реклама

реклама

Черкаські «ударівці» сьогодні вирішили відповісти на закиди одного з лідерів «Батьківщини», віце-спікера парламенту Миколи Томенка на їх адресу. Нагадаємо, що учора в Черкасах віце-спікер ВРУ Микола Томенко докоряв політичним союзникам, які не послухалися і не зняли своїх кандидатів в мажоритарних округах на користь кандидата від Об’єднаної опозиції. Найбільше дісталося «ударівцям» і сьогодні вони вирішили відповісти, бо, мовляв, чаша терпіння вже переповнилася…

– Ми не є ініціаторами чварів. Ми толерантно мовчали, але це сприймалося як слабкість, а не дипломатичність. Ми й надалі дотримуватимемося партнерських і дружніх відносин. І закликаємо «Батьківщину» робити те саме, – зазначив член політради обласної організації політичної партії «УДАР» Михайло Малінін. – Учорашня прес-конференція Миколи Томенка переповнила чашу нашого терпіння. Ми проти спекулювання на підсумках голосування і пошуках винного в програші опозиційних кандидатів на мажоритарних округах.

Михайло Малінін нагадав, що «УДАР» свого часу пішов назустріч опозиції і зняв двох своїх кандидатів на користь Олександра Сінгаєвського (округ №196) та Максима Полякова (№200). Але ці опозиційні кандидати не пройшли до парламенту, тож, мовляв, за провал повинна відповідати Об’єднана опозиція.

– Ми ж не звинувачуємо опозицію, що вона виставила слабких кандидатів!.. Тож не треба валити все на «УДАР»,  – зазначив Михайло Малінін.

«Ударівці» також назвали Миколу Томенка «весільним генералом», зауваживши, що це вони днювали й ночували під 194-ю і 197-ю окружною виборчою комісією, захищаючи перемогу кандидата від опозиції Миколи Булатецького та Леоніда Даценка, у той час як Микола Володимирович тільки приїздив до Черкас чи Канева, щоб «засвітитися».

Роз’яснили «ударівці» і стосовно закидів щодо кандидата від «УДАРу» на посаду міського голови Кам’янки, які стосуються самовільного використання символіки Об’єднаної опозиції на своїх листівках. За словами «ударівців», непорозуміння вийшло через те, що їхній кандидат заручився підтримкою у керівників кам’янських районних осередків «Фронту Змін» та «Свободи». А тоді виявилося, що ці керівники не погодили свої дії з обласним керівництвом.

– Представники «УДАРу» ніколи не були й не будуть хлопчиками для биття! Можемо постояти за свою політичну силу і країну, – запевнив Михайло Малінін. – А Микола Володимирович має визначитися: чи він друг, чи ворог «УДАРу». Якщо ворог, то до нього немає питань…

У свою чергу, голова обласної організації «УДАРу» Віталій Іляшенко зазначив, що, не дивлячись на непорозуміння стосовно використання тієї чи іншої символіки кандидатами в мери Кам’янки, усі опозиційні сили повинні досягти компромісу.

– Ми заявили про готовність зняти свого кандидата на користь «Батьківщини». Єдиним питанням, яке слід врегулювати, то це те, чи ми знімаємо свого кандидата на користь іншого, чи знімаємо його і він просто не бере участь у виборах, – сказав Віталій Іляшенко.

Віталій Іляшенко також повідомив, що знайшовся кандидат на посаду Черкаської міської організації партії «УДАР» – це Андрій Кондратенко, який вже засвітився як кандидат на посаду нардепа в окрузі №194.

реклама

Коментарі  

 
+1 #25 Мамай 06.12.2012 13:48
По авторитету Іляшенко проти Фурмана зовсім ніякий.Василь Фурман всім доказав чого вартий.Його рейтинг на виборах дуже позинив Анатоль Бондаренко,який порозкидав листівки,що Фурман знявся на його користь і люди,які хотіли проголосувати за Фурмана-віддали свої голоси Бондаренку.За Фурманом майбутнє Черкаського УДАРУ,а Іляшенко навіть не висунув свою кандидатуру по мажоритарці,а зховався в список УДАРУ,бо за нього,як за особистість не проголосував би ніхто.Немає майбутнього в Черкаського УДАРУ з Іляшенком.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #24 Кряк 06.12.2012 13:27
Цитую Ключка Інна:
Цитую Крук:
"Віталій Іляшенко також повідомив, що знайшовся кандидат на посаду Черкаської міської організації партії «УДАР»....." - дивно, а в Статуті УДАРУ наче написано, що голови парторганізацій обираються конференціями, а не "знаходяться" керівництвом вищестоящих парторганів.
Структуру потрібно розвивати, з людьми працювати бо на одних інтернет-публікаціях і особистості лідера довго не проїдеш.

До вашого відому, шановний, конференцію або Збори скликає обласна організація партії і головуючий подає кандидатуру на дану посаду, тому Віталій Іляшенко, як голова облорганізації пропонує дану людину. От і все! Не перебільшуйте! Дивними і не потрібними коментаряями ви просто задурюєте" читачам голову і антиінформуєте їх.

