У ці хвилини на сесії Черкаської міськради депутати розглядають питання відміни рішення виконавчого комітету Черкаської міськради від 04.10.2011 №1480 «Про затвердження планів розміщення тролейбусів КП «Черкасиелектротранс». З подачі депутатів-комуністів Віктора Білоусова та Валентина Орла відповідне питання про скасування рішення виконкому було внесене під №13 до порядку денного галузевих питань. Однак депутати наполягли на тому, щоб це питання розглянули першим. Депутатська більшість погодилася.

На дворі комуністи звинувачували у всіх смертних гріхах владу

На дворі комуністи звинувачували у всіх смертних гріхах владу

Разом з тим, під будівлею обласного Будинку рад, де проходить сесія міськради, стоять пенсіонери. Під червоними прапорами комуністів вони кричать «Ганьба!» депутатам та «Одарича у відставку». Люди чекають результатів розгляду питання.

Під час розгляду питання про кількість пільгових тролейбусів на дорогах міста вже виникло багато суперечок.

Депутат-комуніст Віктор Білоусов у виступі зазначив, що своїм рішенням від 04.10.2011 виконавчий комітет перевищив повноваження і за це повинні відповісти посадові особи. У відповідь виступив депутат, соратник мера Олег Ліходькін, який порадив Білоусову «говорити не про політику, а про господарство».

А в залі депутати вели палкі «тролейбусні» дискусії

А в залі депутати вели палкі «тролейбусні» дискусії

Депутати також заслухали звіт в. о. директора КП «Черкасиелектротранс» Василя Буренка, який повідомив, що зміна режиму роботи тролейбусів (з 45 електричних транспортних засобів пільгами можна скористатися лише в шести) покращила фінансовий стан підприємства. Керівник попросив депутатів залишити режим роботи тролейбусів без змін. Дебати тривають…

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 ЮГ 06.11.2011 16:56
Цитую флинт:
Как небудет не 60% а 80% их уже можна списывыть и на 4 тролейбусах (ЛА№) будем кататься

:oops: Ну да, и + Киев-12 ;-)
Однако помимо всего прочего, есть очень негативные веяния от Одарыча: был отменен СР, и некоторые машины, которые при восстановлении могли бы еще побегать, были пущены под болгарку, при этом за отправку в лом 30 машин решили получить аж 150 тыс. грн! [я под столом :lol: ]
В принципе, сокращение уже заложено, разве что Одарыч найдет деньги на обновление. Учитывая, что Одарыч внезапно принял положительное для ТП решение об сокращении льготных перевозок, то быть может планы в отношении парка и не столь негативные :-* . Ведь гораздо проще было просто не помогать парку- тогда он бы быстро закрылся из-за увольнения сотрудников и взыскания с него через суд денег (а деньги были бы взяты за счет конфискации имущества ЧЭТа, в т.ч. троллейбусов).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 флинт 05.11.2011 22:39
[
Не будет такого: троллейбусы имеют достаточно значительный ресурс (10-20 лет), хотя 60% черкасских его исчерпали и подлежат списанию. Цена 1,25-1,5 грн- тупо недостаточная для обновления, это чисто покрытие расходов. Случаев смерти предприятия в результате физического износа ПС не было, основная причина- финансовая (хотя можно проследить связь между износом и финансовым крахом: больше износ-> больше интервалы-> меньше популярность-> выше убытки-> крах). Цена в 3 грн на МТ будет по любому, ка минимум до конца 2012, если не раньше, при ликвидации троллейбусов- город окажится в заложниках, и будет светить цена уже гораздо больше нынешней.
Как небудет не 60% а 80% их уже можна списывыть и на 4 тролейбусах (ЛА№) будем кататься
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 ЮГ 04.11.2011 20:22
Цитую Флинт:
Давайте сделаем все троллейбусы льготными прямо сейчас .Через три года отправим их на металлом (закончится срок их эксплуатации)И Будем ездить на маршрутках уже не по 2.5 а по 3 грн ввиду отсуствия конкуренции со стороны тралеков.Или будем все ездить на траликах за 1.25 или даже за 1.50 но новых.

Не будет такого: троллейбусы имеют достаточно значительный ресурс (10-20 лет), хотя 60% черкасских его исчерпали и подлежат списанию. Цена 1,25-1,5 грн- тупо недостаточная для обновления, это чисто покрытие расходов. Случаев смерти предприятия в результате физического износа ПС не было, основная причина- финансовая (хотя можно проследить связь между износом и финансовым крахом: больше износ-> больше интервалы-> меньше популярность-> выше убытки-> крах). Цена в 3 грн на МТ будет по любому, ка минимум до конца 2012, если не раньше, при ликвидации троллейбусов- город окажится в заложниках, и будет светить цена уже гораздо больше нынешней.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Сусід 04.11.2011 17:47
Цитую Флинт:
Давайте сделаем все троллейбусы льготными прямо сейчас .Через три года отправим их на металлом (закончится срок их эксплуатации)И Будем ездить на маршрутках уже не по 2.5 а по 3 грн ввиду отсуствия конкуренции со стороны тралеков.Или будем все ездить на траликах за 1.25 или даже за 1.50 но новых.Задолбали эти коммунисты.
Зачем же "делать льготными", если в соответствии з Законом они и так, по сути льготные для установленных опять же Законом групп лиц. Вот только у черкасского мэра сотоварищи законодатель забыл спросить благословения. А насчёт вашей задолбаности коммунистами, - это ваше дело. Другим они помогают.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Саночистка 04.11.2011 12:39
Цитую незалежність:
Прийшло 70 пенсіонерів.Кричали за Чорнобиль.Запитувала, чому прийшли- по проханню керівників КПУ.До чого????

Дійсно, до чого? В МІСТІ УСПІХУ немає місця старцям та калікам :lol: :lol: Одаричеве плем`я було переконане, що всі виздихали, а ці ЩЕ ЖИВІ.. :P :P :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Сусід 04.11.2011 12:10
Цитую незалежність:
Прийшло 70 пенсіонерів.Кричали за Чорнобиль.Запитувала, чому прийшли- по проханню керівників КПУ.До чого????
А ти куди, власне, приходила? Будь уважніша і розбірливіша на майбутнє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Флинт 03.11.2011 21:04
Давайте сделаем все троллейбусы льготными прямо сейчас .Через три года отправим их на металлом (закончится срок их эксплуатации)И Будем ездить на маршрутках уже не по 2.5 а по 3 грн ввиду отсуствия конкуренции со стороны тралеков.Или будем все ездить на траликах за 1.25 или даже за 1.50 но новых.Задолбали эти коммунисты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Алена 03.11.2011 17:44
"С миру по нитке-бедному рубашка!"В "Черкассыэлектро трансе" "покращився фiнансовий стан"!Только почему нищие пенсионеры "скидываюся" со своей убогой пенсии для улучшения финансового состояния предприятия??? У нас достаточно миллионеров в городе,увеличьт е для них налоги и пополняйте городской бюджет! Ну как можно выходить из тяжелой ситуации за счёт незащищённых пенсионеров? Это,типа,они ВСЁ вытерпят?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #3 незалежність 03.11.2011 16:39
Прийшло 70 пенсіонерів.Кричали за Чорнобиль.Запитувала, чому прийшли- по проханню керівників КПУ.До чого????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 Лора Рубченко 03.11.2011 13:20
Василь Васильович Буренок великий спеціаліст по розвалу комунальних підприємств. Хіба ми не памятаємо як він із своїм "вчителем" Семенютою Святославом Васильовичем в прошлому році розвалии КП "Аварійну службу"