У 2011 році Віктор Беззубенко потрапив у владу з бізнесу. Він був першим заступником міського голови Черкас. Він також був депутатом облради і радником керуючого Державним Управлінням Справами Президента України. Пізніше Віктор Анатолійович пішов з влади і зайнявся розбудовою партійної структури ВО «Черкащани». Зараз він вдруге зайшов у владу. Цей той новий-старий політик, який хоч і був безпосередньо у владі, проте не має плям, на зразок, працевлаштованих родичів, закупівлі того чи іншого інвентаря для якоїсь з галузей у однопартійців тощо. Водночас, його досвід потрібний був таким сильним, але різним управлінцям як Тулуб, Одарич, а тепер Бондаренко. Що ж до партійної роботи, то згодом він сформував гарну команду, і «Черкащани» показали гарні результати на виборах не в останню чергу завдяки Беззубенку. На цих виборах він зайшов у міськраду депутатом, але поміняв посаду депутата на заступника мера.

120217678_3358299167583635_7620463842278275241_o  

– Яку галузь зараз куруєте?

c03b7914d878104a5f017140ad9db39c – Згідно з розпорядженням міського голови курую роботу департаменту архітектури, містобудування та інспектування і державну архітектурно-будівельну інспекцію. До слова, коли я в минулому працював заступником міського голови, то це був єдиний департамент, яким я не переймався. Тоді я координував роботу бюджетного департаменту, департаменту освіти, департаменту економіки, департаменту охорони здоров’я. Мені був підпорядкований оргвідділ. Періодично здійснював нагляд і за департаментом житлово-комунального господарства, коли був відсутній галузевий заступник. Тобто функцій було багато. Але зараз маю справу з новою галуззю саме як заступник. Водночас з галуззю був знайомий і раніше, коли ще працював в партії «Черкащани».

– Ви поміняли депутатство на посаду заступника. Якими будуть першочергові кроки?

– Ми прийшли в мерію разом з командою міського голови. Ми представляємо міського голову у міській раді і всі дії, які започатковуємо, однозначно, узгоджуємо з керівником міста, узгоджуємо з ним концепцію розвитку міста. Через департамент архітектури, містобудування та інспектування проходить багато дозвільних документів. Постійно розглядаємо великий перелік документів, що пов’язані з будівництвом, введенням об’єктів в експлуатацію. Вважаю, що з приходом нас, спробуємо більшу увагу приділити сервісу, а не контрольній функції. Щоб більш детальніше, будемо, не порушуючи чинне законодавство, допомагати людям отримувати дозвільні документи. Бо пересічний громадянин не завжди розуміє, як правильно подати документи, оформити. І часто він від чиновників отримує формальні відписки. Для декого отримати дозвіл – це ціла історія. Звісно все йде через ЦНАП, але відомо, що там зараз великі черги і треба з’ясувати, чому так. Хоч це не мої повноваження, але як член виконкому зверну і на це увагу.

– Враховуючи, яка у вас галузь, чи відомо щось по роботі театру?

– У мене немає інформації. Знаю лише, що вони подали документи на введення в експлуатацію. Наскільки документи правильно оформлені, я не знаю. Бо це обласний об’єкт.

Фото з архіву

Фото з архіву

 

– Хто все ж запропонував вам посаду заступника?

– Це рішення нашої команди, наших депутатів і розширеної ради партії.

– Депутатом ви могли б бути п’ять років, а от склад виконкому може змінитися раніше через політичні питання.

– Мене це не дуже хвилює. А ті люди, що зараз є депутатами, достойно представлятимуть партію. Я залишаюся головою міської організації партії ВО «Черкащани». Якщо події складуться так, що я не буду заступником, то все рівно партію у владі представлятимуть п’ять наших депутатів в міськраді. Вони втілюватимуть ту політику і ті засади, які ми декларували.

– Ви свого часу були в міськраді. Поділіться враженнями, що змінилося? Можливо, якісь підходи до роботи?

