реклама

реклама

«Гідне відзначення дня писемності та мови – ще одне підтвердження того, що усілякі розмови про нібито знищення української мови – відверті провокації тих, хто жадає розколу в суспільстві», – цитує голову Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба його прес-служба.

Фото: procherk.info

Фото: procherk.info


Звітуючи про проведення в області до Дня української писемності та мови в навчальних закладах Черкащини святкових лінійок, мовних конкурсів, вікторин, зустрічей з письменниками, голова ОДА згадав і про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

«Конкурс імені Петра Яцика по праву можна назвати наймасштабнішим інтелектуальним змаганням, адже він об’єднує учасників, які живуть не лише на території Черкащини та України в цілому, а й далеко за її межами», – цитує Сергія Тулуба його прес-служба.

Нагадаємо, у конкурсі беруть участь учні з усіх навчальних закладів України незалежно від типу, форми власності та підпорядкування. У конкурсі беруть участь діти трьох вікових категорій: молодшого шкільного віку (3-4 класи), середнього (5-8 класи), старшого (9-11 класи). Його учасники – учителі, письменники, методисти, громадськість.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #8 Вона 12.11.2012 18:42
http://motivators.ru/sites/default/files/imagecache/main-motivator/motivator-37100.jpg
И этим все сказано ;)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 да-да 12.11.2012 18:30
Цитую Експерт:
Обізнанність очільника області в заходах, які проходять у його області, зокрема і в галузі освіти, це, здається, не є злочином.



))) а вот если бы не знал, сказали бы: "чем он там занимается?"
Хотя так скажут в любом случае.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Правда 12.11.2012 18:29
Цитую Експерт:
Обізнанність очільника області в заходах, які проходять у його області, зокрема і в галузі освіти, це, здається, не є злочином.

А тут любое действие -- преступление! Лишь бы косточки поперемывать да грязи побольше налить. И главное, что повод то всегда находят. Знает Тулуб, что в области происходит -- плохо. А вот не упомянул бы он о конкурсе, сказали бы: Плохой губернатор, раз таких вещей не знает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 да-да 12.11.2012 18:27
Цитую кактус:
А яким боком Тулуб до конкурсу Яцика? Що вони там в прес-службі дурману обїлися??? Тулуб хвалиться на день писемності, що черкаські учні можуть взяти участь в конкурсі Яцика? Тулуб ти сам хоть читав цей текст?? Логіки ноль!


а по-моему, логики у Вас нет. Как по мне, Тулуб не "хвалиться", а говорит о важных для населения вещах. Ведь на Черкасщине языковой вопрос - важен. Не сказал бы он, сказала бы оппозиция. Разве не логично?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 Resto 12.11.2012 15:31
Цікаво,а він десь побував під час цих дат?
А писав диктант національної єдності?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Експерт 12.11.2012 14:51
Обізнанність очільника області в заходах, які проходять у його області, зокрема і в галузі освіти, це, здається, не є злочином.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 кактус 12.11.2012 13:57
ФОТО СУПЕР!!! Тулуб і вірші мабуть не читає!! :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 кактус 12.11.2012 13:56
А яким боком Тулуб до конкурсу Яцика? Що вони там в прес-службі дурману обїлися??? Тулуб хвалиться на день писемності, що черкаські учні можуть взяти участь в конкурсі Яцика? Тулуб ти сам хоть читав цей текст?? Логіки ноль!