Близько 60-70 листів з пропозиціями співпраці отримує щодня міський голова Черкас Сергій Одарич після того, як розмістив у соціальній мережі Фейсбук оголошення про пошук молодих, енергійних, талановитих людей для роботи у виконкомі чи в комунальних підприємствах на будь-яких посадах.

– Усі звернення розглядаю сам. З листів, що надходять, близько десятка дуже цікаві. З більшістю людей я зустрівся. З іншими зустрінуся ще на цьому тижні. Загалом я дуже задоволений залученням молоді до роботи, – зазначив сьогодні на прес-конференції Сергій Одарич.


У зверненні в соцмережі мер писав: «Останній рік особливо загострив кадрову проблему. Ми вийшли на принципово інший рівень розвитку. Вже можемо не лише «латати дірки», але й будувати. І виявилося, що будівничих нема. Архітектори, проектувальники, інженери - носії совкового менталітету, світогляду минулого. А потрібний світогляд майбутнього. Долучайтеся!»

Нині ж Сергій Одарич підтвердив, що у першу чергу влада потребує підсилення архітектурного блоку.

– Місто має генеральний план, але не має плану поквартальної забудови. Нам необхідно в найкоротші терміни це зробити, щоб повністю мати концепцію забудови набережної, розвитку центральної частини міста, розвитку колишніх промислових зон, наприклад, в районі 700-річчя тощо. Бо ми ці зони не бачимо промисловими, але якими вони мають бути – відповіді немає. Так само треба завершити план забудови колишнього полігону. Бо, нажаль, впродовж останніх 20 років Черкаси забудовувалися стихійно… Ви небагато знайдете міст з такою хаотичною забудовою, де поєднується висотна і одноповерхова забудова. Більше того, є унікальні речі. У нас в межах одного кварталу планувалася промислова і житлова забудова. Де ще таке є? – дивувався Сергій Одарич.

Міський голова зазначив, що місто повинно йти попереду, а забудовники позаду, втілюючи єдину концепцію розвитку міста.

реклама

Коментарі  

 
+2 #16 мурло 15.12.2012 19:16
Цитую Думка:
Капут, нечувано-то коли так будують, як будували Черкаси..болісно, що місто завжди було випробувальним полігоном

М1сто було, коли тут жили сам1 черкащани, а не при1жж1 горе-реформатори. Зле т1льки й пос1вае -зло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 который здесь 15.12.2012 19:14
Цитую Хм:
а з перевізниками він зустрітися не хоче? :-?

З перев1зниками -ще рано. ..мабуть...а може й чекае вже за кутом Харон.Хто ж його знае.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 который здесь 15.12.2012 19:13
Цитую европеец:
що тільки непридумае пан великий комінатор щоб щей забудовників на коліна поставити,не парьтесь вже і так на колінах

Комбинатор отрабатывает киевский харч, придумывая все свои бредни по флагоустройству города. Каждому флаг в руки -и вперед , или бензопилу ...и вперед.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 вадик 15.12.2012 19:10
Цитую Майор М...............:
Цитую choe:
то це вирок головному архітектору ?

Так точно.Упир зараз у дємбєльській відпустці. Розмова з Одаричем вже відбулася. Микола Михайлович сказав приблизно таке- не хочу бути співучасником вбивства міста.І ще щось добавив, запис неякісний.

А что же раньше Упырь соглашался город уничтожать ? Не сошлись в цене теперь?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 вадик 15.12.2012 19:09
Да он просто выказывает презрение о*цам-бессловесным -нате-ешьте : хочу повалю памятник , хочу -срублю не мной посаженные деревья, хочу- выкину миллионы в Дворец Дружбы( очень своевременная реконструкция!) ,хочу -закатаю доляры в асфальт, хочу- куплю троллейбусик поиграться, как с детской машинкой(видно в детстве недополучил желаемого) ,хочу- обгажу все советское- особенно специалистов -архитекторов(ко торые не поддерживали на заседаниях шиз**дные идеи керманыча), хочу-.....так чего же еще явно и тайно хочет сотворить с городом и его гражданами - Нерон-Одарыч?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 смотрящий 15.12.2012 19:02
За что именно Одарич так ненавидит Советское Прошлое??? Что так рьяно уничтожает архитектуру Черкасс??? За что казнит деревья???
Что-то здесь НЕЧИСТО ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 VIP 11.12.2012 10:52
Зі своїм "світоглядом майбутнього" він вже "побудував" найдорожчій в місті ЗРАЗОК Доступного житла в мікрорайоні "Яблуневий" що по вул. Ватутіна більше ніж за 1 мільйон гривень (без урахування вартості інженерних комунікацій). Будиночки, що мають зводитись на протязі 2-3 місяців Одарич будує вже понат 2 роки, і що саме цікаве - НЕ ДЛЯ ПРОДАЖУ! Взагалі це типово для С.О.О. "забувати" те, у що він іщє не так давно "свято вірив".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Василь 11.12.2012 10:37
Треба запросити архітеторів з Північної Кореї :sigh:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Майор М............... 11.12.2012 10:02
Цитую choe:
то це вирок головному архітектору ?

Так точно.Упир зараз у дємбєльській відпустці. Розмова з Одаричем вже відбулася. Микола Михайлович сказав приблизно таке- не хочу бути співучасником вбивства міста.І ще щось добавив, запис неякісний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Крук 11.12.2012 09:03
шукай не шукай молодих-талановитих, а заміну Карясю і Радуцькому не так просто знайти. :lol:
А залучати до роботи потрібно людей, які вже мають якийсь досвід - архітектор повинен спочатку щось уже побудувати, а не тільки тягнути ідеї з іноземних форумів та влаштовувати творчі експерименти.