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 ТаняПолякова 27.01.2014 10:57
мыыы наш, мы новый мир построооиим, кто был ниКем, тот станет всем!!
ХАРАША ПЕСТНЯ ;-) СТАРЫЙ-НОВЫЙ гимн правоцентристск ого майдану :eek: ОН УЖЕ НЕ ЕВРО.... :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #13 Дід Трохим 27.01.2014 10:49
Паша, це констатація факту чи істерика? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #12 Електрик 27.01.2014 10:48
Наче бачу як "люди мирно увійшли б у будівлю", А назустріч їм з хлібом-сіллю...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #11 Ну-Ну 27.01.2014 10:43
Цитую ТаняПолякова:
1 фаза: гордість за тих, хто знайшов мужність повстати проти влади;
2 фаза: опозиція відкрила СВОЄ істинне обличчя: брехуни, зрадники і ....;
3 фаза: пройшла ЕЙфорія, прийшло усвідомлення, що куди ми котимось? до пещерного стану?
4 фаза: остання стадія кипіння підняла з дна те ....., з якого і вариться оця вся каша
Тільки одне питання: прості люди, пенсіонери, школи, дитсадки знову будуть СЬОРБАТИ поповній цього варива?
Народна рада скинеться і платитеме...пенсії, зарплати,вони ж там великі фахівці...знають як працює механізм, їх чекають у міністерстві фінансів з чемоданами грошей, вони можуть собі дозволити отак просто взяти і паралізувати життя людей...бо вони вирішили , що тільки вони народ, а хто не згоден -вороги
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #10 ТаняПолякова 27.01.2014 10:18
4 фаза: остання стадія кипіння підняла з дна те ....., з якого і вариться оця вся каша.
Тільки одне питання: прості люди, пенсіонери, школи, дитсадки знову будуть СЬОРБАТИ поповній цього варива?