реклама
Будівельна компанія надія
Сьогодні на Черкащині проходили вибори в 14-ти ОТГ: Іваньківській, Матусівській, Паланській, Іркліївській, Ліплявській, Зорівській, Соколівській, Бузівській, Степанківській, Моринській, Карашинській, Мліївській сільських та міських Жашківській і Кам’янській. Як повідомили у Черкаській ОДА, у середньому явка виборців по виборах у 14 ОТГ Черкащини склала 48%. Про це пише "Вичерпно".

Найнижчою була явка у Жашківській ОТГ (34,87%), у другій міській ОТГ — Кам’янській, було дещо більше виборців (43,1%). Невелика явка і у Матусівській та Степанківській сільських ОТГ, лише на рівні в середньому 44%. Не далеко пішли Карашинська (48,9%), Паланська (50,9%),  Мліївська (53,5%), Соколівська (54%) ОТГ. Більше виборців відвідало вибори у Іркліївській (59,44%), Ліплявській (55,74%), Бузівській (66,37%) та Зорівській (60,08%) громадах. Загалом, там з’явилося більше 55% виборців.

Нагадаємо, що не пройшли вибори до ОТГ і без казусів, зокрема, мова йде про кандидатку, яка записувала виборців, які прийшли голосувати та про факт не підписання виборцями контрольних талонів під час голосування за місцем перебування. Відмітимо також, що у Жашківському районі над кожним столом для видачі бюлетенів встановили камери відеоспостереження. Члени комісії не зізнаються з чиєї ініціативи це було зроблено. А спостерігачі на дільниці кажуть, що це ініціатива їхніх колег від однієї з партій

реклама

Коментарі  

 
+6 #2 Виборець 30.10.2017 10:57
Перша репетиція пройшла, цікаво побачити результати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 депутат 30.10.2017 09:21
Та які це вибори, коли явка складає менше половини виборців, але обранців всих рівнів це повністю задовільняє, бо за таких умов легше фальсифікувати вибори. Причина такої низької явки є те, що не прийшовші на вибори, вже їм не довіряють, та й з прийшовших по інерції на вибори теж мало хто довіряє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