реклама

реклама

Виконком Черкаської міськради планує затвердити з перевізниками тимчасовий договір.

Бондаренко тролейбус

Про це в коментарі Zmi.ck.ua розповів міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

За його словами, якщо останні погодяться на безкоштовний проїзд в автобусах для дітей та школярів до 12-ї години, а в другий половині дня вартість для них становитиме 60% від тарифу, а також погодиться протягом трьох-чотирьох місяців покращити якість послуг, виконавчий комітет готовий підвищити тариф.

«5 чи 6 грн – про це в умовах договору не йдеться. Тариф залежить тільки від рішення виконавчого комітету. Перевізники спочатку мають продемонструвати, що готові йти на зустріч жителям міста», – сказав Бондаренко.

Міський голова також повідомив, що виконком уже ухвалив рішення про оголошення конкурсу на укладання угод з перевізниками.

Нагадаємо, сьогодні, 15 листопада, виконком міськради розгляне питання встановлення нового тарифу на проїзд в маршрутках та збирається затвердити умови договору про відновлення пасажирських перевезень у Черкасах. Засідання анонсують на 15 годину.

У неділю, 11 листопада в Черкасах зупинився рух маршрутних автобусів – приватні перевізники вимагають збільшення ціни квитка на проїзд і укладання нових договорів із урахуванням компенсації вартості перевезень пільговиків.

Нагадаємо, позавчора, 13 листопада, виконком учергове не підтримав пропозицію підняти вартість проїзду в міських маршрутних автобусах з 4 до 5 гривень.

Натомість, того ж дня приватні перевізники висунули міській владі Черкас нові вимоги: негайно збільшити ціни на проїзд у автобусах уже не до 5, а до 6 гривень, і укласти тимчасові договори, в яких передбачити компенсацію вартості перевезення пільговиків.

Наразі всі громадські перевезення в Черкасах здійснюють тролейбуси і приміські маршрутки. З 1 грудня вартість квитка на тролейбус у Черкасах збільшено з 2 до 3 гривень.

реклама

Коментарі  

 
0 #29 СУ 26.11.2018 12:51
Цитую Доктор:
Ну ти і садист, "Солдате" - змусив озабочєнного "Вєтєрана" перелистать всю "Історію міст і сіл УРСР", щоб попереписувать дані сталінських колгоспів)))
Та ще й судячи зі слів дєдушго, він слюнявив і гортав сторінки енциклопедії
не пальцем :oops:

Синок,ти напевно ім...потент.Запрошуй до жінки в гості.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #28 Шустрий старий попався 16.11.2018 11:04
Цитую Доктор:
не пальцем :oops:

Гуглиться хоч й одним стоячим пальцем, але швиденько. ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #27 Валєра 16.11.2018 09:31
Я ще довго на роботу пішки буду ходити!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #26 Валєра 16.11.2018 09:27
Я довго ще буду пішки ходити на роботу туди де я працюю тролейбуси не їздять лінїй немає час туди час назад в такий холод що ви з країною робите скоро вибори вас же вже ніхто невибере даже несподівайтесь! ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #25 Ніки, як бачимо підібрано 16.11.2018 08:04
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="Нормально"][quote name="СОЛДАТ"][quote name="Ветеран"]З моєю пенсією(1649грн.)та колгоспним стажем(48 років)... інтернетом- маєте непоганий зір і...... врахувати, що він із Чорнобаівського району, то можна сміливо зробити припущення що він пише тут ще під ніками "односельчанин","проходив мимо", "ланкова", "бригадир"і т.д. і т.п.Чи не так "ветеране"?

зі смаком.
Але освіченість "діда", його зраджує. Під "комбайнера" косить тут він погано. Ті, що й насправді з 14 років (чекалось, що буде з 10), 48 років безвилазно при сохі, не володіють правописом в такому обсязі )). Так, десь років 58 "старому", можливо вчитель ("повторюю" - їх паттерн), але працював ним не довго. Хтось в родині був комбайнером (але не Скоцик) ), й прокріпачив 48 років в колгоспі. Палкий прихильник аграрної партії, що найняла його тролити за неї )). Хоча, можливо, це - наша стара знайома "ирина", шо за конотопську вальку свого часу топила. Пам'ятаєш? Перекупилась? ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #24 Шо старе, шо мале 16.11.2018 07:26
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Ветеран:
Цитую Нормально:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="Ветеран"]З моєю пенсією(1649грн.)та колгоспним стажем(48 років)... інтернетом- маєте непоганий зір і добру память.)