Ільяшенко дуже слабенький для голови обласної організації партії.Попереду вибори Президента і на них треба мати хороших керівників.Кличко хай думає. А Фурман кандидат сильний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #23 Ключка Інна 05.12.2012 23:29
Цитую Крук:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #22 Ужасть 05.12.2012 10:50
Цитую Крук:
"Віталій Іляшенко також повідомив, що знайшовся кандидат на посаду Черкаської міської організації партії «УДАР»....." - дивно, а в Статуті УДАРУ наче написано, що голови парторганізацій обираються конференціями, а не "знаходяться" керівництвом вищестоящих парторганів.
Структуру потрібно розвивати, з людьми працювати бо на одних інтернет-публікаціях і особистості лідера довго не проїдеш.

А не могли бы вы выложить..хоть одной цифрой по каждой партии опозиции, сколько же они насчитывают в области членов этих самых партий?? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #21 Крук 05.12.2012 10:15
"Віталій Іляшенко також повідомив, що знайшовся кандидат на посаду Черкаської міської організації партії «УДАР»....." - дивно, а в Статуті УДАРУ наче написано, що голови парторганізацій обираються конференціями, а не "знаходяться" керівництвом вищестоящих парторганів.
Структуру потрібно розвивати, з людьми працювати бо на одних інтернет-публікаціях і особистості лідера довго не проїдеш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #20 Гонта 05.12.2012 09:49
Цитую Доктор:
Есть два варианта. Удар отмежевывается от оппозиции и пацанам дали установку на скандал. Второй - черкасские ударовцы - де*****.

Третій варіант:
З повагою, як до рівних партнерів відноситися до політичноє сили, яка отримала велику підтримку суспільства.
Для "об"їденої" опозиції "Удар" це кістка в горлі, а Партія регіонів залишається найзручнішим політичним опонентом при організації віборчої компанії.
"Об"їдені" розуміють що їх могильщиком є не Партія регіонів, а свіжі політичні сили яким українці готові надати новий кредит довіри.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 199-й 05.12.2012 02:47
Цитую Лариса:
Цитую кактус:
хлопці, може б ви вже якось притихли. Хто вас слухатиме? :-*

Ці ............ Малінін та Іляшенкл гадають,що вони мають якусь вагу на політичному олімпі області.А самі повний НУЛЬ і ніхто з ними не рахується.Навіть Томенко з Бондаренком їх попустили,а що вже казати про регионалів.Сам Кличко-це безперечно лідер,але команда в нього-це якесь шобло.

Колеги, хто такий Бондаренко і як він себе проявив Ви можете прочитати тут: http://glavcom.ua/articles/8820.html
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 199-й 05.12.2012 02:45
Цитую Мояборода:
Іляшенку не вистачило трохи для дого,щоб попасти у Верховну Раду.Він був у списках 38,а пройшло 34.Все ходив та бідкався,казав-от якби з тими,що поперед мене щось трапилось,то я б пройшов би.І це про товаришів по партії.ГАНЬБА такого партійцю.

Я думаю, що у Іляшенка все попереду ще. Не потрібна йому заздрити та підставляти. Потрапити на 38-ме місце це теж певна заслуга в його роботи і саме відставання у 4 місця від прохідних списків йому дозволять за рік-два набрати тих оборотів в роботі, щоб підготовленим зайти у Верховну Раду України.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 199-й 05.12.2012 02:41
Цитую Фурман:
Цитую Петерс:
Є інформація з Києва,що обласну організацію УДАРУ найближчим часом має очолити доктор наук Василь Фурман.

Так була пропозиція очолити Обласну організацію УДАРУ,але поки що роздумую.Віталька Іляшенко .............................тому від керівництва до нього є певні питання..................

Як може очочити обласну організацію кандидат-мажоритарщик, який показав 4 місце на виборах до верховної ради по 199 округу? Як мінімум центральний штаб такі речі враховує у своїх рішеннях, а Віталій Іляшенко показав 6-те місце по результативному партійному рейтингу зі всіх областей України
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 Андрій Діденко 05.12.2012 00:28
Цитую Лариса:
Цитую кактус:
хлопці, може б ви вже якось притихли. Хто вас слухатиме? :-*

Ці ............ Малінін та Іляшенкл гадають,що вони мають якусь вагу на політичному олімпі області.А самі повний НУЛЬ і ніхто з ними не рахується.Навіть Томенко з Бондаренком їх попустили,а що вже казати про регионалів.Сам Кличко-це безперечно лідер,але команда в нього-це якесь шобло.


Ключова, вступна фраза автора: Малінін та Іляшенко. Тобто не дивлячись на те, що друга особа є керівником "облудару", автор в своєму перерахунку осіб, першим називає Малініна, а не Вітальку бо сам з ним не рахується, які всі інші.:)))

Тож у Мишка з т.з. автора більше шансів щодо політичної самореалізації ніж у Іляшенка. І це дуже радує, оскільки народ просікає профанативні настрої "вождя" облудару і його команди. А відносно Личка то коментувати нема чого. Давній друх вождя, який такий же профан автор, як і сам вождь