реклама

реклама

Голова Черкаської обласної організації Національного корпусу Дмитро Кухарчук, який наразі перебуває під арештом, заявив, що візьме участь у дострокових виборах народного депутата по округу № 197 (із центром у Золотоноші).

6915e3f949b222d206a3031223ebb70c

Лист Дмитра Кухарчука із цією заявою щойно зачитав під час мітингу на підтримку заарештованих нацкорпусівціів його побратим Ігор Зайчук.

242183988_409299527252025_4743488039753224128_n

Він додав, що сам мав намір брати участь у цих виборах, але вважає Дмитра Кухарчука більш гідним депутатської посади.

Наразі мітинг завершився.

реклама

Коментарі  

 
-1 #16 Експерт 19.09.2021 20:48
Багатолюдний мітинг із 6 чоловік. Відчувається "всенародна" підтримка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 Антон 19.09.2021 19:00
Цитую МІСЦЕВИЙ:
Яка у нього професія? Ще раз-яка у нього професія?

Коли треба було боронить Україну то розбіглися усі "проффесори". Хапали за руки усіх і про фах не запитували.
А от коли до влади..тут і починаються запитання від бігунів і чмошників.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #14 МІСЦЕВИЙ 19.09.2021 17:58
Яка у нього професія? Ще раз-яка у нього професія?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Знающий 19.09.2021 13:34
Цитую Віктор:
нормальний хлопець, багатьом трутням звісно не подобається - нормальний процес... Давайте підтримаєм!

А Кухарчук не трутень? Где он работает и кем, какие его достижения в сфере его деятельности? Корочкой участника АТО прикрывается да полицию бьет? Только за бабло бегает хороводы устраивает и акции проплаченные! Для города ничего не сделал, а к кормушке лезет. Хочет как Билецкий морду наесть у корыта. Партия ни в один совет в Украине не прошла, они лезут! Титушня проплаченная
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #12 Зорро 19.09.2021 09:41
Був би живий Достоєвський, то, мабуть, переписав своє творіння "Ідіот"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 007 18.09.2021 18:39
:lol: :lol: :lol: вчергове хочуть переконатись, що за них ніхто не голосує. Скоріше вибори, щоб поржати з їх.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #10 Віктор 18.09.2021 18:31
нормальний хлопець, багатьом трутням звісно не подобається - нормальний процес... Давайте підтримаєм!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #9 Перехожий 18.09.2021 17:55
Голосуй за Лупана...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Бувший 18.09.2021 16:18
Ти з початку з нар зіскоч,друге питання, хто за тебе проголосує? Чи це немає значення, олімпійський принцип, головне не перемога, а участь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 черкасчанин 18.09.2021 16:16
Главное, чтобы депутатствовал сразу сидя