Усі опозиціонери на сьогодні відчувають «певну провину» за те, що їхній колега Микола Булатецький не став народним депутатом. Однак «крайніх» шукати запізно. Таку думку в коментарі «Прочерку» висловив голова Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко, коментуючи слова Булатецького про те, що він відчував недостатньо підтримки з боку опозиціонерів.



– Певну провину всі відчувають, що результат недосягнутий, але зараз шукати винних… Я читав слова, що недостатньо обласна організація зробила… Обласна організація складається з 26 організацій районів і міст. Міську організація очолює син (син Миколи Булатецького Максим є головою фракції «Батьківщина» в міській раді, – ред.), то в чому питання?.. Обласна організація що має людей? Вона координує діяльність! Я все робив, що можна,– запевнив Анатолій Бондаренко.

Водночас на прохання «Прочерку» назвати конкретні приклади роботи, він зазначив:

– Мені так останнім часом ваш сайт подобається… Я вже його скоро перейменую на сайт «Провокатор», – роздратовано зазначив опозиціонер. – Я ставив за свої гроші намети, видавав газету, об’їжджав дільниці під час голосування на Митниці та Хімселищі. Що мені ще треба було зробити? Лягти на дільницю? – сказав Бондаренко. – Треба було менше з Табаловим зустрічатися і робити інші речі! Мені не повідомляв Микола Іванович, що він зустрічається з Табаловим

Насамкінець Анатолій Бондаренко повідомив, що як член політради ВО «Батьківщина» відповідав за 197 округ (з центром у м. Канів). Натомість відповідальним за 194 округ, де балотувався Булатецький, був опозиціонер Максим Поляков.

– Мені дуже прикро за поразку. Ми будемо аналізувати зараз, чому так сталося, – наголосив він. – Шукати крайнього вже пізно, треба було це робити до виборів. Я свій внесок зробив. І фінансовий, зокрема. Що мені ще треба було зробити? Піаритися у «Фейсбуці», як дехто робить з його штабу? То я цього не роблю. Я роблю кропітку роботу, я – системна людина. Я як член політради «Батьківщини» відповідав за 197 округ. Я там днював, ночував… За 194 відповідав Поляков. А зараз шукати крайнього Бондаренка? Вибачте, але це вже занадто.

реклама

Коментарі  

 
0 #19 Ржавый 18.12.2013 16:48
Эх ты железяка - бы**ган всех нас продал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #18 Уманчанин 18.12.2013 00:16
Шановні друзі.А чи знаєте Ви,що ріднесенький кум Максима Полякова працює в Черкаському СБУ.Сам з Умані,а зараз працює в Черкасах.То чи піде Поляков проти кума.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #17 ПроФФесор 17.12.2013 19:55
.... ти продажний
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #16 ЛВВ 17.12.2013 19:53
Рядом стоят три многоквартирных дома, электората много. Поплавский объявил о собрании, люди собрались, послушали, 15 числа проголосовали, результат положительный. Элементарная работа: собери людей, пообещай, поулыбайся, ответь на вопросы. Я в своем районе Булатецкого не встречал, не царское это дело: Булатецкому ходить по дворам и людей убеждать. А на старом авторитете далеко не уедешь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #15 БОНДАРЕНКА ГЕТЬ 17.12.2013 19:15
АРМИЯ ЛЬВОВ ПОД КОМАНДОВАНИЕМ КРОЛИКА НИКОГДА НЕ ПОБЕДИТ АРМИЮ КРОЛИКОВ ПОД КОМАНДОВАНИЕМ ЛЬВА !!! (НАПОЛЕОН)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #14 Партфірма. 17.12.2013 18:19
Цитую Олег:
З обласної Батьківщини повинні "полетіти голови" інакше в 2015 році буде ще гірша ситуація.
Бондаренко голова обласної Батьківщини, він програв власний округ (набравши менше ніж його партія), допомагав здати 200, 198 округи і тепер 194 округ.
Навіть, якщо він буде казати, що він ні при чому то лише за такі результати - в окрузі де більше 70 % голосували за опозицію, А В ОДНОМАНДАТНИХ ОКРУГАХ лише одна перемога - він має скласти з себе повноваження, як поганий керівник найбільшої в області опозиційної партії.
Якщо він цього не зробить то на Батьківщині на Черкащині можна ставити хрест

Хто буде голосувати за призначеого купкою людей.Голосувать будуть за обраного ЛЮДЬМИ. У НАС НЕ ПАРТІЇ А ПАРТФІРМИ. Так що не прошедший чистилище на зборах, кому він потрібен потрібна партійна система , а не система партфірм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Виборець 17.12.2013 18:16
Даценко спокійний? Так можуть говорити лише ті, хто не знає Даценка особисто.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Левко 17.12.2013 17:34
Бондаренку, Гресю і Томенку ще за Юлю прийдеться відповідати
Думаєте забули?
Злякалися, що прийдеться відповідати, і продали Миколу. За скільки?
40 серебреників.
Черметом прийшов з Лисянки, ..... залишився.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #11 Час покаже 17.12.2013 17:34
Вчора Чечетов на ТВІ сказав, що Даценко спокійна людина, блокувати Раду не буде, тому ПР схвалює обрання його нардепом. Коротко і ясно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #10 Олег 17.12.2013 16:03