реклама

реклама

Кандидат від Об'єднаної опозиції «Батьківщина» по округу №200 Максим Поляков прокоментував «Прочерку» ситуацію, яка склалася на окрузі, та заяви голови обласного штабу опозиції Анатолія Бондаренка щодо його невизначеності з кандидатом на окрузі.

– Є позиція Центрального штабу та рішення партійного з'їзду, – заявив Максим Поляков. – На цих рішеннях базується робота всієї Об'єднаної опозиції. 200-й округ за розподілом округів належить «Фронту Змін», ніяких інших домовленостей не існує. Хочу наголосити, що в інших округах, де балотуються кандидати від БЮТ, їх підтримує «Фронт Змін».

За його словами, сьогодні чітко зрозуміло, що, будучи лідером за підтримкою людей, вони викликають оскому в партії влади. Тому в Партії регіонів не має іншого шляху, ніж появи таких яскравих персонажів на окрузі, як Павло Костенко, які ніяк до округу не прив’язані, але працюватимуть на підрив опозиції.

Також Максим Поляков повідомив, що окремі керівники осередків БЮТ на засіданні місцевого бюро партії намагалися дискредитувати його в очах партійців.

– Була спроба тиску на бютівців та перевороту, аби вони підтримали не мене, як єдиного кандидата від опозиції, а Костенка. Проте партійці надали перевагу мені та рішенню з'їзду Об'єднаної опозиції.

реклама

Коментарі  

 
+1 #31 Ніка 21.09.2012 12:28
Цитую Просунутий в політиці:
Костенко партії не міняв...
А Поляков?
спитайте чому він пішов з Регіонів?

А він там був? :D Якщо брешете,то хоч робіть це правдоподібно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #30 Просунутий в політиці 19.09.2012 15:37
Костенко партії не міняв...
А Поляков?
спитайте чому він пішов з Регіонів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #29 Glori 04.09.2012 23:40
Опозиція єдина! Максим Поляков - єдиний кандидат! Юлі- Волю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #28 Ласка 04.09.2012 14:07
Цитую Basic:
Цитую Саша:
На такій машині як в Яценка я б і сам покатався)

Не покатаешся,она после аварии случайно пропала со штрафплощадки. :o :o :o

Так у него еще Бентли есть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #27 111 04.09.2012 11:44
Цитую Оксана:
А Бондаренко каже- це придумали регіонали,нічог о небуло!!!Диму без вогню небуває - знову бреше!!! І як такій людині вірити??? Як така постать може очолювати об"єднану опозицію!?

Врет как сивый мерин. Все брошено на "победу".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #26 Basic 04.09.2012 10:43
Цитую Саша:
На такій машині як в Яценка я б і сам покатався)

Не покатаешся,она после аварии случайно пропала со штрафплощадки. :o :o :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #25 Байкер 04.09.2012 10:06
Цитую Птеродактиль:
Цитую Костя:
Паршивая овца все стадо портит.Предателя Костенка нужно выселить из страны и вслед за ним Яценка отправить.

Яценко с Пашей не овцы,а самые настоящие ба-ра-ны.

Тогда им не в Раде место а на поле!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #24 Яся 04.09.2012 10:03
Цитую Оксана:
А Бондаренко каже- це придумали регіонали,нічог о небуло!!!Диму без вогню небуває - знову бреше!!! І як такій людині вірити??? Як така постать може очолювати об"єднану опозицію!?

Если так, то и гнать его, абслолютный эгоист, только свои шкурные интересы интересуют.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #23 Дрррррррр 04.09.2012 09:54
Ваш Бондаренко та Костенко звичайні тріпло!Говорят одне,роблять інше,а гроші отримують за третє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #22 Саша 04.09.2012 09:28
Цитую Оксана:
Цитую Серегин:
цікаво це читати від кандидата, піарник якого пише замовні статті і для кандидата від влади. У вас що, один штаб?
Максим, а чому про дтп з Яценком, де на місці були ваші журналісти, ніхто нічого не написав, не показав? У вас же є своя газета, чому мовчите?


Повністю підтримую. Прес-секретар Полякова їздила з Яценко і хвалебні статті пише про нього. А він такий чесний :lol: Чи це він продався чи його команда? :lol:

На такій машині як в Яценка я б і сам покатався)