реклама

реклама

Постановою ЦВК зареєстровано кандидата від «Батьківщини» по округу №194 з центром в місті Черкаси. Це Світлана Олександрівна Кузьмінська.

728E1B7C-010F-42C0-877E-9B7D9707F21A_w650_r0_s

Про неї подана наступна інформація - народилася 22 квiтня 1980 року в місті Демитрів Донецької області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, виконувач обов’язків голови правління, ПАТ "Черкасиобленерго", безпартійнa, проживає в місті Вінниці, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Світлана Кузьмінська була фігурантом програм "Схема".

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Anti 27.06.2019 21:09
Цитую Звпчайний:
Просте питання яке відношення має до Черкас?Хоч яку спеціальність має? Родичка Кузь-мінського7 Жити буде в гертожитку?


А она реально родственница "ВЭЛЫКОГО ВЧЭНОГО СУЧАСНОСТЫ" или Вы пошутили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Шапран 27.06.2019 14:38
Цитую Anti:
Цитую Реаліст:
Цитую Anti:
Донецкие? Фу-у-у-у!
Ребята, хохлы, реально, ну, где же в центральной власти выходцы с Черкасчины, Полтавщины, исконной Украины? Почему там до сих пор сидят одни донецкие, днепропетровски е, добавились Буковинские. Полукровки одним словом, выходцы с регионов со смешанным этническим составом. Хохляндия ведь для хохлов? Разве нет?

"Хохляндія" існує тільки в запалених "мізках" таких ватників, як ти. І не пробуй, рашист нещасний, підбурити українців на протистояння між собою - твоя рашка розвадиться раніше, аніж це станеться. ;-)


А в чём по сути я не прав? Ответь мне, о аграрный мудрец!


Коля. Сивак. Ты чтоль? 8)
Узнала по риторике. у Аблязова пары читаешь?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 язон 27.06.2019 09:44
Цитую язон:
Рыдахцыя!!!! По-перше,поясніть, якою мовою Ви написали назву Димитрів через Е. По-друге, вже три роки це місто називається Мирноград!
_______________ _
Адмін: шановний читачу, дані взяті з офіційного сайту ЦВК

А ЦВК в ЦВК безграмотные клерки эти данные передрали из собственноручно заполненной анкеты безграмотной кандидатки? Спасибо за разъяснение.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 Anti 27.06.2019 02:26
Цитую Реаліст:
Цитую Anti:
Донецкие? Фу-у-у-у!
Ребята, хохлы, реально, ну, где же в центральной власти выходцы с Черкасчины, Полтавщины, исконной Украины? Почему там до сих пор сидят одни донецкие, днепропетровски е, добавились Буковинские. Полукровки одним словом, выходцы с регионов со смешанным этническим составом. Хохляндия ведь для хохлов? Разве нет?

"Хохляндія" існує тільки в запалених "мізках" таких ватників, як ти. І не пробуй, рашист нещасний, підбурити українців на протистояння між собою - твоя рашка розвадиться раніше, аніж це станеться. ;-)


А в чём по сути я не прав? Ответь мне, о аграрный мудрец!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Звпчайний 26.06.2019 18:01
Просте питання яке відношення має до Черкас?Хоч яку спеціальність має? Родичка Кузь-мінського7 Жити буде в гертожитку?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Реаліст 26.06.2019 11:53
Цитую Anti:
Донецкие? Фу-у-у-у!

Ребята, хохлы, реально, ну, где же в центральной власти выходцы с Черкасчины, Полтавщины, исконной Украины? Почему там до сих пор сидят одни донецкие, днепропетровски е, добавились Буковинские. Полукровки одним словом, выходцы с регионов со смешанным этническим составом. Хохляндия ведь для хохлов? Разве нет?

"Хохляндія" існує тільки в запалених "мізках" таких ватників, як ти. І не пробуй, рашист нещасний, підбурити українців на протистояння між собою - твоя рашка розвадиться раніше, аніж це станеться. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #7 Anti 26.06.2019 11:15
Донецкие? Фу-у-у-у!

Ребята, хохлы, реально, ну, где же в центральной власти выходцы с Черкасчины, Полтавщины, исконной Украины? Почему там до сих пор сидят одни донецкие, днепропетровски е, добавились Буковинские. Полукровки одним словом, выходцы с регионов со смешанным этническим составом. Хохляндия ведь для хохлов? Разве нет?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Пєс 26.06.2019 00:02
Цитую Черкащанин:
Нарешті! А то всі й так давно це знали, а "Батьківщина" ліпила "інтригу".

Вона була в бппс, тепер в бют, головне із б в б,а допомога молодий ПЄСовець Р....? Його зареєстрували разом з нею. ОСЬ ТАКІ ОСОБЛИВОСТІ ЧЕРКАСЬКИХ ВИБОРІВ.принципи дрібниці головне кеш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 язон 25.06.2019 22:12
Рыдахцыя!!!! По-перше,поясніть, якою мовою Ви написали назву Димитрів через Е. По-друге, вже три роки це місто називається Мирноград!
_______________ _
Адмін: шановний читачу, дані взяті з офіційного сайту ЦВК
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 язон 25.06.2019 22:09
Она руководит Черкассыоблэнер го из Винницы?