реклама
Sucurity Police

реклама

Щотижневе друковане видання «Акцент», яке виходить українською та російською мовами, змінило власника.

Акцент

Директор і власник газети Віктор Білик повідомив працівникам, що номер від 7 серпня був останнім, який вийшов під його керівництвом. Відтепер «Акцент», а також «Акцент-ТБ» і всеукраїнська газета «Только ты» належать видавцеві «Вечірніх Черкас» Станіславу Журилу.

Станіслав Дмитрович підтвердив інформацію про те, що він – новий власник «Акценту».

«Вечірні Черкаси» і «Акцент» входять до числа найпотужніших черкаських газет і на медіа-ринку розглядалися як конкуренти.

Коментар колишнього головного редактора «Акценту» Тетяни Пархоменко, яка звільнена у зв’язку зі зміною власника, читайте на «Прочерку» згодом.

Нагадаємо, в 2013 році у власність Станіслава Журила перейшла газета «Прес-Центр». Після цього видання виходило ще трохи більше року, після чого разом із «Жіночою газетою» було «приєднане» до «Вечірніх Черкас», а по-суті – припинило своє існування.

Як відомо, торік газета "Акцент" відзначала своє 20-річчя...

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Надя 03.09.2020 08:50
Чи існує сайт на якому можливо читати газету щотижнево?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 нам того не понять 09.09.2016 19:35
Славкові може ще й приплатили,аби він ту газету "придбав". Увесь світ уже зрозумів,що виробництво паперу згубно діє на екологічну ситуацію
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 язон 09.09.2016 14:24
Монополизация медиа-рынка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Борис Юхно 09.09.2016 14:09
Десь смакують переходом "Металіста" від Ярославського до Курченко, десь - "Акцента" від Білика до Журила. По формату і "сенсація". Воно вам нада?)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 парадигма 09.09.2016 13:59
Цитую Думай тільки головою!:
Цитую парадигма:
Хто ті газети ще читає? :o
Журило ще одну Астон Мартин купить?

Якщо газети ніхто не читає, то за що ж він собі "Астон" купить? Сам собі перечиш. А якби газети читав - хоч розумнішим був би ;-)

Ага, скажіть ще , що тиражі сумашєдші, зараз вся інфа в інеті є, що в тих газетах цікавого?А астон мартін за статті "заказні".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 Упр.захисту споживачів 09.09.2016 13:52
"Відтепер «Акцент», а також «Акцент-ТБ»...(с)
Що за дурна практика називать телепрограму так, наче це - окрема газета? Тільки з-за того, що нею ще й окремо, без газети, приторговували?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Думай тільки головою! 09.09.2016 12:15
Цитую парадигма:
Хто ті газети ще читає? :o
Журило ще одну Астон Мартин купить?

Якщо газети ніхто не читає, то за що ж він собі "Астон" купить? Сам собі перечиш. А якби газети читав - хоч розумнішим був би ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #2 парадигма 09.09.2016 12:03
Хто ті газети ще читає? :o
Журило ще одну Астон Мартин купить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #1 Черкащанин 09.09.2016 11:53
Забули згадать: газета "Авізо" так само розчинилася у "Вечірніх Черкасах"