реклама

реклама

У зв’язку з інформацією стосовно п’яти депутатів Черкаської міської ради, які ввійшли до Партії регіонів, посиливши таким чином позиції відповідної фракції в міськраді, Черкаська обласна організація політичної партії «Фронт Змін» повідомила наступне:

«Анатолій Коверський, Валерій Вишиваний, Борис Лєбєдцов не є членами політичної партії «Фронт змін» з січня 2012 року. Юрій Бондар не є членом «Фронт змін» з лютого 2012 року. У зв’язку зі вступом до іншої партії членство Руслана Донця в партії «Фронт Змін» припинилося автоматично.

Нагадаємо, що рішенням з'їзду від 14 червня 2013 року політична партія «Фронт змін» ліквідована.

Про це повідомила Голова обласної організації політичної партії «Фронт Змін» Наталія Старікова.

реклама

Коментарі  

 
+1 #19 Нестор Іванович 05.08.2013 08:53
Іудиного племені прибавилося, можливо його ганебний кінець стане їм гарним прикладом до наслідування.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #18 Loki 04.08.2013 16:18
Не удивлён, шо одхрестылысь. Щас во всех партиях атеизм запрещён. Не удивлюсь если они ещё и епитимью на них наложать)))).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Настя 04.08.2013 15:11
Цитую ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО:
Такими кадрами, як ці "тушки", знищуються партії із найкращою ідеологією, найкращі партійні лідери.
Приклад цьому - доля "Батьківщини", доля Тимошенко...
Така доля чекає регів і яника, які самознищуються політичним сміттям!


Вася ти ж сам зрадник, спочатку БЮТ, потім Одарича, зараз за Мамалигою і Воротника, але їх також зрадиш! Скоро
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 observator 04.08.2013 14:53
Цитую ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО:
Такими кадрами, як ці "тушки", знищуються партії із найкращою ідеологією, найкращі партійні лідери.
Приклад цьому - доля "Батьківщини", доля Тимошенко...
Така доля чекає регів і яника, які самознищуються політичним сміттям!

Таких кадров эти самые партийные лидеры лично подбирали и холили - по образу и подобию...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #15 Оля 04.08.2013 14:38
Цитую observator:
Цитую observator:
Dсе эти "уважаемые люди" были включены в предвыборный список по личной инициативе Кр*лика. И ответственность за их ПРедательство, как и ответственность за ПРедательство своих тушек в ВР, несёт ЛИЧНО Яценюк.
Хотя, по большому счёту, КАКАЯ РАЗНИЦА, кто каким флагом машет в едином ПРиБЮТе черкасского горсовета?

Прочерк продолжает потрясать своей цензурой. Теперь у вас уже и КРОЛИКОВ упоминать нельзя?

Ви ще дешево отделались. Прочерк в коментарях і прізвища осіб, яким симпатизує, замальовує, а ви про кролика наважилися написати. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО 04.08.2013 14:20
Такими кадрами, як ці "тушки", знищуються партії із найкращою ідеологією, найкращі партійні лідери.
Приклад цьому - доля "Батьківщини", доля Тимошенко...
Така доля чекає регів і яника, які самознищуються політичним сміттям!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО 04.08.2013 14:14
Цитую федор принципиальный:
Цитую пв:
А до чого тут зрада.Можливо людина змінила переконання і не згодна з політикою партії, яка припинила своє існування? Можливо партія зрадила їхні погляди?

Как олейникРАДИ БАБЛА МЕНЯЕТ ПАРТИИ,начал с коммунистическо й,интересно какой кончит в этой жизни ?


На горшку і в гробу всі рівні...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 observator 04.08.2013 12:10
Цитую observator:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 федор принципиальный 04.08.2013 09:52
Цитую пв:
А до чого тут зрада.Можливо людина змінила переконання і не згодна з політикою партії, яка припинила своє існування? Можливо партія зрадила їхні погляди?

Как олейникРАДИ БАБЛА МЕНЯЕТ ПАРТИИ,начал с коммунистическо й,интересно какой кончит в этой жизни ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 observator 04.08.2013 00:23
Dсе эти "уважаемые люди" были включены в предвыборный список по личной инициативе Кр*лика. И ответственность за их ПРедательство, как и ответственность за ПРедательство своих тушек в ВР, несёт ЛИЧНО Яценюк.
Хотя, по большому счёту, КАКАЯ РАЗНИЦА, кто каким флагом машет в едином ПРиБЮТе черкасского горсовета?