Серед оприлюдненого «Батьківщиною» повного списку кандидатів, яких партія зняла з виборів на користь «УДАРу», черкаських мажоритарників немає. Таке рішення було оприлюднене вчора на з’їзді Об’єднаної опозиції.

Нагадаємо, «УДАР» пропонував зняти на користь своїх людей трьох найрейтинговіших мажоритарників: керівника Черкаського обласного штабу Об’єднаної опозиції Анатолія Бондаренка по 199 виборчому округу, голову фракції ВО «Батьківщина» у Черкаській обласній раді Володимира Греся по 195 округу та координатора Ради опозиційних сил Черкащини Леоніда Даценка по 197 округу.

Черкаські опозиціонери сприйняли таку пропозицію досить категорично. Зокрема, один з опозиціонерів Микола Булатецький назвав таку пропозицію «УДАРу» провокативною.

– Мені, до речі, «УДАР» теж пропонував знятися на підтримку їхнього кандидата по округу №194 – на підтримку Кондратенка. Що я, як ви думаєте, зробив? Послав їх в нокаут. Ну, це боксерська термінологія. А тепер детальніше. «УДАР» запропонував знятися реальним кандидатам. Не знаю, хто це придумав, але це провокація! – заявив учора на прес-конференції Микола Булатецький. – Ми ж обираємо опозицію, а не лохотрон!

За його словами, наприклад, нинішній кандидат від «УДАРу» по Канівському округу Павло Філіпенко – єдиний, хто голосував проти того, щоб притягнути правоохоронні органи до відповідальності за порушення кримінальної справ стосовно турнікетів проти Булатецького.

– Яка це може бути опозиція? Тому я це розцінюю, як провокацію! – ще раз підкреслив Микола Булатецький.

Дивіться також ВІДЕО з прес-конференції.


реклама

Коментарі  

 
0 #28 ks 17.10.2012 17:39
Цитую КС:
Яка це може бути опозиція? Тому я це розцінюю, як провокацію! – ще раз підкреслив Микола Булатецький.

З статті свідчить висновок, що з такими виразами в ВР Булатецький не піде в коаліцію з "Ударом". "Батьківщина" без "Удару" не сформує більшість. Булатецький свідомо зробив акцент на роль Кличка в ВР.

Ох і перекрутили... :o Вириваючи фрази з контексту легко понапридумувати дурниць. :zzz Здоровим глуздом Ви вважаете знімати кандидата з рейтингом 23,6 на користь другого з 2,8? - не смішіть.. Мова йде про те що УДАР не не вступає в нинішню попозицію (говорячи про Черкаську область)! і робити кроки для загальної перемоги (перемоги над владою!)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #27 КС 17.10.2012 15:48
Яка це може бути опозиція? Тому я це розцінюю, як провокацію! – ще раз підкреслив Микола Булатецький.

З статті свідчить висновок, що з такими виразами в ВР Булатецький не піде в коаліцію з "Ударом". "Батьківщина" без "Удару" не сформує більшість. Булатецький свідомо зробив акцент на роль Кличка в ВР.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #26 Сергій з Кривалівки 17.10.2012 15:10
Так так, вчора на Театральному майдані Віталій Кличко урочисто проголосив, що УДАР ні в якому разі не піде на співпрацю з ПР!... Побачимо!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #25 ks 17.10.2012 15:03
Цитую О.ЧУПРИНА:
Така заява базується на його особистих висновках та припущеннях,а висновки людина робить відповідно своїх розумових здібностей,фаху ,освіти,тощо. Зараз іде мова про вибори до Верховної Ради а не до "квартету Крилова".