– Що кардинально змінилося, то це те, що в той період була більш злагоджена робота державних органів влади з місцевим самоврядуванням. Працювали практично в унісон. І багато інфраструктурних об’єктів, які стосувалися і міста Черкаси, і області, наприклад, обласна дитяча лікарня, обласний перинатальний центр, обласний діагностичний центр, річний вокзал – це спільні проекти області і міста. І навіть стадіон, який ми тоді приводили в відповідність до вимог УЄФА, це також був наш спільний проект. На сьогодні я такої злагодженої роботи не бачу. Може це пов’язано з тим, що в нас така чехарда з призначеннями голів ОДА. Сподіваюся, що буде вже призначений голова ОДА на досить великий термін і можна буде спланувати роботу на рік і більше.

144509003_5023926777679926_8891790827979648261_o

– На сьогодні міська влада з ким в обладміністрації контактує?

– Контактуємо з виконуючим обов’язки голови ОДА Віктором Григоровичем Гусаком. Звісно контакт і з обласною радою. Там у нас повне розуміння (голова облради Анатолій Підгорний – однопартієць Віктора Беззубенка – ред). А на сьогодні першим великим викликом перед громадою міста і області є будівництво сучасної інфекційної лікарні. Інфекційне відділення третьої міської лікарні – це не ті умови, які мають бути. Ми ж передаємо сьогодні під коронавірусний госпіталь другий пологовий будинок.

index Моя особиста думка, суб’єктивна, бо я все ж не фахівець в медицині, але чи не перебудувати нам пологовий під сучасну інфекційну лікарню? Але там є свої вимоги. Як спеціалісти скажуть, що це можливо, то другим кроком має бути бажання міського голови. І треба розуміти, що місто саме не здатне побудувати. Має бути співпраця з обласною владою. Це має бути велика субвенція в межах 200-300 мільйонів або з ковідного фонду, або передбачено в державному бюджету. І ми тоді через півтора роки отримаємо велику інфекційну лікарню, сучасну лікарню. А проблема з вірусами нас не покине найближчим часом, тож проблема інфекційних захворювань буде. Бо на сьогодні ми закрили відділення в обласній лікарні, у третій міській лікарні, в першій міській лікарні. І всі ці люди повинні бути сконцентровані в великій інфекційній лікарні. Адже, крім ковіду, у нас ще є просто інфекційно хворі, яких також немає де лікувати. Я вже зробив перші кроки, зустрічався з головою обласної ради, з виконуючим обов’язки голови ОДА, телефонував і пробував донести цю інформацію до народних депутатів від міста Черкаси. Через пресу також от звертаюся до Любові Шпак. Прошу її допомогти нам, адже вона член бюджетного комітету, прошу її теж зробити значимий вклад в медицину. Не залишають місто без нагляду Олександр Скічко, Олександр Завітнєвич, Олег Арсенюк.

– Можливо, тут важливо знайти того, хто безпосередньо комунікує з центральною владою.

– Ви самі читали у ЗМІ, що говорив Олександр Скічко. Що він ближче до президента, ніж хтось інший. Можливо, ставши головою ОДА, він зможе бути дієвим. Я ж думаю, що президент лише обома руками за те, щоб в області з’явилися великі інфраструктурні об’єкти, а тим більше обласна інфекційна лікарня. Я вже не кажу про створення каналів для греблі, де в нас є готовий проект. У нас є проект баскетбольної арени. Тут також можна отримати субвенцію. Це великі стратегічні задачі, де потрібна спільна робота міста і області.

– Ви були й раніше у владі. У вас є вже досвід, сформований світогляд, напрацювання. Наскільки всерйоз сприймаєте молодих членів виконкому?

