реклама

реклама

Голова Черкаського обласного штабу Об’єднаної опозиції Анатолій Бондаренко вважає, що нардеп Леся Оробець не має морального права говорити про чистки в партії «Батьківщина». Про це він повідомив журналістам місцевих ЗМІ на зустрічі в ресторані японської кухні «Yoshi», куди запросив їх, щоб «підвести підсумки і дати відповіді на всі найгостріші запитання».

– Я б хотів, щоб Леся Оробець сама відповіла, кого вона хоче чистити в «Батьківщині», бо вона не є членом «Батьківщини»! І мені здається, що людина, яка голосувала за звільнення Тимошенко з посади прем’єр-міністра, не може мати морального права говорити про чистки в партії, – сказав Анатолій Бондаренко. – Я пам’ятаю, як вона непогано відпрацювала на 194-му окрузі. Виносила, зокрема, і мені подяку, що я її тоді ізолював від бандитів. А тут різко через деякий час вона змінює точку зору. Можливо, через мої критичні зауваження на адресу «Фронту змін». Адже перші тушки з’явилися саме там.

Читайте також: Діяльність голови Черкаського штабу опозиції в «Батьківщині» аналізуватимуть після свят

Анатолій Бондаренко згадав про тушок Табалових, які потрапили у список Обєдананої опозиції за квотою черкаського «Фронту змін».

– А мені дійсно прикро, що 90% керівників партійних організацій «Фронту змін» – це люди Табалових. І на сьогодні нам стає відомий факт, хто де на кого працював. Можливо, це мала на увазі Леся Оробець? Тоді так, не в «Батьківщині», а у «Фронті змін» треба зробити чистку. Бо ми два роки тому ніяк не могли відчиститися від тушок, а тут знову вони з’явилися. А я доповідав три місяці тому, що так буде. Бо після того голосування на сесії облради, де лише підприємства Табалових отримали дозвіл на розробку родовищ прісних підземних вод, так і мало статися. Крім них, жодне підприємство Черкаської області без благословіння регіоналів не отримало дозволу. Такі підприємства як «Богдан», «Бондюель», «Нібулон» не отримали дозволів, – наголосив Анатолій Бондаренко. – Ми ж свої підсумки підбили. Там, де керівниками штабів були члени «Батьківщини», нормальний результат. Наприклад, на моєму – Жашківському окрузі – можу навести приклад: середній показник за «Батьківщину» складав 42%, а за Партію регіонів – 12%. А найбільше за регіоналів чомусь проголосували в Уманському окрузі – 33%, де керівництво опозиції було саме від «Фронту змін»…

реклама

Коментарі  

 
+3 #25 Опозиція 28.12.2012 12:46
БондЦитую Голубиха:
Толю,ти б ще в ресторан"Государь" запросив журналістів та показав,селянам ,яких називаєш продажними,як треба шикувати.Цеж верхня ступінь тупості-запросити журналістів на зустріч в КАБАК.А рахунки журналістів хто оплатив ???Чи ти сам їв-пив,а журналісти в рота заглядували,як ти королівськими креветками з лангустами СМАКУЄШЬ ???Нерозумно це Толю-робити зустрічі в кабаку.

В Колі ......... в кабаку в Лисянці теж робив зустрічі з журналістками............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #24 Голубиха 27.12.2012 14:39
Толю,ти б ще в ресторан"Государь" запросив журналістів та показав,селянам ,яких називаєш продажними,як треба шикувати.Цеж верхня ступінь тупості-запросити журналістів на зустріч в КАБАК.А рахунки журналістів хто оплатив ???Чи ти сам їв-пив,а журналісти в рота заглядували,як ти королівськими креветками з лангустами СМАКУЄШЬ ???Нерозумно це Толю-робити зустрічі в кабаку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #23 Ужасть 26.12.2012 10:44
Цитую Об’єднана Опозиція:
Він заробляв бабло, зливав округи та продавав Батьківщину.
Він тягнув зі штаба кошти на свій округ та не розраховувався з людьми.
У нього влада і гроші, а у нас біда і борги!
Толю треба зупинити!
Та ми його зупинимо!
Об‘єднана опозиція…


Толя ваши проблемы не решит. Вы з многочисленного гетьманата опозиции начинайте.
"Аваков рассказал как Яценюк от стыда хотел сложить депутатский мандат. Хотел, но не сложил..."
:lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #22 Об’єднана Опозиція 25.12.2012 18:46
Він заробляв бабло, зливав округи та продавав Батьківщину.
Він тягнув зі штаба кошти на свій округ та не розраховувався з людьми.
У нього влада і гроші, а у нас біда і борги!
Толю треба зупинити!
Та ми його зупинимо!
Об‘єднана опозиція…
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 Ужасть 25.12.2012 15:48
Цитую Згадав:
Цитую Ужасть:
А потому что Вильни димократы предложили им возглавить комитеты по земле...правда если покинут этот самый "Фронт.." :lol:

Просвещаю
Комісія З питань земельних відносин, архітектури, містобудування та реклами
Партия Регионов 30.8%
Вільні демократи 53.8%
Комунисти 7.7%
Удар 7.7%
Так скажите у кого "контрольній пакет" голосов для принятия любого решения??? И это стало возможным благодаря "Фронту измен" :P
Ну і чому ж тоді комісію очолює регіонал, УЖАСНИЙ ви наш математик?
Не спрыгивайте с темы. Скажите есть ли фракция "Фронта измен" в горисполкоме а если была, то куда она подеваласть?? И кто ответил за это маленькооое недоразумение :roll: А что касается головы и большинства... в ОЧЕРЕДНОЙ раз постараюсь на пальцыах вам донести до... Головой В.Рады был Литвин (Народная партия) но все решения принимались большинством партии регионов :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 СБ 25.12.2012 15:38
Що за місце таке для прес-конференції - «Yoshi»?! Чи Толя спєцом затіг акул пера між мідії, кальмари та інші морепродукти? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 СБ 25.12.2012 15:36
Цитую Згадав:
Ну і чому ж тоді комісію очолює регіонал, УЖАСНИЙ ви наш математик?

Не ображай математиків, порівнюючи з ними цю Ужасть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #18 Згадав 25.12.2012 14:20
Цитую Ужасть:
А потому что Вильни димократы предложили им возглавить комитеты по земле...правда если покинут этот самый "Фронт.." и станут самыми вольными димократами :lol:

Не несіть ахінеї. Земельну комісію як очолював регіонал - так і очолює. До того ж, голову будь-якої комісії обирають самі члени комісії а не депутати. Так що продовжуйте "случайно узнавать" далі.

ЗГАДАВ, но не вгадав :lol: :lol: :lol:
Просвещаю....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Ужасть 25.12.2012 12:54
Цитую Згадав:
Цитую Ужасть:
Цитую Черкасець:
Кого і від кого ти там ізолював, пройдисвіте? Ти слідкуй за словами і не приписуй собі людських заслуг.


Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Екс -Короп 24.12.2012 19:11
Де,була та Старікова, сиділа десь бухгалтерішком, коли Толік тьомной - тьомной ноченькой, з "болгаркою", шарахався, як рижі коти, від сторожів тракторних бригад, а сьогодні вона хоче очолити обласну ВО Батьківщину?