От що я поганого бачу у вашому повідомленні. А представляли Булатецького як єдиного кандидату від об`єднаної опозиції, чи УДАР себе опозицією вже не вважає? І про майбутню співпрацю не йде мова? Навіщо обирати партії які і далі будуть займатись у В.Р. сварками? Стабільність преорітетів - це якість яку має мати політик, а не куди чи до кого підхильнуть для власної користі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #24 Ужасть 17.10.2012 13:19
Цитую Обізнана:
Цитую Де БЮТ?:
[quote name="Фракція БЮТв облраді"]Фракція політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
/quote]
До обласної ради обрали вищезазнчених опозиціонерів, список формував Т...Г.. і бабка ......а. Із них Полях іде сам по собі, створив в Золотоноші Фракцію БЮТ без Т, Трофімова-сама по собі, Озірний працює на Терещука, Коваленко -довірена особа зрадника Семіноги, Філіпенко йде від Удару.Колісник -працює на якогось...Румик- знявся на користь Костенка. Решта причаїлися і працюють не публічно. Майже вся фракція із зрадників. То який сенс за них голосувати.Ще добавилися із фронта ізмен. ТО чи варто наступати на граблі....???


Ой як харашо все по пунктах розписано. :lol: Дивіться, черкащани, хто є хто. І судіть по ділах їхніх!

По сути это шобло по интересам. А интерес у них один - ВЛАСТЬ!!! А накинув а себя одеяло власти.. легче решать свои личные поблемы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #23 О.ЧУПРИНА 17.10.2012 13:14
Цитую ks:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Те,що ви чули є не виною Булатецького,а його бідою.Така заява базується на його особистих висновках та припущеннях,а висновки людина робить відповідно своїх розумових здібностей,фаху ,освіти,тощо.Ярлик опозиціонер не є перепусткою до ВР,серед кандидатів від Батьківщини по 194,195,197,199 округах є один принциповий бунтівник,один "застенчивый" корупціонер,оди н малоконструктив ний критик,та сумнівно освічений,але амбіційний гравець містечкового рівня.Зараз іде мова про вибори до Верховної Ради а не до "квартету Крилова".

Виступаючи на театральній площі, 2 жовтня, О. Чуприна, заявляв про дружні стосунки та закликав голосувати за Булатецького. Е..ее..., Не пройшло і місяца, а думку змінють, то ще через місяць і не згадають де балатувались :-? не пойдет! :-?

М.Булатецький є принциповий бунтівник,що тут поганого бачите.Голосувати за нього я не закликав,в УДАРу є свій кандидат.Невдала маніпуляція з вашого боку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #22 Обізнана 17.10.2012 12:46
Цитую Де БЮТ?:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #21 ks 17.10.2012 12:30
Цитую О.ЧУПРИНА:
Те,що ви чули є не виною Булатецького,а його бідою.Така заява базується на його особистих висновках та припущеннях,а висновки людина робить відповідно своїх розумових здібностей,фаху ,освіти,тощо.Ярлик опозиціонер не є перепусткою до ВР,серед кандидатів від Батьківщини по 194,195,197,199 округах є один принциповий бунтівник,один "застенчивый" корупціонер,оди н малоконструктив ний критик,та сумнівно освічений,але амбіційний гравець містечкового рівня.Зараз іде мова про вибори до Верховної Ради а не до "квартету Крилова".

Виступаючи на театральній площі, 2 жовтня, О. Чуприна, заявляв про дружні стосунки та закликав голосувати за Булатецького. Е..ее..., яка коротка пам'ять. Не пройшло і місяца, а думку змінють, то ще через місяць і не згадають де балатувались :-? не пойдет! :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #20 ks 17.10.2012 12:16
Багато однакового тексту... Нехай краще Кондратенко відкине своі амбіції та поступиться ;-) . А взагалі, цікаво, чому партія Кличка, знімаючи своїх кандидатів не зачипила Черкаську область? Можливо, бо Фірташ вже й туди своїх людей запустив 8). Тоді все стає зрозумілим: і на перемогу кого працюють, і чого Кондратенко залишився, і дивні рейтинги, і навіть ряди палаток Удару та ПР на концерті пліч-о-пліч... :-x :-x