реклама

реклама

На необхідності активнішої роботи в Черкасах муніципальної інспекції наголосив на сьогоднішній нараді міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Пов’язана його заява із прибиранням снігу в місті.

Зокрема, мер наголосив на тому, що необхідно відповідно до закону карати підприємців, які не розчищають сніг біля своїх підприємств. Цим повинна займатись відповідна комісія.

- Будуть результати – комісія буде існувати, не буде результату – будемо ліквідовувати.

Також міський голова звернувся до комунальників, аби ті розчистили залишки снігу на тротуарах, зупинках та пішохідних переходах.

За словами директора департаменту ЖКК Черкаської міськради, цим повинен займатись підрядник, який не виконує своїх обов’язків.

Анатолій Бондаренко відповів, що якщо підрядник не буде прибирати сніг, то не отримує платні.

Нагадаємо, раніше заступник міського голови Черкас Руслан Сотуленко заявляв, що оцінює роботу з прибирання вулиць від снігу на «четвірочку».

реклама

Коментарі  

 
+5 #12 Порадниця 18.01.2017 10:22
В мера немає радника по снігу- в цьому і є корінь зла.
Терміново треба ще одного радника а ще кроаще порадницю.
Хто ще не пристроєний? В чергу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Семен 18.01.2017 10:20
Цитую Олег:
И что интересно,то,чт о если бы вот прямо сейчас прошли бы выборы,то уверен,что опять бы выбрали эту г***оту,как и всех остальных,котор ые уже 25 лет целенаправленно уничтожают Украину.

Это черкасская народная забава: обери бездаря на три строка. После третьего глаза начинают немного открываться, но грабли не видно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Олег 17.01.2017 09:33
И что интересно,то,чт о если бы вот прямо сейчас прошли бы выборы,то уверен,что опять бы выбрали эту г***оту,как и всех остальных,котор ые уже 25 лет целенаправленно уничтожают Украину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Громада 16.01.2017 18:14
А чому разом з Яценко не доповідав( якщо це можна назвати доповіддю ) і начальник муніципальної інспекції? Яку кількість протоколів складено на нерадивих? Все падає і падає рівень фаховості.А король то голий?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #8 Светлана 16.01.2017 14:38
Помнится неделю назад "Бондаренко и К" убеждали черкащан, что все дороги, проходы, проезды почищены. Бондаренко врет, как дышит. Очередной раз: "Спасибо" всем, кто проголосовал за это лысянское недоразумение.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Саша секретар 16.01.2017 14:12
А чому наш славний мер не хоче надіслати муніціпальну інспекцію на своі газові заправки, якіми він утикав півміста( біля толейбусного парку, біля парку 50-річчя і т.д) . До речі документів на відвід землі під ці газові схеми НЕ МАЄ. Але в меріі всі знають що це тема мера і закривають очі. Толя починай з себе - прибирай заправки!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Слєсарь 16.01.2017 13:04
Цитую жало:
Мера не приставиш на кожній вулиці та переході. Де керівники відповідальних департаментів ? Чому в одному дворі прибиральники сумлінно виконують свої обов’язки, а в другому - не пройти.

Який завод, такі і бомби :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 жало 16.01.2017 12:23
Мера не приставиш на кожній вулиці та переході. Де керівники відповідальних департаментів ? Чому в одному дворі прибиральники сумлінно виконують свої обов’язки, а в другому - не пройти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 Сидоров 16.01.2017 11:25
Назріла необхідність нагадати меру , а в його особі і комунальним службам міста, що крім не прибирання снігу , після відлиги , вдарив мороз. І уже вулиці міста це велика кількість ям. які будуть поглиблюватися.Своєчасний ремонт ям , це профілактика розбиття великої кількості машин.Щоб мер не казав потім , що служби несвоєчасно підготовились, бо ями настали несподівано.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #3 ххх 16.01.2017 10:56
Прочитав заголовок і уявив, як шалунішка-мер сам себе наказуватиме :D