реклама
реклама

Україна продовжує зазнавати постійних ударів по об'єктах енергетичної структури, тому в ці дні своєчасна оплата рахунків споживачами стає критично важливою. Вчасна оплата рахунків – можливість закупити електроенергію у необхідній кількості та забезпечити ремонт електромереж області.

13497113835226672395

Про це повідомляє пресслужба ТОВ "Черкасиенергозбут".

Сьогодні ті споживачі, хто з певних причин не оплатив рахунки за спожиту електроенергію, отримають СМС-повідомлення з нагадуванням про заборгованість.

У ТОВ "Черкасиенергозбут" просять тих споживачів, які не оплатили рахунок у цьому місяці, зробити це якомога швидше. Також громадяни, які оплатили рахунок, але все одно отримали повідомлення про наявний борг, мають знати, що причин цього є декілька:

• по-перше, номер телефону у базі Товариства може не відповідати особовому рахунку. Виправити це дуже легко, звернувшись до кол-центру;

• по-друге, платіж міг затриматися у дорозі і кошти ще не встигли потрапити на особовий рахунок. Таке явище частіше спостерігається при оплаті через пункти прийому платежів АТ «Укрпошта» (тут кошти можуть надходити протягом 7 робочих днів), втім, у зв’язку з воєнним станом, затримки можуть виникати і при оплаті через інші сервіси. Тому в такому випадку варто просто зачекати – одразу після надходження кошти у повному обсязі будуть зараховані на особовий рахунок.

• по-третє, при здійсненні оплати могла бути допущена помилка (наприклад, невірно вказано особовий рахунок). У такому випадку слід звернутися до свого Центру обслуговування споживачів чи установи, де було здійснено платіж, для виправлення помилкової оплати.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100