– Перше, що мені імпонує – злагодженість. Також імпонує завзятість колег до тих ділянок роботи, які їм дані. Я розумію, про що ви. Наприклад, до знайомства з Анастасією Чубіною я міркував, чи не завадить її молодість на такій відповідальній роботі. Та зараз можу сказати, що ні, не завадить. Її ентузіазму ще й можна позаздрити. Звісно, будь-яка нова людина – чи депутат, чи член виконкому, – що заходить в місцеве самоврядування, певний час має витратити для того, щоб зрозуміти всі нюанси роботи. Я думаю, мінімум півроку. Це для розуміння повноважень, дій в рамках кураторства галузі, це для співпраці з командою. Віддаю собі належне, коли я десять років тому прийшов в мерію, то мав таких помічників, таких керівників департаментів, таких заступників, що вони мене вчили. І я цього не соромився. При цьому, що я прийшов був тоді на посаду з підприємства, де мав досвід роботи міжнародних перемовин, досвід співпраці з людьми і фінансами. Найголовніше в цій роботі, що і депутат, і кожен член виконкому має розуміти головну істину – його найняла громада, і він має працювати на користь громади. І коли він ніколи не забуватиме, що його найняли за свої податки люди, то і робити буде відповідально. Зрештою, заробітна плата в черкаському виконкомі досить висока. Навіть, якщо порівняти з обласною державною адміністрацією.

Фото з архіву

Фото з архіву


– У бізнес не хочете повернутися?

– У бізнес я не захотів повертатися ще десять років тому, хоч була можливість. Я залишився на партійній роботі. Там я отримував офіційну заробітну плату і працював з командою «Черкащан». Планую з ними працювати й далі. І це не лише люди, які пройшли в депутати. Там досить велика команда.

– Ваша команда у разі чого готова на 197 окрузі позмагатися, якщо Скічко стане головою ОДА і в окрузі будуть перевибори?

– А чому б ні. Не виключаю. Ми будемо боротися не лише на цьому окрузі, а й в інших округах. Проте поки не можемо про це говорити, бо немає кадрового указу президента. А потім має бути рішення Верховної Ради. І тоді будемо розглядати це питання. У нас багато достойних кандидатур, і ми хочемо, щоб партія «Черкащани» була представлена в Верховній Раді.

– Анастасія Чубіна визнавала, що вона з оточення бізнесмена Араіка Мкртчяна. По вас звучала інформація, що на вас може впливати бізнес родини Казарянів. То чи є ви самостійною людиною на посаді?

– Під час виборчої кампанії в розширену раду партії «Черкащани» увійшли великі підприємства, які, впринципі, дають левову долю бюджету міста. Це черкаський ДОК, «Черкаський автобус», McLaut, «Азот», Черкаський шовковий комбінат і «Надія». Ці колективи, їх представники підтримали партію, підтримали мене на посаду заступника міського голови. Але говорити гарними гаслами, що я рівновіддалений абсолютно від всіх забудовників і всіх підприємців я не хочу. Я б хотів, щоб через півроку чи рік будь-який представник засобу масової інформації взяв коментар не в мене, а в людей з профільного департаменту та поцікавився, наскільки змінилося ставлення до підприємців, наскільки став прозорим департамент. А головне, чи задекларовані сервісні функції втілюються в житті. Бо тут важлива думка не моя, а людей, яким доводиться контактувати з департаментом для оформлення документів. Кожен з нас може говорити багато і гарно, але лише наші реальні дії і реальні кроки покажуть результат.

До слова, мій кабінет відкритий для будь-яких підприємців, як і інших громадян міста.

141678715_3560111804043832_3749381558971311236_n

– Щодо сміттєпереробного заводу? Давня проблема Черкас, адже сміттєзвалище заповнене.

