Гарячі номера телефонів

13775444_861863577280649_5169032394215759446_n Газета «Акцент» несподівано змінила власника. Для нас це було шоком. Ми до останнього нічого не знали. Звісно, якісь рухи в цьому напрямку відбувалися, але, коли ми запитували про це в директора (і власника Віктора Білика, – ред.), то він відповідав, що ще нічого не визначено.

Коли цієї середи вийшов черговий номер, нам сказали, що газету продано власникові «Вечірніх Черкас» (Станіславу Журилу, – ред.), і це був останній номер при старому керівництві...

Сьогодні, коли вже нічого не змінити, ми розуміємо, що колектив газети міг би й сам придбати видання, якби йому запропонували, щоб «Акцент» продовжував виходити у старому форматі. Ми б знайшли інвестора й працювали далі. Але «карти» нам не відкрили. Шкода.

Директор пояснив продаж видання тим, що ми «не тягнемо» завеликий колектив, завелике приміщення, сплату підвищених комунальних тарифів. Реклами стало менше. Але мені відомий фінансовий стан газети – він не катастрофічний, видання не є банкрутом. Ситуація важка, як і в усіх засобах масової інформації, але не безвихідна. Це – дуже жива газета. Є творчий колектив, є бачення концепції видання...

Але після бою руками не махають. Сталося те, що сталося. Дуже шкода – «Акценту» віддано більше 20 років життя. Шкода читачів. Я розумію, що новий власник Станіслав Журило запропонує не гірший варіант видання, ніж той, що є зараз. Але це все одно буде вже не той «Акцент», до якого звикли наші читачі. Думаю, якийсь час вони ще отримуватимуть щось подібне, потім це буде ще один варіант «Вечірки». Так, як сталося раніше з «Прес-Центром».

Новий власник бере на роботу журналістів і працівників рекламного відділу, а також відділ розповсюдження. Принаймні, на перший час. Наскільки довго це триватиме – невідомо. Думаю, що це – на перехідний період, а далі газета виходитиме силами колективу «Вечірніх Черкас».

Я розумію, що зараз паперові видання поступаються інтернет-виданням, десь відходять у минуле. Але цей процес ще не зайшов надто далеко. Крім того, ми орієнтувалися на читачів, старших від середнього віку, переважно російськомовних. «Акцент» був єдиним виданням, розрахованим на цих людей.

... Сьогодні одна жінка, наша багаторічна читачка, сама того не знаючи, «посипала сіль» на нашу рану. Вона зателефонувала, сказала, що давно не бачила колективного фото редакції, попросила на наступний день народження газети опублікувати таке фото. Ми, звісно, відповіли, що про це подумаємо...

Хочемо вірити, що «Акцент» виходитиме й далі. Все – в руках Станіслава Дмитровича. Зичимо нашій газеті щастя й процвітання.

Тетяна Пархоменко, донедавна – головний редактор газети «Акцент»

* Коментар «Прочерку»

реклама

Коментарі  

 
+2 #7 Читач 16.09.2016 19:29
Цитую Юх - это вам не север:
Какие вопросы и какие претензии могут быть?
Если считаете, что легко можете делать газету без Билыка - регистрируйте "Акцент плюс" или "Новый Акцент" - и шуршите дальше, сохраняя редакцию. А если не можете это сделать - то зачем пускать пыль в глаза?!!

Цілком слушно. Вартість свідоцтва нового друкованого видання 400 грн. Реєструйтесь і вперед! Порівняєте що легше - формувати інформаційним контентом газету чи шукати гроші на зарплати, оплату комуналки, оренду приміщення і врешті решт на випуск самоі газети.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Шило на мило? 14.09.2016 13:36
Купив сьогодні вже вечірківський "Акцент", подивився - "какім он бил, такім он і астался". НА ЖАЛЬ,таким самим як і був - навіть на руссськом язикє.
Тільки й того, що в графі "головний редактор" записаний якийсь Халупинский С.Е.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Юх - это вам не север 12.09.2016 14:05
Не понимаю - какой резон после драки руками махать?
Бабушка хочет вашу фотку? Так сфоткайтесь и вышлите ей карточку!
Газеты были собственностью Билыка - вот он их и продал, кому захотел. Какие вопросы и какие претензии могут быть?
Если считаете, что легко можете делать газету без Билыка - регистрируйте "Акцент плюс" или "Новый Акцент" - и шуршите дальше, сохраняя редакцию. А если не можете это сделать - то зачем пускать пыль в глаза?!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Оце визнання! 10.09.2016 13:27
Це ж треба, як співпало! Газету продали - і в той же день "одна жінка, наша багаторічна читачка зателефонувала, сказала, що давно не бачила колективного фото редакції, попросила на наступний день народження газети опублікувати таке фото"(с)
От що значить - завжди говорити правду! Саме таке й цінується людьми ;-)
І от вона - подяка від однієї жінки, постійної читачки: ще тільки початок вересня 2016 року, а вона просить заповнити сторінки газети в січні 2017 року фотографіями редакції, якій має бути 21 рік!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 Хто казав? 09.09.2016 17:08
Цитую Борис Юхно:
Все правда і більше додати нічого. Окрім того, що автор цього тексту як керівник і людина заслуговує найкращих і найтепліших слів.

Десь смакують переходом "Металіста" від Ярославського до Курченко, десь - "Акцента" від Білика до Журила. По формату і "сенсація". Воно вам нада?)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 :lol: 09.09.2016 16:27
и вода не мокрая, и сахар не сладкий, и трава не зеленая...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Борис Юхно 09.09.2016 15:28
Все правда і більше додати нічого. Окрім того, що автор цього тексту як керівник і людина заслуговує найкращих і найтепліших слів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100