реклама Делікат

Секретар Черкаської міськради і кандидат в мери Черкас Олександр Радуцький визнає, що його суперник Анатолій Бондаренко разом з чинним мером Сергієм Одаричем потрапляє в другий тур виборів.

«Хочу привітати Анатолія Бондаренка з перемогою на виборах та побажати удачі у 2-му турі, а також подякувати за чесну та чисту боротьбу, передвиборчу кампанію європейського зразка. Впевнений, що це людина, яка зможе заспокоїти політичні пристрасті в місті, об'єднати навколо себе депутатів. Адже має великий досвід роботи громадським діячем, керівником, депутатом. І що головне - це політик, який не зрадив своїм переконанням і лишається в команді "Батьківщини", незвачаючи ні на що. Готовий працювати з людиною, яка може об'єднати людей заради розвитку міста та продовжити розпочаті цьогоріч проекти. Пріоритети незмінні - медицина та освіта», – зазначив Радуцький у «Фейсбуці».

реклама

Коментарі  

 
+2 #22 Жесть 02.11.2015 19:20
Выход есть. написать в бюлетне F..CK обоим, Бонду и Сироже. Повторные выборы, новые кандидаты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 Черкассы 02.11.2015 15:32
Цитую Любаша:
Цитую цыкавий:
Боже, та Радуцький вже просто закоханий у Бондаренка, політика європейського зразка!

Мир Вам та Любов!!!!!!!!!! ГОРЬКО! ГОРЬКО!

все набагато простіше, дочірікалися про те що Радуцький буде секретарем.

бОНДАРЕНКО БУДЕТ В ОДА ЧИРИКАТЬ,А РАДУЦКИЙ В КОРИДОРЕ ГОРИСПОЛКОМА, НЕ ДУМАЮ, ЧТО НОВЫЙ СОСТАВ ДАСТ ИНДУЛЬГЕНЦИЮ НА ПРОДОЛЖЕНИЕ ЦИРКА НА СЕСИЯХ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Любаша 02.11.2015 15:03
Цитую цыкавий:
Боже, та Радуцький вже просто закоханий у Бондаренка, політика європейського зразка!

Мир Вам та Любов!!!!!!!!!! ГОРЬКО! ГОРЬКО!

все набагато простіше, дочірікалися про те що Радуцький буде секретарем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 Фотограф 02.11.2015 11:54
А шо з паном Карасем? Чи похолодало и лег на дно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #18 У... 02.11.2015 11:47
Черкаський криміналітет робить ставку тепер на Бондаренка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #17 цыкавий 02.11.2015 11:36
Боже, та Радуцький вже просто закоханий у Бондаренка, політика європейського зразка!

Мир Вам та Любов!!!!!!!!!! ГОРЬКО! ГОРЬКО!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #16 Марія 02.11.2015 10:34
Цитую Рудий Панько:
Раманич, даш не надєйся. У нього там і без тебе куча ротів давно некормлених, ну з ними у Толі хоть корито обще. А Алєксєєчу за феєріческий прос..р віддаси з лічних сбєріженій :-*

Радуцькому аби долізти до корита, там він чужі п..ски розпихає і господаря вижене...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #15 Марія 02.11.2015 10:32
От уже св..н, до Одарича долізти вкусити рейтинг не дозволяє, то вирішив Бондаренку підгадити. :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 черкащанин 02.11.2015 10:20
Це вже точно визначився, думав Бондаренку шанс дати, щоб Юля трохи сміливішою стала, а як у Радуцького з ним повна любов, то голосуватиму за Одарича, має ж хтось вето на їх афьори накладати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #13 Лена 02.11.2015 10:17
Если Саша рекомендует Толю, значит буду брать Сережу...