Учора на площі ТРЦ «Хрещатик-Сіті» відбулися перші організаційні збори для учасників телевізійного шоу «Майdан’s».
Щоб потрапити до числа щасливчиків, які танцюватимуть за рідне місто на Майдані Незалежності в Києві вже 18 серпня, черкаські підлітки завчасно вишукувались в чергу біля адміністраторського столику.
– Вони думають, що прийшли на танці, – показує на юрбу хореограф черкаської команди, відомий черкаський танцівник і фітнесист Максим Оробець. – Все буде набагато складніше, коли ми почнемо готуватися до виступу. Вони стануть однією командою, яка повинна довіряти одне одному, поважати своїх колег, боротися за спільну мету для свого рідного міста. Основними засадами будуть лише ініціативність та патріотизм.
Максим розповідає, що для участі в цьому танцювальному шоу не обов’язково бути професійним танцюристом, оскільки хореографія буде легкою. Складно буде лише перелаштовуватися із однієї фігури в іншу.
Танцівник вже був тренером команди Львова у першому сезоні проекту. Але, коли цього разу йому знову запропонували взяти участь у шоу, погодився лише за умови, що готуватиме команду рідного міста.
– Мені пропонували тренувати команди інших міст. Я сказав, що погоджують лише на Черкаси. Я вважаю, що якщо робити, то робити вже для своїх. Коли я виступав за Львів, це були зовсім інші відчуття: я просто виконував свою роботу. А тут йдеться про долю мого рідного міста, – пояснив він.
Привітавшись із потенційними учасниками шоу, Максим розповів, що радий буде побачити у команді всіх, кому вже є 12 років і старше.
– А 90? – запитали з юрби.
– І 90, – усміхнувся танцівник.
У відповідь на ці слова, до Максима підійшов дідусь.
– Ви також хочете взяти участь, – обняв його Максим під оплески публіки. – Вам же потрібно партнерку знайти!
– А в мене вона є, – показав на жінку дідусь.
Єдине, що турбувало ініціативного пенсіонера, це початок тренувань.
Максим Оробець пояснив, що на перше тренування, яке відбудеться 10 липня о 12.00 в спорткомплексі «Манеж» (вул. Пастерівська, 102), необхідно запросити якомога більше друзів та знайомих і виконати 3 домашні завдання: придумати мету участі, назву команди і кричалку-девіз.
– Команда-переможець отримає 1 мільйон гривень від телеканалу «Інтер». Подумайте, на що його можна витратити? – запитав Максим.
– На дороги, – хором відповіли черкащани перше, що спало на думку.
Коли настав час реєструватися, адміністраторів мало не затоптали.
Загалом виявило бажання представляти Черкаси в шоу «Майdан’s» 450 учасників.
Адміністратор проекту Лілія Тіхомірова такою кількістю охочих потанцювати задоволена:
– Максим дуже хвилювався, що прийде мало людей. Ми сподіваємося, що приєднаються ще учасники, і загалом буде тисяча осіб.
Представляти Черкаси в танцювальному шоу хоче і донька директора КП «Дирекція парків», депутата Черкаської міської ради Олександра Радуцького Даяна.
Дівчинка раніше танцювала, а зараз займається художньою гімнастикою. На організаційні збори привела з собою тата:
– Мені подобається, що цим проектом займається Максим Оробець. Його здоровий спосіб життя і цілеспрямованість приведуть Черкаси до гарного результату. У трійку ми потрапимо точно, – поділився своїми прогнозами із «Прочерком» Олександр Романович.
Пан Радуцький має свою пропозицію стосовно того, на що витратити виграний у шоу мільйон:
– У мене одна мета – купити колесо огляду для парку 50-річчя. Це було б дуже шикарним подарунком для цього місця.
Суть шоу
У шоу беруть участь команди з 12-ти міст України, в кожній з яких – сотні людей. Під керівництвом відомих хореографів учасники команди готують танцювальні постановки, які потім презентують на центральній площі столиці – Майдані Незалежності в боротьбі за звання Танцювальної Столиці України.
12 міст розбивають на шість пар. Щосуботи свої танцювальні номери представляють два міста. Тільки шість міст виходять до півфіналу. У фіналі залишаються три міста. Вони змагаються між собою за звання танцювальної столиці України.
Танцювальна дуель двох команд відбувається у прямому ефірі на телеканалі «Інтер». Під час змагання працює телеміст з центральною площею кожного з міст-учасників, тому вболівальники можуть у прямому ефірі підтримувати своїх земляків.
Кожне змагання проходить у три етапи: карнавальна хода кожної команди на Хрещатику, індивідуальний танець кожної з команд та спільний танець двох команд (дві команди виступають одночасно під одну музичну композицію).
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису