реклама

реклама

ed279f07935d1c46f3868f3746d081f6 «Персона нон грата»! Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб вимагає від посадовців області та міста Черкаси не сприяти в роботі корпорації «Богдан». Губернатора обурює, що «Богдан» не пішов на зменшення вартості автобусів, які обласна влада має намір закупити в рамках програми «Шкільний автобус». «385-400 тисяч гривень! Могли б піти нам назустріч та на якусь тисячу зменшити ціну», - гнівався Сергій Тулуб в ході засідання  колегії облдержадміністрації у п’ятницю, 28 січня.

«Персона нон грата! Чули, Сергій Віталійович?», - наказав губернатор своєму першому заступнику Рябцеву. – І вам кажу, Вікторе Анатолійовичу (Беззубенко, перший заступник міського голови Черкас – Ред.). Вони там бігають до вас з різними питаннями».

реклама

Коментарі  

 
+4 #18 Фігаро 06.02.2011 09:22
http://s45.radikal.ru/i110/1102/ee/b9476c9ec937.jpg
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 Юрист 31.01.2011 17:04
Видимо у губернатора, как и у всех в ПР, тяжко со знаниями... г-н Тулуб, видимо, не силен в значениях слов персона и non grata... и как политик такого уровня может позволить себе такие высказывания в адрес бизнеса?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #16 Алим 30.01.2011 16:37
Если-бы кто-то позволил себе что-то подобное в отношении НПО "РОТОР", не завидую тому ОРЛУ-оратору,который скорее всего НЕ ЛЕТАЕТ,а горы ......ет. Завтра же собрание трудового коллектива,недо верие ОРАТОРУ,обращен ие к ПРЕЗИДЕНТУ УКРАИНЫ , он не заинтересован держать на таких должностях политически НЕЗРЕЛЫХ(может быть безнадежно ПЕРЕЗРЕЛЫХ)люде й.Боритесь,ПРАВДА на ВАШЕЙ стороне,МАТЕРИА ЛЬНОЕ производство ПЕРВИЧНО,все остальное-ВЗДОР! Всегда с ВАМИ !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #15 Бровко 30.01.2011 13:28
Нічого дивного, все робиться по "донецькі". Для того щоб бізнесмен заповажав владу, потрібно його зашугати і поставити в стойло
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #14 сашко 30.01.2011 11:45
Профсоюз БОГДАНУ обурений таким стилем роботи Тулуба.1 лютого приєднуємось до акций протесту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 САШКО 29.01.2011 23:36
СЕРГ. БОР. Пора спускати на цей БОГДАН всих СОБАК. Це ж ВАШ стиль.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #12 Експерт 28.01.2011 22:20
Уявляю які наслідки були б для державного посадовця такого рівня у правовій європейській державі за такі публічні, мяко кажучи, не дуже коректні висловлювання...Зате у нас можна все і без усяких наслідків.
Ви десь чули, щоб топ менеджери великого бізнесу робили якісь заяви, а тим більше погрожували партнерам? Ні, вони тихенько пруть плуга і, не зважаючи на масу протиріч, - ДОМОВЛЯЮТЬСЯ! Бо лише тоді виграє кожен з учасників процесу і буде ВЗАЄМОВИГІДНИЙ РЕЗУЛЬТАТ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #11 Віктор 28.01.2011 20:36
Сергію Борисовичу, на придбання автобусів потрібно тендер провести. Дайте завдання Карасю - хай проведе. Він це вміє.... і з вами поділиться....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 Slava 28.01.2011 19:46
"Замість стимулів влада застосовувала батіг та примуси!"... при виділенні землі Богдану при старій владі. Щось память дівоча у деяких... хто земельку отримував.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #9 Slava 28.01.2011 19:43
Згадайте, як "Богдан" отримував земельку, багато платив і по чесному.На районній раді Черкського району як давили, а обласна рада на чолі з Гресем як діяла. Могли і ціну зменшити. Чи всі обіцянки перед Геронимівкою виконали? Як народ взували то були демократами, а як налог платити то вже Порошенка згадали. Коли фракція БЮТ всупереч не лояльності ЮВТ до Порошенка, одностайно голосувала за виділення земельки безкоштовно. А те що комусь перепало на кишеню то не громаді дісталося.