)) колгоспи то колгоспами, зникли в 90х, але трудодні то зникли в 1966-му. перерахуємо?,...... шустрий інтернет-мальчік )))

Повторюю,мені 82роки і в мене ще сто...їть.

Якщо сто...іть то радійте.У Вашому віці - це рідкість. :-) Надіюсь що і використати Вашу "гордість" ще маєте з ким? :-)

Одна в них забава )) Зараз буде пропонувати мірятись! )) Школота )).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 Доктор 15.11.2018 22:11
Ну ти і садист, "Солдате" - змусив озабочєнного "Вєтєрана" перелистать всю "Історію міст і сіл УРСР", щоб попереписувать дані сталінських колгоспів)))
Та ще й судячи зі слів дєдушго, він слюнявив і гортав сторінки енциклопедії
не пальцем :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #22 СОЛДАТ 15.11.2018 21:08
Цитую Ветеран:
Цитую Нормально:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="Ветеран"]З моєю пенсією(1649грн.)та колгоспним стажем(48 років)... інтернетом- маєте непоганий зір і добру память.)

)) колгоспи то колгоспами, зникли в 90х, але трудодні то зникли в 1966-му. перерахуємо?, виходячи з максимального припущення, шо в 1965 "діду" було 18 і він таки тай одробив один рік на трудоднях)) тоді він 47 го року)) й йому зараз мінімум 71, й ніяк не менше )). 1965+48=2013 )), а колгоспи зникли десь в середньому на десять років раніше ))) при бажанні, прикидки можна продовжити. й насправді, не по роках шустрий інтернет-мальчік )))

Повторюю,мені 82роки і в мене ще сто...їть.

Якщо сто...іть то радійте.У Вашому віці - це рідкість. :-) Надіюсь що і використати Вашу "гордість" ще маєте з ким? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 СОЛДАТ 15.11.2018 20:18
Цитую Нормально:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="Ветеран"]З моєю пенсією(1649грн.)та колгоспним стажем(48 років)... інтернетом- маєте непоганий зір і добру память.)

)) колгоспи то колгоспами, зникли в 90х, але трудодні то зникли в 1966-му. перерахуємо?, виходячи з максимального припущення, шо в 1965 "діду" було 18 і він таки тай одробив один рік на трудоднях)) тоді він 47 го року)) й йому зараз мінімум 71, й ніяк не менше )). 1965+48=2013 )), а колгоспи зникли десь в середньому на десять років раніше ))) при бажанні, прикидки можна продовжити. й насправді, не по роках шустрий інтернет-мальчік )))

І справді "шустрий" мальчік :lol:А якщо ще врахувати, що він із Чорнобаівського району, то можна сміливо зробити припущення що він пише тут ще під ніками "односельчанин","проходив мимо", "ланкова", "бригадир"і т.д. і т.п.Чи не так "ветеране"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #20 Ветеран 15.11.2018 19:17
Цитую Нормально:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="Ветеран"]З моєю пенсією(1649грн.)та колгоспним стажем(48 років)... інтернетом- маєте непоганий зір і добру память.)

)) колгоспи то колгоспами, зникли в 90х, але трудодні то зникли в 1966-му. перерахуємо?, виходячи з максимального припущення, шо в 1965 "діду" було 18 і він таки тай одробив один рік на трудоднях)) тоді він 47 го року)) й йому зараз мінімум 71, й ніяк не менше )). 1965+48=2013 )), а колгоспи зникли десь в середньому на десять років раніше ))) при бажанні, прикидки можна продовжити. й насправді, не по роках шустрий інтернет-мальчік )))

Повторюю,мені 82роки і в мене ще сто...їть.