bbb Безперечним лідером симпатій черкащан є партія «Батьківщина». Відповідно до попередніх даних ЦВК (опрацьовано 23,30% протоколів) за силу Юлії Тимошенко проголосували майже 36% виборців Черкаської області.

Друге місце поки що займає Партія Регіонів – 22%, далі йде «УДАР» - 16%,  КПУ – майже 10% та «Свобода» - майже 9%.

Як повідомлялося раніше, за даними екзит-полів на другому місці на Черкащині йде сила Віталія Кличка «УДАР» - 21%.

На сайті ЦВК спостерігається тенденція при зростанні відсотку опрацьованих протоколів з Черкаської області, показники ПР зменшуються, а показники «УДАРу» зростають.

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 Оксана Колісник 29.10.2012 16:04
Цитую Ужасть:
Очень странная победа... Если верить тому что пока есть..большинство проголосовало за "Батькивщину" как политическую силу, но против ее представителей по мажоритарным округам. Пример..мне звонили с с.Тыньки Чигириского района...
А по 194-му - так все згармонізовано. Канів також - логічно йде. А Тіньки - це там, де зубик "вчепився" мертвою хваткою? То це ж "лом". На жаль, йому на противагу іншої "ломаки" на окрузі не знайшлося. Хоча, думаю Миколі Булатецькому і Зубик був би "по зубах" :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Ужасть 29.10.2012 15:36
Очень странная победа... Если верить тому что пока есть..большинство проголосовало за "Батькивщину" как политическую силу, но против ее представителей по мажоритарным округам. Пример..мне звонили с с.Тыньки Чигириского района, там именно такой расклад. Это еще раз доказывает то, что люди голосовали за бренд "Юля Тимошенко" но против "гетьманов" ее партии. Т.е. люди не доверяют тем, кто по мнению лидеров ООпозиции должен был бы руководить страной. Сыграл факт раскола общества страны на два лагеря: голубые и помаранчевые. Из всех опозиционеров единственные кто еще может претендовать на струтурированну ю опозиционность, это "Свобода", а "Батькивщина" на мой взгляд предпродажный материал. За партию Кличка трудно говорить...поживем увидим..что ее ждет
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Марія 29.10.2012 14:36
Я вітаю черкащан! Перший крок до подолання біло-голубої чуми зроблено!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Нетолерантний 29.10.2012 13:59
Цитую Зви Сало:
Терміново треба міняти керівництво Черкаської міської та обласної Свободи. У партії є перспектива, проте не з теперішніми її місцевими очільниками. Якщо буде розумний підхід із боку Тягнибока, то на майбутніх місцевих та президентських виборах він матиме всі 20% від Черкащини легко. Якщо не більше.

Очолюйте. Сьогодні ось чекаємо на Вас у Каневі, де ми будемо протистояти фальсифікаціям з боку одного відомого олігарха і не менш відомого "героя України". :-?
А ще я переконаний, що результат "Свободи" і зумовлений в тому числі роботою місцевих партійних осередків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Крук 29.10.2012 12:59
Цитую Зви Сало:
Терміново треба міняти керівництво Черкаської міської та обласної Свободи.


Якщо користуватися принципами демократії - ця ініціатива повинна виходити із бажання чи рішення зборів первинних осередків партії, а не окремих дописувачів інтернету.

Бо вже одна партія поміняла всих-і-вся по принципу централізованої вказівки згори - на що маємо відповідний результат, натягнутий, але все-рівно не гідний для того, щоб надалі вони називали себе "партія влади".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Зви Сало 29.10.2012 12:29
Терміново треба міняти керівництво Черкаської міської та обласної Свободи. У партії є перспектива, проте не з теперішніми її місцевими очільниками. Якщо буде розумний підхід із боку Тягнибока, то на майбутніх місцевих та президентських виборах він матиме всі 20% від Черкащини легко. Якщо не більше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Зви Сало 29.10.2012 12:07
Цитую Полишинель:
Более важен вопрос куда уедет Тулуб?


ахаха. згоден
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Полишинель 29.10.2012 12:03
Более важен вопрос куда уедет Тулуб?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 Зви Сало 29.10.2012 11:53
Принципове протистоянння, як на мене, полягає у тому, чи обійде "Свобода" на Черкащині комуністів.

Робимо ставки, панове ;-)