реклама

реклама

Учора в столиці на запрошення Міжнародного республіканського інституту міський голова Черкас Сергій Одарич презентував позитивний досвід реформ, які були проведені у місті за грузинським прикладом.

На конференції щодо перспектив місцевого самоврядування в Україні виступав також керуючий справами виконкому Микола Кудрявцев, котрий познайомив присутніх із тонкощами надання адміністративних послуг на місцевому рівні.

На конференції присутні також мер Тбілісі Гігі Угулава, мер міста Руставі Каха Гургенідзе та посол США в Україні Джон Тефт, інформує прес-служба Черкаського міськвиконкому.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 динозавр 28.12.2012 22:02
ох вже т1 *морду ратори* , аж поки все КГБ 8) не прочитае -не виставлять на майданчик кор-р-р-ректних :cry: дис- кус-кус -с1й
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 динозавр 28.12.2012 22:00
Цитую Смолоскип:
Це чергове о*козамилювання Одарича та його сателіта Кудрявцева. Ну що вони хорошого зробили для Черкас? Набралися кредитів, які повертати нам. Хоча б дороги почистили після снігопаду. А те шо Одарич вміє одурманити, то це точно. Його ще й наші громадяни на третій термін оберуть.

от бачиш :lol: :lol: :lol: вже сн1г й сам розтанув ,на шо ж його чистити? :-* :o :-? грошенята й так до рук прилипнуть :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 федор принципиальный 25.12.2012 16:35
нас одурич за дураков держит ему что в киеве верять что черкассы мисто успиху и райский уголок если это так то международный республиканский иститут это сумасшедший дом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 динозавр 25.12.2012 12:21
разом з товаришем Сааховим, ой вибачте , :P ,з Саакашвил1 , в1н в1дбудовуе *св1тле майбутне* -вирубуе дерева, щоб як найдольше було видно його рехформи... :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Комуніст 16.12.2012 17:25
Цитую комуніст:
Сьогодні - 14грудня - в День визволення Черкас. Мер цього міста навіть не був на урочистостях, а "Прочерк" цю дату проігнорував взагалі (прогляньте стрічку новин за день). Меру - ганьба, а за інформвидання - сумно.

Чи випадково, а чи ні- "незаангажована" ТРК "Вікка" теж "забула" про День звільнення Черкас від першої хвилі фашизму. "Меня не покидают смутные сомнения — у Шпака магнитофон, у посла медальон…" :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Смолоскип 15.12.2012 15:39
Це чергове о*козамилювання Одарича та його сателіта Кудрявцева. Ну що вони хорошого зробили для Черкас? Набралися кредитів, які повертати нам. Хоча б дороги почистили після снігопаду. А те шо Одарич вміє одурманити, то це точно. Його ще й наші громадяни на третій термін оберуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 канделаки 15.12.2012 00:45
чистый б**ван
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 комуніст 14.12.2012 23:44
Сьогодні - 14грудня - в День визволення Черкас. Мер цього міста навіть не був на урочистостях, а "Прочерк" цю дату проігнорував взагалі (прогляньте стрічку новин за день). Меру - ганьба, а за інформвидання - сумно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 Валерій 14.12.2012 20:21
Ага, тому в силу успішності грузинських реформаторів уряду Саакешвілі одного за одним зараз арештовують та звинувачують в корупції! Достойний приклад!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #1 Сергій з Кривалівки 14.12.2012 20:03
У нашому місті були проведені реформи за грузинським досвідом"..... Ну клоун, ну насмішив!.... А піаритись уміє, цього не віднімеш...