Заступник міського голови Черкас з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Зарічна, яка нині виконує обов’язки свого шефа, хвилюється, що чиновники будуть прогулювати роботу за відсутності Сергія Одарича. Про це вона повідомила під час вранішньої наради.


До таких роздумів Зарічну наштовхнула відсутність керівників кількох департаментів на нараді.

– Цей тиждень – високої відповідальності. Кожному доведеться показати, хто чого вартий. Особливо в плані дисципліни. Я вас прошу, щоб в департаментах всі люди були на роботі. Щоб ніякої біготні по місту, – наголосила заступниця мера.

Також Людмила Зарічна попросила директора департаменту охорони здоров'я Олега Стадника перевірити чесність усіх лікарняних.

– Зараз наші лікарні стануть «отстойніком для збитих льотчиків. Всі різко «похворіли», тому що треба робити дороги, до зими готуватись, фінансовий рік завершувати… Так не робиться! Я сама знаю, скільки вже на «лікарняних» директорів СУБів, КП… – сказала Людмила Петрівна.

Проте опісля зауважила, що «сама недавно з лікарняного та претензій до лікарні немає».

– Здорові люди пішли на лікарняні… Сильні керівники так не роблять! Якщо слабкі, то треба йти займатися тою роботою, де будуть за тебе думать, – резюмувала Людмила Зарічна.

реклама

Коментарі  

 
+1 #8 Галина 15.11.2012 13:22
Цій жінці з кланом ОДАРИЧА не справитись!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 антон 14.11.2012 14:10
слава БОГУ.нашолся человек который заставит этих лентяев робыть.а не создавать видимость работы
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Новый Гость 13.11.2012 22:22
А кто спросит с Одарыча за его супер командировки по белу свету.
В России уже начали спрашивать с чиновников?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 Смайл 13.11.2012 20:30
Капєц. Коли мені було років 8 і директор школи поїхав кудись на курси, наша класна кожен день нам таке розказувала :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #4 ktd 13.11.2012 17:52
Цитую Заозерна:
Цитую Новый Гость:
Какие глубокие мысли,какая забота о деле.???
Да вас там всех давно разогнать надо -
дармоедов и бездельников.

Новый гость, а ви чим в житті займаєтесь? Ну,звичайно, крім писанини на форумах та в інтернеті?

Аргумент "сперва добейся" в споре - заранее проигрышная позиция.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #3 Заозерна 13.11.2012 15:08
Цитую Новый Гость:
Какие глубокие мысли,какая забота о деле.???
Да вас там всех давно разогнать надо -
дармоедов и бездельников.

Новый гость, а ви чим в житті займаєтесь? Ну,звичайно, крім писанини на форумах та в інтернеті?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #2 Новый Гость 13.11.2012 12:19
Какие глубокие мысли,какая забота о деле.???
Да вас там всех давно разогнать надо -
дармоедов и бездельников.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #1 choe 13.11.2012 11:20
щодо лікарняних то треба запозичувати досвід тих країн, куди так полюбляємо їздити. є практика обмежень- коли в рік ти можеж офіційно "хворіти" лише десять днів. мед огляди, всілякі тести, ті ж спартакіади- боріться за покращення стану здоров"я. сором за державу, де стільки людей ( ще й в робочий час)"оформляють групу"