реклама
реклама
реклама
купити квартиру Черкаси
реклама
купити квартиру Черкаси

Чергову партію гуманітарної допомоги отримали в Черкасах для внутрішньо переміщених осіб, які приїдуть у межах обов’язкової евакуації з регіонів, охоплених бойовими діями. Її передала Черкаська обласна військова адміністрація для облаштування місць прийому вимушених переселенців.

IMG_1912

Місто отримало антисептики, засоби гігієни, зубні пасти й щітки, взуття, одяг, пледи, продукти харчування, посуд, кухонні набори тощо.

Приймала благодійний вантаж Комісія з питань прийому та розподілу гуманітарної допомоги в міській територіальній громаді.

«Це – адресний вантаж під державну евакуацію внутрішньо переміщених осіб, яка планується, – говорить заступниця міського голови, голова Комісії Марина Гаркава. – Черкаська міська рада проводить велику роботу з прийому, обліку й розподілу гуманітарної допомоги. Завдяки чітко спланованим діям нашої комісії ми можемо об’єктивно і своєчасно реагувати на потреби не тільки внутрішньо переміщених осіб та воїнів-захисників, а й багатьох інших соціальних категорій людей, яким потрібна допомога. Ми дякуємо всім донорам, які допомагають черкаській громаді, внутрішньо переміщеним особам та іншим громадянам України в цей нелегкий воєнний час».

IMG_1900_2

Натепер у Черкасах визначили чотири загальноосвітні навчальні заклади, в яких готові розмістити близько двох тисяч внутрішньо переміщених осіб.

«Для цих людей ми намагаємося створити належні умови проживання, – говорить заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна. – Звичайно, хочеться, аби в країні якнайшвидше закінчилася війна, і людям не довелося переживати екстрену евакуацію, однак ми готові підставити плече нашим співвітчизникам будь-якої пори доби. Причому, як наголошує Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко, ми будемо приймати стільки людей, скільки потрібно. Тримаємо гуманітарний тил, і дякуємо Збройним Силам України».

IMG_1918  

Нагадаємо: Комісію з питань прийому та розподілу гуманітарної допомоги в міській територіальній громаді створено рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради 5 липня 2022 року. Її мета – системно обліковувати, контролювати й розподіляти гуманітарну допомогу, яку в умовах воєнного стану нам надають вітчизняні та закордонні донори. Тільки за останні 4 місяці Черкаси отримали більш як на 6,8 мільйона гривень гуманітарної допомоги.

Про це інформує ЧМР.

реклама

Коментарі  

 
+3 #1 ЮЗР 27.10.2022 08:29
Небойсь сама та "комисия" там потом домой с торбами уходит под шумок ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100