Гарячі номера телефонів

Як відомо, Україна входить до першої десятки країн з найбільшою кількістю бездомних тварин. За різними підрахунками, лише собак – понад 100 тисяч, а офіційну статистику всіх покинутих напризволяще тварин ніхто не веде. Які є зрушення за останній рік та хто долучається до цієї справи.

фото Черкаси головна

Проблему зменшення чисельності безпритульних тварин намагаються вирішити недержавні притулки, які функціонують переважно за рахунок волонтерів. Вони займаються опікою та прилаштуванням самотніх тварин в родину. Та, зазвичай, такі місця переповнені кинутими «хвостиками» та потребують постійного фінансування.

Мережа електроніки Фокстрот як соціально-орієнтована компанія не змогла залишитися осторонь цієї проблеми. А оскільки бренд-персонажем є лисеня Фоксі, захист безпритульних тварин став провідною соціальною темою для вирішення цього питання та уже цілий рік реалізується у проекті «Пухнасті друзі в кожен дім» спільно з благодійною організацією «Щаслива лапа» (Happy Paw) та за участю бренду побутової техніки beko.

Ця ініціатива охоплює кілька напрямків:

  • запуск інформаційної кампанії про безпритульних тварин та притулки у великих містах та всіх магазинах мережі Фокстрот;
  • підтримка проєкту «Опіка»;
  • участь в освітніх активностях з популяризації гуманного ставлення до тварин;
  • надання щомісячної благодійної допомоги притулкам технікою та кормом.

фото Черкаси 2

Так, серед 25 закладів, яким направили допомогу, в тому числі її отримали чотири притулки – на Черкащині («Життя», «Друг») та у Кропивницькому («Щасливий пес», «Чотири лапи»). Передано холодильники, морозильні камери, дрібну побутову техніку.

«Завдяки нашим дивовижним партнерам маємо такі чудові подарунки. Щиро дякуємо від усіх наших пухнастих підопічних, корм і ліки для яких відтепер можна зберігати у цих дійсно зручних та енергоощадних холодильничках!», – зазначили на сторінці організації Life. Життя у Фейсбук.

фото Черкаси 3

У представництвах Фокстрот та beko додають, що прагнуть допомогти зробити перебування тварин у притулках більш комфортнішим, та сподіваються, що кожна самотня тварина зможе знайти дім.

«Сьогодні більшість людей не мають достатньої інформації про кількість притулків для бездомних тварин, які існують в Україні. Мета нашого руху – розповісти якомога більшій кількості українців про притулки і таким чином збільшити шанси тварин на влаштування у нові родини», – розповіли у Фокстрот.

Ще один напрямок, який підтримує бренд, – участь в освітніх ініціативах фонду Happy Paw серед шкіл та дошкільних закладів. Так, за підтримки мережі Фокстрот надруковано авторську дитячу книгу учасниці ІV Всеукраїнського дитячого конкурсу Марини Темноход «Щаслива лапка». Марина – талановита вихованка гуртка «Золоті барви» Центру дитячої та юнацької творчості Чорнобаївської селищної ради Черкаської області. Книгу випущено у грудні 2021 року у кількості 1000 примірників, її можна почитати у дитячих зонах магазинів Фокстрот по всій Україні.

фото Черкаси 4

Приєднатися до доброї справи може кожен, хто не байдужий до долі чотирилапих пухнастих друзів. Детальніше про проект та про те, як забрати тварину з притулку, читайте на сторінці happypaw.ua.

*Реклама

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
реклама
bigmir)net TOP 100