«Зупиняю відпуску. Завтра на сесії змінюємо виконком,який проголосує за бюджет. Анатолій Бондаренко прошу забезпечити явку БЮТ», – зазначив у «Фейсбуці» секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький.

12118980_470082506496338_325686728110269666_n

Нагадаємо, що через неможливість зібрати виконком та подати на розгляд сесії проект бюджету, місто вже має ряд фінансових проблем.

З цього приводу вже скликалася 5 січня сесія, проте за браком депутатів так і не відбулася. Не був на минулій позачерговій сесії і Олександр Радуцький.

У "Фейсбуці" він писав:

«Вот як приймуть ЗУ про зарплати місцевим депутатам, то й 2 січня можна на роботу…» – зазначив Радуцький.

Як відомо, на завтра скликана позачергова сесія Черкаської міськради.

Черкаси увійшли в новий рік без бюджету.  Мер заявив, що звертатиметься до ВРУ щодо розпуску Черкаської міськради.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #14 Ярослав 10.01.2018 10:28
Всё,что творится в Черкассах это отражение всей кадровой политики потрошенка по всей Украине и если мы с вами не до конца поймём,что начинать надо сверху до низу,а именно гнать всё это отродье,и спасать Украину от Чумы 21 века,Украина и мы в ней, обречены на уничтожение.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Савр 10.01.2018 09:17
Тільки мер дає відпустки! Тільки він може відкликати працівника,що робити можна лише у випадках стихійного лиха.
А яке лихо спіткало Черкаси?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #12 Дейл 09.01.2018 19:03
Видко, що два попередні тижні цей Розаріо був п'яний як Чіп.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #11 закон 09.01.2018 18:14
От уже Буратіно! Працюй і не роби заложниками все місто! Моя б воля - летів би, пердів і радувався! Зарплату йому.... а за що? Скоро будеш сам платити на вході в міськраду, аби пройти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #10 1 09.01.2018 17:13
не прийняли бюджет-немає чого було йти у відпустки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #9 я 09.01.2018 17:11
«Вот як приймуть ЗУ про зарплати місцевим депутатам, то й 2 січня можна на роботу".Половина країни працює з затримкою копіячної зарплати або з виплатою раз у декілька місяців, а цим все мало. Тільки й уміють скандалити та прожирати бюджетні кошти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Серафім 09.01.2018 17:09
Спасітєль явілся! Славемо його!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Джон дир 09.01.2018 16:55
Радуцький зупиняє відпустку (оперативно)

Оперативно... Ты сары какой выжный перец Радуцкий оперативно про него пишут. Хороший был бы заголовок "Сам Радуцький зупиняє відпустку (оперативно)".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Ги-ги 09.01.2018 16:32
Цитую Пузко не влізло?:
Гарне фото. А чого то Радік "зігував" у дверях? :lol:



Бородая побачив
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 h 09.01.2018 16:02
не дали каштани догріти на піску бідненький