реклама

реклама

 Щонайменше позбавлення премії та догана чекає начальника головного управління освіти й науки Черкаської облдержадміністрації Івана Шарапу. Про це заявив міністр освіти й науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник у коментарі журналістові ТСН, яка побувала вчителькою англійської мови у с. Коритні на Монастирищині. Достукуватися до міністра довелося два з половиною місяці. Коли ж усе-таки він подивився відео, яке засвідчило, що школярі не мають підручників, зауважив: Черкаська область забезпечена ними на 125%.


– Ми зіткнулися з фактом, по-іншому не можу сказати, брехні начальника головного управління освіти і науки Черкаської області, – прокоментував Дмитро Табачник. – Він забезпечив підручниками замість учнів 10-11 класів студентів вищих навчальних закладів.

Щодо того, які будуть наслідки, Дмитро Табачник сказав:

– Це вирішує губернатор області, але я думаю позбавлення премії і догана – меншим він не відбудеться. А тепер хай бере за власні кошти він і оті мудрагелі з обласного управління, з методичних кабінетів – або хай повертають назад або хай купують за власні кошти.

Утім, як з’ясувала автор програми, підручники в коритнянську школу таки надійшли.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-27 #15 міськвик 11.06.2012 12:15
Цитую Оксана Колісник:
Ситуація з підручниками - це взагалі наслідок дурості ще попередників Табачника. Все почалося відтоді, коли їх стали видавати діітям замість того, щоб забезпечити друкування та можливість придбання за притомними цінами. І начальник облуправління тут зручник таких "вумників", як Табачник.

Мова йде про брехню, та про його причетність він не освітянин він кар'єрист без совісті та моральних якостей. Він в нас працював я знаю що кажу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #14 Глинка С. 08.06.2012 19:36
Цитую Оксана Колісник:
Ситуація з підручниками - це взагалі наслідок дурості ще попередників Табачника. Все почалося відтоді, коли їх стали видавати діітям замість того, щоб забезпечити друкування та можливість придбання за притомними цінами. І начальник облуправління тут зручник таких "вумників", як Табачник.

НЕ ЗРУЧНИК А ПІДРУЧНИК
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 Е.М. 13.02.2012 05:37
п.Шарапу І.Д. крім своєї кар'єри (при будь-якій владі),нічого не цікавить. І збрехати будь-що для того, щов вчасно відзвітуватися - це його стиль. Головне для нього не справа, а думка безпосереднього начальника. Це я знаю абсолютно точно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Петро Іванович 18.01.2012 12:53
Цитую Глядач:
Купив сьогодні підручник для восьмого класу-в магазині 26 грн. а вчителька пропонує за 85. Питання:Який учень отримає гарну оцінку ?

ну це звичайно залежить від виховання вчительки , якщо вона таким займається!А в якій це школі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Глядач 17.01.2012 23:54
Купив сьогодні підручник для восьмого класу-в магазині 26 грн. а вчителька пропонує за 85. Питання:Який учень отримає гарну оцінку ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #10 депутат облради 16.01.2012 23:50
Жаль ІванаДмитровича ,постраждає нізащо,а він якраз один з небагатьох фахових начальників,яки х регіонали залучили у свої ряди.Тікайте,Дмитров ичу,з тулубового вавилону,поки не пізно,бо що їм українська освіта???Чим ми будемо дурніші,тим краще їм правити.Розумні люди знають,що за постачання підручників є відповідальні чиновники і що тут мало місце розгільдяйство і провина районних відділів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #9 Микола 16.01.2012 21:09
Так, як завжди винний хтось але не міністр, який на всю країну заявив, що всі школярі забезпечені підручниками! А що робиться у школах на які не вистачило журналістів від 1+1 ??? Там мрак! Міністерство пілотні проекти з ноутбуками запускає на мільйони гривень..., а у сільських школах туалети на вулиці і діти туди ходити мають, але кому то потрібно? Легше зробити по декілька шкіл в кожній області, щоб делегації возити і хвалити один одного та шкіритись брехливими посмішками перед відеокамерами!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-24 #8 sergo 16.01.2012 21:07
в гнилом болоте-черти водятся...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Оксана Колісник 16.01.2012 20:04
Ситуація з підручниками - це взагалі наслідок дурості ще попередників Табачника. Все почалося відтоді, коли їх стали видавати діітям замість того, щоб забезпечити друкування та можливість придбання за притомними цінами. І начальник облуправління тут зручник таких "вумників", як Табачник.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Рефері 16.01.2012 18:26
За регулярний бардак і хлів у відомстві - "МІНІСТРА" треба "як мінімум позбавити премії" і впаяти йому догану! А потім - догнати і ще раз впаяти. Потім знову - догнати і впаяти... І так - до самого кордону з Росією. А далі - то вже головний біль "вождя і учітєля" - Путіна.