«Мені цікаво, чому в нашому Свято- Михайлівському соборі (це той, що в першотравневому парку), зараз підпорядкованому УПЦ, запитують, де хрещена дитина. Моя дитина хрещена в УПЦ, на що там відповіли, що в такому разі вони за неї молитись не будуть, бо не хрещена московським патріархатом!!! Доки цю шваль московську терпіти будемо?» - пише в «Фейсбуці» черкащанка Людмила Задорожня.

9090

«Я з цим теж, в тому ж храмі, стикалась кілька років тому. Після того більше не хожу туди», - зазначає Оксана Яковенко.

Пані Людмила зауважує, що сьогодні була в храмі і особа в віконці «викреслила дитину з сорокаусту, бо не хрещена в московському патріархаті».

«Мою любиму дитину просто в зошиті зачеркнули..це підло», - зазначає черкащанка.

Люди в дописі висловили своє обурення такому вчинку у церкві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Смілі представника Черкаської єпархії УПЦ московського патріархату виштовхали з храму

У Смілі прихильники ПЦУ заблокували вхід до храму московського патріархату (фото)

реклама

Коментарі  

 
+2 #26 Яків Миколайович 25.04.2022 05:34
Цитую Я черкащанин:
Звідки стільки ненависті? Ви ж християнин.

Яким боком ХРИСТИЯНСТВО до падлюк, пастир яких заявляє, що кожен, хто вважає себе українцем - ВОРОГ, який має бути знищений?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #25 Я черкащанин 23.04.2022 22:50
Цитую Максим:
Цитую Яків Миколайович:
Цитую Матрона:
За что распяли Иисуса Христа? Его вины нет ни в чём, но все кричали распни его, распни...

Вчому винна дитина, що московським попам за її хрещення не заплатили?


Дитина ні в чому не винна, а от батьки мали б думати головою, а не нести "хрестити" до клоунів в рясах із упц кп/уапц/пцу, а потім когось в чомусь звинувачувати

Звідки стільки ненависті? Ви ж християнин. Нехай Бог розбирається, хто "клоун", а хто ні. А може й ніхто не "клоун", може - всі апостольські спадкоємці, а ви так легко навішуєте ярлики.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #24 Я черкащанин 23.04.2022 22:40
Цитую Надія:
У церкві біля центрального стадіону сказали що мій батько не відспіваний, бо відспівування українською мовою. І 40-уст за упокій не оформили. Ось так. Люди, я вперше в житті кричала в церкві : для вас мова має значення? Пішла, гупнула дверима. Навіть не христилась, бо то для мене церква антихриста!!

Там насправді не в мові річ. Жіночки просто не змогли вам пояснити, бо пояснити й справді важко - там така складна "філософія", що в ній жодний із 12 апостолів, напевне, не розібрався б. Основна ідея така: наша церква правильна і благодатна, а ПЦУ - неправильна і безблагодатна. В Московському патріархаті служать слов'янською, а в ПЦУ - українською. Тому їм простіше сказати, що "правильно" відспівують слов'янською, а "неправильно" - українською. А по великому рахунку й сам факт наявності відспівування, з богословського погляду, не має значення: головне, щоб людина була хрещена, не самогубець і не допилася до смерті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #23 Надія 23.04.2022 21:38
У церкві біля центрального стадіону сказали що мій батько не відспіваний, бо відспівування українською мовою. І 40-уст за упокій не оформили. Ось так. Люди, я вперше в житті кричала в церкві : для вас мова має значення? Пішла, гупнула дверима. Навіть не христилась, бо то для мене церква антихриста!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 Іван Сергійович 16.04.2022 16:16
Бондаренко, Табурець! Вимагаю рішучих дій по роботі з керівниками Черкаської епархії МП, для їхньої відмови від мос. церкви і підпорядкуванню УПЦ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #21 Каркар 03.04.2022 17:51
Цитую Максим:
Цитую Яків Миколайович:
Цитую Матрона:



Клоуни в рясах - це якраз московські попи. Які насправді кгбісти, що прикидаються священиками.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #20 Максим 03.04.2022 15:40
Цитую Яків Миколайович:
Цитую Матрона:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #19 Максим 03.04.2022 15:33
Якась абсолютна маячня... "Московським патріархатом" називають якраз УПЦ. Чи тут під "УПЦ" мається на увазі недоцерква УПЦ КП/ПЦУ? Якшо так, тоді все правильно зробили, у неї немає хрещення
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #18 Яків Миколайович 02.04.2022 23:40
Цитую Матрона:
За что распяли Иисуса Христа? Его вины нет ни в чём, но все кричали распни его, распни...

Вчому винна дитина, що московським попам за її хрещення не заплатили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #17 \Solіd 02.04.2022 22:40
Матрьона, православні воїни буку "Z", - zнак зоофілів-скотоложців, собі на лоба не вчеплять.
Zомбі_путлоїди - запросто.
А Правдива церква за біснуватих продажних кацапських контрабасів мазу тягнути не буде.