реклама

реклама

Велетенські кольорові олівці «розляглись» на сходах, що ведуть на «Митницю» спуском від Палацу одружень. У рамках міського проекту зі стріт-арту цю територію вирішили перетворити на мистецький куточок.


– Я ще торік розпочав очищення сходів, біля підніжжя «Саду Мрій» розбив клумбу з багаторічними кущами й трояндами, – говорить ініціатор ідеї, депутат Черкаської міськради Сергій Ткаченко. – На такі зміни мене надихнули Потьомкінські сходи в Одесі. Переконаний, що й в Черкасах має бути така «родзинка». У моїх планах домалювати сходи, а також облаштувати там скульптури та привести до ладу територію навколо. Дякую за підтримку депутату Нареку Казаряну.

Об’ємні олівці, які створює черкаська художниця Дарія Малкова, можна добре розглянути з різних куточків.

– Цього року ми намалювали вже десять олівців. – розповідає художниця – Використовували спеціальну фасадну фарбу на силіконовій основі. Працювали три дні і ще плануємо стільки ж.


Як розповіла майстриня, під час малювання четверо невідомих молодиків спробували завади їй та її колезі розписувати сходи.

–  Вони у грубій формі запитали, хто нам дозволив тут працювати. І, не дочекавшись відповіді, ударили мого колегу по обличчю. Після цього ми їх не бачили, – з тривогою повідомила Дарія.

За словами Сергія Ткаченка, його дуже обурив цей факт. Тому надалі художники працюватимуть під охороною.

Нагадаємо, проведення в Черкасах проекту зі стріт-арту «Прикрасимо наше місто» ініціювала команда Вільних демократів. Фінансування відбувається за кошти спонсорів, меценатів та ініціаторів розписів. Загалом це вже третій об’єкт, який перетворюють на витвір вуличного мистецтва. Перший – це приміщення насосної станції в одному із дворів по вул. Горького, другий – ворота та стіна біля клубу юних моряків.

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 Хрещатик 19.10.2012 21:07
Теперь я понимаю за что подяка Казаряну. Той їм охорону мабуть забезпечить. Хоча правильно робить, як кажуть "клин клином вышибают".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 0_О 18.10.2012 22:44
з правого боку поручні видно, чи повилазило?? Колісник, коли вас вже попустить, нудно ж від постійного скигління.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Muller 18.10.2012 22:26
А вы что не знали что начался ренесанс славных девяностых "а-ля Донецк"? Скоро не только будут бить, но и закатывать в асфальт. Кстати сия чаша коснется и тех кто за них голосует и принимает от них подачки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 yazon din alt 18.10.2012 17:50
Оксана Колісник 18.10.2012 17:35
Нє. колеги, давайте мухи - окремо, котлети - окремо.
---------------------------------------------------------
От і я кажу. Що розмалювали сходи (якщо справді власним, а не нашим коштом)- добре. подякувати треба. А що поручнів котрий рік нема - то ХТО нам винен, що не можемо мера за комір взяти та на ті сходи витягти, щоб СВОЇМИ сідницями їх порахував? Художники винуваті?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Оксана Колісник 18.10.2012 17:35
Нє. колеги, давайте мухи - окремо, котлети - окремо. Те, що в Черкасах багато молодих людей, що рпагнуть творчо реалізовуватися - чудово! Я навіть розумію Ткаченка, якому естетизм не чужий. Мені здається, що він міг би попрацювати і значно системніше для міста в цьому напрямку. З другого боку - привабливість такого типу проектів потьмарюється всією іншою діяльністю міської влади. Але це від художників не залежить. "Вільним демократам" художниками прикритися не вдасться. Так от. Про поручні також правильно сказано, бо проклянуть і олівці і пані Дашу з колегами, якщо взимку рахуватимуть ці "олівці" "5-ми точка" на нечимщених і слизьких сходах. Та й чищені для багатьох людей є досить суттєвою перешкодою. А художники - молодці! Ідея класна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Митниця 18.10.2012 17:20
Чим би дитя не тішилось-аби не вішалось!Міська влада перетворює місто на "потьомкінські дєрєвні".Замість відремонтувати-давай замалюємо,щоб не видно було,що потребує ремонту.Або будинок банером(за кругленьку суму)завісимо,я к на розі вул.Пастерівської і Шевченка.Не видно будинку-немає проблеми.Нехай ще мерія "парк" біля "Рів'єри" банером завісить,щоб не видно було,скільки туди будівельного сміття щодня звозять)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Realist 18.10.2012 17:03
ТКАЧЕНКО РОБИТЬ ВИГЛЯД, ЩО НЕ ЗНАЄ, ЧОГО ЦІ ЧЕТВЕРО ПІДХОДИЛИ І ЧОГО ВДАРИЛИ ХЛОПЦЯ? Там цими олівцями було замальовано самовільну рекламу фірми таксі (телефон її називати не буду, Ткаченко знає) - тому й наслали вишибал на художників. Взагалі хорошу справу зробили. Аби ще тільки міськвиконкомів ські перестали давать за бабки дозволи фірмі "Альбатрос" на загиджування ліфтів рекламою-наклейками. Бо по всьому місту стало гидко в ліфти заходить, де висить клоччя від альбатросячих плакатів :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Ми з мамою естети 18.10.2012 16:32
Із сала й наїдку більше, але ж інколи хочеться мангового сорбе... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #2 yazon din alt 18.10.2012 16:19
Цитую Оксана Мацюцька:
На цих сходах взимку, коли підморозить, часто падають і травмуються люди. Ці гроші, які витрачаються на розмальовування сходів, розумніше було б використати на встановлення поручнів. Навіть влітку поручні допомагали би старшим людям підніматись і спускатись, а взимку рятували би здоров'я і молодим, і дітям.

Человек потратил свои деньги, как посчитал нужным. На красоту.
Поручни - действительно нужны десяткам тысяч жителей Мытницы. Почему бы им не потребовать от мерии потратить по назначению их налоги? Или скинуться самим по гривне, в конце концов?
Что за совковая привычка у тех, кто не делает ничего - шипеть на тех, кто что-то хорошее делает?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 Оксана Мацюцька 18.10.2012 15:39
На цих сходах взимку, коли підморозить, часто падають і травмуються люди. Ці гроші, які витрачаються на розмальовування сходів, розумніше було б використати на встановлення поручнів. Навіть влітку поручні допомагали би старшим людям підніматись і спускатись, а взимку рятували би здоров'я і молодим, і дітям.