реклама
Будівельна компанія надія
Черкаська ОО КВУ, на перших місцевих виборах 29 жовтня, зосередила свою увагу на Моринській і Ліплявській об’єднаних територіальних громадах. Спостерігачі КВУ працювали на всіх 10 дільницях цих двох громад. Також в день голосування працювала мобільна група і юридична консультація.

23131830_1664288376956475_2465374906023184979_n
Загалом можна відмітити загальний високий рівень підготовки територіальних і дільничних виборчих комісій, а також відповідальне ставлення і зацікавленість у процесі волевиявлення жителів громад, що вилилось у достатньо високу явку (близько 60%). Виборчий процес проходив без значних порушень, але давалось взнаки аномальна висока кількість кандидатів на посаду голови Моринської ОТГ (14 осіб) і загальна нервовість виборів в Ліплявській ОТГ, через гостру конкурентну боротьбу між лідерами перегонів: головою Канівської районної ради Сергієм Геращенком та діючим головою села Келеберди Юрієм Розе, якого підтримала Радикальна партія.

Протягом дня голосування в цих двох громадах фіксувались наступні порушення: порушення процедури і таємності голосування, спроби підвозу виборців, голосування без паспорта, незаконна агітація, псування виборчої документації, нестача виборчих скриньок, тощо. Були зафіксовані факти незаконного використання кандидатами списків виборців для контролю голосування. Спостерігачі КВУ також перевірили інформацію щодо незаконної приписки виборців в Ліплявській ОТГ напередодні 29 жовтня, яка в підсумку не підтвердилась на ДВК, але вимагає перевірки в Державному реєстрі виборців.

Процес підрахунку голосів на всіх дільницях цих 2-х ОТГ розпочався вчасно. На жаль мали місце непоодинокі випадки порушення процедури голосування, які втім не вплинули на результат. В підсумку Головою Моринської об’єднаної територіальної громади став самовисуванець Видута Анатолій, а Головою Ліплявської об’єднаної територіальної громади самовисуванець Геращенко Сергій, які набрали найбільшу кількість голосів виборців.

Про це інформують в КВУ.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