Міський голова Черкас Сергій Одарич не впевнений, що правильно проголосував на парламентських виборах, що відбулися у жовтні. Про це він написав на сторінці журналістки Мирослави Гонгадзе у соціальній мережі «Фейсбук».

У коментарях він почав захищати свою позицію щодо того, що вибори у цьому році нічим суттєво не відрізняються від тих, що були у 2007. Нагадаємо, таку думку він висловив у програмі «ЧАС-Time» у п’ятницю.

«Ви забули з 2007, як одностайно голосували в СІЗО, як губські і савченки «робили» протоколи в черкаських селах (тоді, правда, на користь БЮТу)? А що витворяв Луценко? Таке я зустрічав тільки в Білорусі – «нагинали» всіх власників готелів, щоб ті щоденно надавали письмові звіти начальникам УВС про кожного постояльця з персональними даними і метою приїзду. А як намагалися нагнути мерів розміщувати по містах біг-борди «Нашої України»? Трагедія України в тому, що і влада, і опозиція –однакові. І однаково вважають допустимим «перекидатися» голосами виборців на свій розсуд... Це, до речі, підтверджується тим, про що я сьогодні говорив: НІХТО НЕ СІВ ЗА КРАДІЖКУ ГОЛОСІВ! Ні після 2004-го, ні після 2006-го, ні після 2007, ні після 2010-го...» - пише Сергій Одарич.

На запитання про те, за кого ж голосувати виборцям, якщо всі однакові, Сергій Олегович зауважив:

«Складно сказати. Я вперше в житті довго вагався. І досі не впевнений, що зробив правильний вибір...» - відповів мер Черкас.

реклама

Коментарі  

 
0 #8 Оксана Колісник 21.11.2012 00:58
Цитую Resto:
Та ні,він дописав на бюлетні ВІЛЬНІ ДЕМОКРАТИ і бюлетень пішов у відро :lol: :lol: :lol:
Але партєйка Сергія Олеговича на виборах підробилася. Не на Черкащині - в інших областях за...
ли своїми (регіонівськими ) спостергічами та членами виборчі комісії...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Resto 19.11.2012 11:45
Та ні,він дописав на бюлетні ВІЛЬНІ ДЕМОКРАТИ і бюлетень пішов у відро :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Оксана Колісник 19.11.2012 10:25
Цитую Новый Гость:
Какой он политик, какой он деятель???.
Пр......ка, братан Бродского.
Бамбило бюджета.
А січас забігає "Ужаааасть"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Сергій Борисович 18.11.2012 23:33
Зайдешь ко мне в администрацию, я тебе объясню насчет сомнений
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 Новый Гость 18.11.2012 21:47
Какой он политик, какой он деятель???.
Пр......ка, братан Бродского.
Бамбило бюджета.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Ратуша 18.11.2012 20:10
Цитую Хочу все знать:
Интересно, какой же выбор сделал Одарич? неужели за Оппозицию проголосовал, и теперь Регионам слабо признаться. Вообще, очень странно, когда общественный деятель такого уровня боится публично заявить о своих политических предпочтениях!

Дуууууже ввжливий голос !
Залишив інтригу.
Громаді плюнути в обличчя не вигідно, а владі ще зарано, хоча руки сверблять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Оксана Колісник 18.11.2012 19:44
Цитую Хочу все знать:
Интересно, какой же выбор сделал Одарич? неужели за Оппозицию проголосовал, и теперь Регионам слабо признаться. Вообще, очень странно, когда общественный деятель такого уровня боится публично заявить о своих политических предпочтениях!
Важко було робити вибір усім, а Сергію Олеговичу важко ще і його оголошувати. Тут, як кажуть, "крок уліво, крок управо, підстрибом" - усе єдино". А ще важче думати про те, що робити далі. Кондидатом в депутати не висунешся, бо ж тобі "кой-хто" скажуть, що вибори зривалися "під Одарича". А ще необережні натяки на власну політтехнологіч ну геніальність (про собачку власну там ішлося) унеможливить виправдання типу: "Я ні при чому тут". Співчуваю! Ох і важкоооо...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Хочу все знать 18.11.2012 16:49
Интересно, какой же выбор сделал Одарич? неужели за Оппозицию проголосовал, и теперь Регионам слабо признаться. Вообще, очень странно, когда общественный деятель такого уровня боится публично заявить о своих политических предпочтениях!