Черкаські школярі вже стали відомими в Україні за підсумками конкурсу минулого року “Клас майбутнього” від ПриватБанку. Минулорічні переможці - учні Черкаської гімназії №9 - отримали обладнаний сучасною комп’ютерною технікою навчальний кабінет. Цінний подарунок включав: інтерактивну дошку, комп’ютеризоване робоче місце вчителя, систему управління класом, роутер, проектор та 20 сучасних планшетів.
Але на цьому перемоги черкаських школярів не скінчилися, адже у жовтні 2014 р. було оголошено про старт нового етапу всеукраїнського конкурсу «Клас майбутнього».
За його підсумками перше та третє місце знову вибороли черкасці! Школа № 17 посіла перше місце та отримала повний комплект надсучасного комп’ютерного класу, а 31 гімназія, що посіла третє місце, отримала 15 сучасних планшетів ZnayPad.
Відтепер ці навчальні заклади мають всі можливості для виховання дітей у сучасних умовах. Юних геніїв навчатимуть за надсучасною комп’ютерною технікою, яка відкриває чимало перспектив, як перед учнями, так і вчителями.
«За можливість навчатися у комп’ютеризованому класі школярі боролися три місяці. За цей час учні зібрали рекордну по країні кількість карт "Юніора”. Сучасне обладнання класу майбутнього - це, насамперед, відеолізована подача будь-якої інформації. Це можуть бути фільми, презентації, які одразу всі бачать, - говорить Андрій Вовченко, керівник напрямку ЮніорБанку в Черкаській області. - Клас обладнаний 20 планшетами, які теж у режимі реального часу можуть відображати все, що захоче показати вчитель зі свого комп’ютера. Це й тести, які перевіряються миттєво. Найцікавішим у класі є інтерактивна дошка, що дозволяє не лише виводити будь-яку картинку на дошку, а й малювати схеми, графіки тощо».
“Картка Юніора зараз є незамінним помічником школяра, так як вона дає змогу безготівково розраховуватися не тільки у шкільній столовій, купуючи обід, а й у магазинах міста, - говорить директор Черкаської філії ПриватБанку. - В свою чергу батьки будуть проінформовані, за допомогою смс-повідомлення, де й яку сумму витратила їх дитина, адже в наш час дуже важливо контролювати власних дітей і їх витрати (частіше всього батькам невідомо на що саме й де саме дитина витратила гроші, що батькі дали на обід). Додатковою перевагою картки Юніора є безпека. Сьогодення вимагає від керівництва шкільних закладів більш пильної уваги до питань безпеки школярів. Для цього в школах нашого міста встановлюється пропускна система з турнікетом. Вхід до школи здійснюється за допомогою картки Юніора, в той же час батьки отримують смс-повідомлення, де зазначається точна година, коли дитина ввійшла у школу. Так само фіксується и вихід зі школи. Я маю двох школярів й, як батько, задоволений такою системою повідомлень”.
“Перш за все, комп’ютеризація класу - це можливість не тільки в сучасних умовах навчати дітей, а й піклуватися про їх здоров’я - говорить Бунякин Дмитро Володимирович, директор черкаської школи № 17. - Тепер для успішного навчання учням не потрібно носити важкі портфелі з книжками, достатньо мати перед собою шкільний планшет, в якому містяться всі необхідні матріали й книжки. Це робить навчальний процес більш цікавим й продуктивним. Учні з захватом сприймають таке навчання, і це не може не радувати вчителів”.
Довідка: Освітня програма ЮніорБанку стартувала 2009 року в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні, Грузії та Латвії, об’єднуючи понад 530 000 школярів. У рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання з фінансових послуг для дітей і підлітків, а й підтримує спортивний рух і програми здорового способу життя школярів.
Про це інформує прес-служба черкаського відділення ПриватБанку.
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису