Команда черкаської «Батьківщини» слабенько допомагала на виборах опозиціонеру Миколі Булатецькому, а дехто й узагалі працював провокативно. Про це Микола Іванович повідомив у коментарі «Прочерку».

– Ті ж депутати міськради від «Батьківщини» Валентин Кузьоменський, Святослав Вовкодав, фактично, включилися в боротьбу проти мене. Обласна організація партії ніякої суттєвої допомоги практично мені не надавала. Вона не заважала, але допомоги не надавала, – констатував Булатецький.

Опозиціонеру вчетверте не вдалося здобути перемогу у виборах до парламенту.

– Перший раз я виграв. Це був, здається, 1995-й. Олійник тоді став мером, а перед цим були вибори. Вдруге брав участь у виборах в 2002 році. Тоді я виграв вибори знову, але їх зробили повторно і округ купив Шуфрич. Потім був 2012 рік, де я виграв з перевагою у 12 тисяч голосів. Але мені не дали стати нардепом. І ось тепер знову округ виявився купленим, – сумно констатував Микола Булатецький у розмові з «Прочерком».

Нагадаємо, Микола Булатецький говорив, що не подаватиме до суду на всі ті порушення, які були зафіксовані під час виборів в окрузі № 194, оскільки не вірить в українське правосуддя.

реклама

Коментарі  

 
+4 #9 петро 17.12.2013 14:02
Шукати навколо винних та всіх звинувачувати це головна фішка Миколи Івановича, непомічаючи куди сам стромляв голову перед самими виборами (гулянки в кабаках, .........., перешіптування з Табаловим і т.д.)Шукай причину в собі, якщо знайдеш то матимеш відповідь на основне пиання - "Чому?".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 Оля 17.12.2013 12:56
Бондаренко не допомагав Булатецькому з тушкою-Табаловим мутити? У мене враження, що Булатецький робив усе, щоб не перемогти...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Придивіться 17.12.2013 11:33
Цитую Сократ:
Бондаренко задав вибори Тулубу по Черкасах. Так само він здав вибори по Лисянці. То про що ви говорите, панове. еніть наф*г цього Бондаренко.

Бондаренко навіть з вигляду патрет І*ди, до того ж свято впевнений, що в політичному бізнесі він проворніше за всіх разом взятих...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 Дежавю 17.12.2013 11:27
Начинається... Є пропозиція: хороший хирург поможет плохому танцору!! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Зри в корень 17.12.2013 11:10
Не будем брат на брата вставать в пылу борьбы, нет в мире демократа прочней слепой судьбы,

Тяните жребий, господа, тяните жребий,
Он одинаков для шелков и для отрепий,
И если снова проиграет голыдьба -
Тут не система, тут не система,
Тут не система виновата, а СУДЬБА.

http://www.playcast.ru/view/1293028/c4ef5ae83fb1fdb1206ecd2f5f08c2de8a86f94bpl
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Loki 17.12.2013 10:38
Точно шо "Абалдеть!" На земле нет ничего нового, всё уже было! "Каин vs Авеля", вероятность иного исхода, есть но она мизерна. Для черкасс же, этого села населённого лимитой из окружающих его деревень, шансов вообще никаких! Даже отмена крепостного права через 36 лет, ничего не изменит в ментальности "30 ойрового "электората"". ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Сократ 17.12.2013 10:31
Бондаренко задав вибори Тулубу по Черкасах. Так само він здав вибори по Лисянці. То про що ви говорите, панове. еніть наф*г цього Бондаренко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 XOXOL 17.12.2013 10:15
Цікаво, а скільки Миколі Івановичу відвалили грошей щоб він не пішов у депутати, це ж ясно як божий день, щоб Булатецький так просто здався ні ні, лямчиків з п'ять напевно взяв... :-* :-* 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #1 незнайка 17.12.2013 10:05
Человек до сих пор не понял что он с маниакальностью пьяного стремится в то светлое прошлое где ему ХОЦЦЦА быть царем богом и начальником чтобы самолично выришувать ВСЕМ как им будет наипреотличнейш е Может р*лом не вышел?