– Поки реального проекту немає. І по цьому питанню поки не готовий говорити, щоб не бути пустослівним. Хоча в цілому, хочеться звісно залучити іноземні інвестиції в область. До слова, коли в останній день попередньої каденції до мене приходила німецька компанія щодо будівництва заводу на базі «Хімреактиву», планували там медичні системи виготовляти. Тобто інвестори є, цікавляться. Але потім за п’ять років вони так і не налагодили з нами систему координат. Це вже питання до департаменту економіки, до профільних заступників. Та й вчергове повторюся, що тут має бути і спільна робота з обласною державною адміністрацією. Багато в нас зараз стоїть заводів. Це і «Фотоприлад», і «Хімреактив», і приладобудівний завод. На сьогодні день це наш резерв. Але цього мало. Тож повинні вітати будь-якого інвестора, щоб були робочі місця, щоб люди, які закінчують навчальні заклади, потім могли йти на роботу саме тут, а не виїздити за кордон. По будівництву великих проектів лише треба все планувати, зокрема, йти на зустріч інвестору, співпрацювати, можливо, навіть, деякі комунікації підводити за власні кошти.

– Днями відбулася земельна сесія. Це стосується тієї галузі, яку ви куруєте.

– Так, мої питання насамперед земельні, будівництво. На цій сесії було більше сотні питань. Деякі питання пролежали більше року, та врешті були прийняті. Знаєте, я б хотів щоб жителі знали, що в майбутньому мерія всі земельні питання, які стосуються відведення земельних ділянок під існуючими домоволодіннями, або об’єктами нерухомості, буде голосувати в автоматичному режимі. Нам треба надолужити ті відставання ,які не приймалися в минулій каденції. Потрібно, щоб такі технічні питання швидко проходили через департамент і сесію міської ради і щоб люди не чекали роками.

реклама

Коментарі  

 
+3 #24 з прицілом на 197-й 04.03.2021 17:38
Цитую Вдячні батьки:
Сьогодні Черкащани на сторінці ФБ зробили допис "ЗАВДЯКИ ДЕПУТАТУ ДІТИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ ЧИТЦІВ". Виявляється один дуже відомий депутат підвіз дітей із Мошен до Черкас на конкурс. А щоб усім було зрозумілим , заради чого насправді, автор посту два абзаца написав про підтримку і регалії депутата и одне речення про те, що дітей доправили до обласного центру аж із Мошен. Хоча б вже пару призвищ дітей назвали, щоб вже не було так явно, що вам до тих дітей немає ніякого діла... Головне піар. Навіть такий недолугий, який проти вас і праціє.

Так цей депутат збирається, кажуть, на 197 округ - в нардепі идти. Грошей у МХП чимало, може ще й пройти. Хоча з таким піаром грошей потрібно буде ще більше - обдаровувати відпіарених пресслужбою партії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #23 Вдячні батьки 04.03.2021 14:16
Сьогодні Черкащани на сторінці ФБ зробили допис "ЗАВДЯКИ ДЕПУТАТУ ДІТИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ ЧИТЦІВ". Виявляється один дуже відомий депутат підвіз дітей із Мошен до Черкас на конкурс. А щоб усім було зрозумілим , заради чого насправді, автор посту два абзаца написав про підтримку і регалії депутата и одне речення про те, що дітей доправили до обласного центру аж із Мошен. Хоча б вже пару призвищ дітей назвали, щоб вже не було так явно, що вам до тих дітей немає ніякого діла... Головне піар. Навіть такий недолугий, який проти вас і праціє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #22 Микола Іванович 03.03.2021 15:59
Цитую Степанець:
Слухайте Черкащани, а ви самі розумієте, про що на вашій сторінці у ФБ йдеться. Намагався прочитати свіжачок від вашою нафталінової пресслужби, так і не зрозумів нічого. Хто кого від кого привітав, який презент надав ,звідкіля там ще й Рідна Черкащина раптово з’явилася??? Про поздоровлення взагалі немає слів одні літери. Приберіть ви вже ту шапку з початком життєвого шляху в дужках. Ну, не некролог це! Вам самим такі поздоровлення з набором вирваних з іншого контексту єлейних визначень не противно читати?

