реклама Делікат

3 жовтня з 18.00 до 22.00 на Театральній площі міста Черкаси народний депутат України Арсеній Яценюк проводив зустріч з виборцями. Оскільки у зібранні планували взяти участь близько 3000 осіб, з метою забезпечення охорони громадського порядку та безпеки дорожнього руху під час проведення вказаних заходів працівниками Державтоінспекції було обмежено рух на прилеглих до території зібрання вулицях.

Протягом вказаного часу до чергової частини Управління ДАІ зверталися жителі обласного центру зі скаргами щодо обмеження руху автотранспорту центральною частиною міста та проханням роз’яснити причину тимчасових незручностей для водіїв та пасажирів громадського транспорту. Подібні запитання від громадян продовжують надходити і зараз, тому роз’яснюємо громадськості, що ця зустріч з виборцями кандидатом була запланована завчасно, про що було повідомлено міського голову Черкас.

У своє чергу від міської влади до УМВС надійшла інформація про проведення зустрічі кандидата з виборцями та необхідність забезпечення правоохоронцями охорони громадського порядку та безпеки дорожнього руху під час проведення масового зібрання громадян. Оскільки вказаний захід передбачав присутність великої кількості осіб, для належної безпеки присутніх виникла необхідність тимчасового обмеження руху.

Саме завдяки вжитим заходам, на прилеглих до Театральної площі вулицях, не було допущено порушень громадського порядку та Правил дорожнього руху. Відразу по закінченні масових заходів рух транспорту було повністю відновлено.

Про це інформує прес-служба МВС України в Черкаській області.

реклама

Коментарі  

 
-1 #22 Калинка 07.10.2012 17:39
Чи не персона, что б ради него такую шумиху устраивать. Вот если бы главная ************* страны приехала Соня Кошкина, то да. Она переспавшая с не одним десятком членов Верховной Рады Украины. ................................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 Ужасть 07.10.2012 10:11
Цитую Виталий:
Тільки проблема в тому, що у Кличка освіта--- Переяславський педінститут. Чи може людина з такою освітою займатися політикою. Чи це тепер український Оксфорд чи Гарвард?

Интересно, автор знает английский и немецкий...как тот же выпускник Перясловского института? Или может он такой же успешный бизнесмен? Учмтывая кто после Кравчука и Кучмы были у нас при власти...это далееееко не худший вариант. Или вы расшифруете "освиту" пана Булатецкого???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 Оксана Колісник 07.10.2012 08:01
Цитую Виталий:
Тільки проблема в тому, що у Кличка освіта--- Переяславський педінститут. Чи може людина з такою освітою займатися політикою. Чи це тепер український Оксфорд чи Гарвард?
Особистісні якості дуже мало залежать від освіти. Переважно - генетичні і вибудовуються в певних соціальних умовах. Щодо Кличка ,то тут покищо більше оптимістичних асоцацій.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #19 комуніст 07.10.2012 07:48
Цитую Анархіст:
Цитую Комуніст:
Адмін, у вас в тексті одручка (російською:"опечатка")-

Який же ти наївний, комуніст. Хтось зробив тобі "одручку" :oops: і сказав, що на "вєлікам і магучєм" це - "опєчатка"? :lol: Як же вас, чужих "пользуют", користуючись слабеньким знанням мови держави, під небом якої бродите! Не займайся більше філоложеством. Твій шлях - на бГонєвічьок і чимсь червоним махать во імя міГовой Гєволюціі :-x
дехто з моїх земляків-холуїв користуються не дуже моральним прийомом у публічних усних, або друкованих виступах. А саме - спотворюють слова, що мають відношення до певної національної, або ж класов, чи політичної групи. Тоді у аудиторії може виникнути більш-менш стійка негативна асоціація на це слово, його зміст, чи того, хто це слово вживає. Отак нас америкоси зіштовхують лобами. Та я думаю, що Ви застосували цей гидкий метод не умисно, а скоріше по-молодості.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #18 Сергій з Кривалівки 06.10.2012 09:47
Ужасть, здається мені, що ти й сам - "гражданин" відповідної національності...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 Черкасець 05.10.2012 22:56
Цитую Виталий:
Тільки проблема в тому, що у Кличка освіта--- Переяславський педінститут. Чи може людина з такою освітою займатися політикою. Чи це тепер український Оксфорд чи Гарвард?

Можливо вам невідомо. Віталій Кличко в 2011 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України і отримав кваліфікацію магістра державного управління у сфері суспільного розвитку. Разом зі мною. Щоправда на вступних, на державних іспитах і на захисті магістерської, на урочистостях з нагоди закінчення його не бачили але диплом він отримав. До того ж він кандидат наук (точно не знаю яких але щось пов`язане зі спортом).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #16 комуніст 05.10.2012 20:09
Цитую Анархіст:
Цитую Комуніст:
Адмін, у вас в тексті одручка (російською:"опечатка")-

Який же ти наївний, комуніст. Хтось зробив тобі "одручку" :oops: і сказав, що на "вєлікам і магучєм" це - "опєчатка"? :lol: Як же вас, чужих "пользуют", користуючись слабеньким знанням мови держави, під небом якої бродите! Не займайся більше філоложеством. Твій шлях - на бГонєвічьок і чимсь червоним махать во імя міГовой Гєволюціі :-x
Хочеш на великому могутньому? На цитати: "Ай Моська! Видать она сильна, коль лает на Слона" і ще, будьласочка: "Слюни подбери, Промокашка!". Вибери, що тобі краще пасує. Дякувати не треба. По темі - як "люди підтримують" так звану опозицію, - видно з оцінок біля коментарів. А люди в нас не дурні - вони в СРСР вчилися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 Іван 05.10.2012 15:57
Цитую Ужасть:
Еще одне питання, що «продовжують надходити». До козакив! Довелось бывать на их сборах и одни очень активно занимались вопросами противодействия приезду в Украину евреев (в свете событий в Умани), а еще более агресивно приобретению ими собственности и не дай боже прихода во власть. У меня пытання! У них такая позиция только к брацлавским хасидам-евреям или ко всем??? Что не пишется о присутствии передового отряда опозиции-козаков на этом мероприятии и их позиции. Не слышно и кандидата возрождающего казачество в Чигиринском районе. Заранее прошу прощения у граждан еврейской национальности, мыслей в чем-то обидеть не было.

Троляки!не старайтесь!Люди підтримують опозицію!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Ваня 05.10.2012 14:54
Ой-ой!Скільки тролів налетіло)))Що не пишіть - все одно опозиція переможе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 Виталий 05.10.2012 14:53
Тільки проблема в тому, що у Кличка освіта--- Переяславський педінститут. Чи може людина з такою освітою займатися політикою. Чи це тепер український Оксфорд чи Гарвард?