Минулої доби морози дещо послабилися на фоні випадіння невеликого снігу. Це відбулося під впливом більш теплих і вологих повітряних мас з Балтики. Проте це тимчасово і в найближчі 2 доби продовжиться надходження холоду зі Скандинавії. Вночі очікуються сильні морози, вдень помірні. Аномальний холод при відсутності опадів протримається до понеділка.
Із синоптичної карти видно, що на погоду Черкащини посилюється вплив західного антициклону, тому хмарність чергуватиметься з проясненнями, переважатиме слабкий вітер. Морози посиляться вночі до 17-22°, місцями до 25°. Вдень температура буде в межах 10-15°.
Підвищена вологість повітря та зниження температури будуть сприяти утворенню туманів в окремих районах області та паморозі на дротах і гілках дерев.
До уваги учасників дорожнього руху! Дороги і тротуари залишаються слизькими, що потребує підвищеної уваги і обережності! В далеких поїздках необхідно враховувати аномально низький температурний фон суботи і неділі, коли середньодобова температура очікується в межах 16-17° морозу, що на 8-10° нижче кліматичної норми навіть для цього найхолоднішого періоду зими.
Будьте обережні при виході на лід річок і водосховища – можливі масковані ополонки.
Про це інформують на сторінці Черкаського обласного гідрометцентру у «Фейсбуці».
реклама
Коментарі
Якщо враховувати лише географічні метеорологічні показники, то норма. Якщо ж врахувати «глобальне потепління», то, звісно ж, аномалія! А як же без «глобального потепління»? Ні «вченим» ніяких дисертацій, ні місцевим «керівникам» ніякої «економії будґетних срєдствів» - так що ніяк не можна.
Стрічка RSS коментарів цього запису