Це ви ще не бачили пост про підтримку народжуванності - чисто гумореска. Ото скільки можна було помилок наробити, стільки й зробили, навіть пряму мову хором вимовляли. їхня пресслужба блискуче виконує функцію з формування почуття відрази до партії і партійців зокрема.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #21 Степанець 02.03.2021 14:39
Слухайте Черкащани, а ви самі розумієте, про що на вашій сторінці у ФБ йдеться. Намагався прочитати свіжачок від вашою нафталінової пресслужби, так і не зрозумів нічого. Хто кого від кого привітав, який презент надав ,звідкіля там ще й Рідна Черкащина раптово з’явилася??? Про поздоровлення взагалі немає слів одні літери. Приберіть ви вже ту шапку з початком життєвого шляху в дужках. Ну, не некролог це! Вам самим такі поздоровлення з набором вирваних з іншого контексту єлейних визначень не противно читати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #20 Партієць 20.02.2021 14:29
"Черкащани" запретить вже своїй прес-службі писати взгалі. Толковий пост Воскобойника представили незрозумілою абракадаброю, після якої пост точно читати не будуть. Бо вирішать, що там така ж галиматья з пустими обіцянками…. Спитайте у своеї пресслужби, для кого апріорі працюють депутати, невже не для людей? Хай ще пояснять , як можна «почули людей на рівні ухвалення рішень»? І чії 11 громадських приймалень функціюють десь? Яке мислення потрібно мати, щоб отаку галиматью писати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #19 Отакої 19.02.2021 14:19
Свіженька розвлекуха на сторінці Черкащан. Заглавіє поста про засідання сесії:«На п’ятій сесії Черкаської обласної ради VIII скликання депутати від ВО “ЧЕРКАЩАНИ» були досить активними». А якими на думку їхньої пресслужби іхні роботодавці повиннні бути завжди?.Живчики , ви наші, енергоджайзери! .Про інші помилки усього в одному реченні вже не кажу. Ох уж ваші непісменні писменники. Замовити б для інших конкурентів ще парочку таких…
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #18 ми з татом естети 18.02.2021 15:32
Цитую В темі:
Цитую Степанець:
Степанич, зараз за все платять.Журналісти, що безкоштовно повинні працювати?!. До того ж за цю статтю не гріх і заплатити, не пустопорожня, є корисна інформація. От за те, що в них на сторінці обл. орг. у ФБ робиться і на сайті, я б точно не платив, а стягував би за завдану репутації партії шкоду. Неначе самознищення і критикувати жалко

Вітаю Черкащан. По перлах вашій сторінці у ФБ вже навчають в столиці майбутніх журналістів, як не можна подавати поздоровлення, щоб вони не були схожі на некролог, як з поважної дієвої людини зробити дописами нікчему і знищити його авторитет, як не можна писати тексти іще багато т.п. Вітаю, якщо не в підручники, то до дисертацій науковців ви таки потрапите.

А може у Черкащан ця сторінку ФБ зовсім не информаційна, а розважальна. Може хлопці так приколюються один над одним.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #17 В темі 18.02.2021 11:52
Цитую Степанець:
Цитую Степанич:
Стаття проплачена.
Мій дошкульний коментар не пропускають.

Степанич, зараз за все платять.Журналісти, що безкоштовно повинні працювати?!. До того ж за цю статтю не гріх і заплатити, не пустопорожня, є корисна інформація. От за те, що в них на сторінці обл. орг. у ФБ робиться і на сайті, я б точно не платив, а стягував би за завдану репутації партії шкоду. Неначе самознищення і критикувати жалко

Вітаю Черкащан. По перлах вашій сторінці у ФБ вже навчають в столиці майбутніх журналістів, як не можна подавати поздоровлення, щоб вони не були схожі на некролог, як з поважної дієвої людини зробити дописами нікчему і знищити його авторитет, як не можна писати тексти іще багато т.п. Вітаю, якщо не в підручники, то до дисертацій науковців ви таки потрапите.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #16 Тамков 13.02.2021 11:24
Знолву цей ... добрався до влади
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #15 Леон 12.02.2021 07:44
Збіговисько колишніх регіоналівна всі 100.
Такого дерибану як так звані Черкащани,не робить ніхто.
А люди,дурненькі, клюнули на 'своїх'
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

bigmir)net TOP 100